Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pandras83


pandras83
senior tag

az árát látva nem lepődök meg, ha kiderül, hogy monitorral is lehet bányászni

Cyberfuck Patchrunner

(#2) fatpingvin


fatpingvin
őstag

komolyan próbálom megérteni hogy honnan jön ez a végtelenül edgy szóhasználat... komolyan mi a f*szomért kell "támadásnak" nevezni hogy piacra dobtak egy konzumer monitort??

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) Duree


Duree
veterán

Sohasem voltak olcsók a NEC monitorok, és itt is ragaszkodtak a tradicióhoz, legyen drága.

duree54

(#4) atok666 válasza fatpingvin (#2) üzenetére


atok666
őstag

Első dolog volt nekem is ami az eszembe jutott, miután megnyitottam a cikket. Miféle tamadasrol van szó?

Atok

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

27"-on az 1080p már meglehetősen randa, és nem mindenkinek van olyan mély asztala, hogy kényelmesre/szépre el tudja helyezni (nekem sincs). Az 1080p maximum 24"-ig oké.

[ Szerkesztve ]

(#6) zooliii


zooliii
tag

Vicc. 100k-ból inkább felmegyek HA-ra, aztán válogathatok a 34 colos, 3440*1440 felbontású megjelenítők közt.

(#7) bLaCkDoGoNe válasza atok666 (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Na, akkor már legalább hárman vagyunk, akik nem értik. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#8) sb válasza zooliii (#6) üzenetére


sb
veterán

Ennyiből kijön a boltból, újan 3x24" FHD. 75Hz és freesync is. :) Sőt, még 300cd/m is akár. :D Esetleg nem lesz állítható a talp.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.