Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ádikácska


ádikácska
aktív tag

:DDD :DDD :C
A céget nem akarják átnevezni véletlenül? :U

[ Szerkesztve ]

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#2) Oliverda


Oliverda
félisten

Kíváncsi vagyok hogy mekkora számlájuk van már az egyház felé. Nem olcsó egy keresztelő manapság...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3) ADAM1337 válasza Oliverda (#2) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD

(#4) Domi_Jani válasza ádikácska (#1) üzenetére


Domi_Jani
tag

Jó hogy mostanában nem tervezek számítógép fejlesztést, eddig a processzorok is már megkevertek egy jóideje, de amit mostanában művelnek ezek a gyártók... :S

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#5) ádikácska válasza Oliverda (#2) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Nagybátyám plébános, ha gondolod megkérdezem tőle. :DDD

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#6) Ijk


Ijk
nagyúr

Az nvidia a termékek átnevezésével várja az eladások növekedését? Végülis ez a legolcsóbb "fejlesztés", mert csak a dobozt kell újranyomni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7) #70616832 válasza Ijk (#6) üzenetére


#70616832
törölt tag

A dobozt se kell újranyomni, majd a kínai gyerekek filctollal lehúzzák a régi nevet és alá írják az újat. Válság van nem lehet pocsékolni :DDD

(#8) Chrys_ válasza ádikácska (#1) üzenetére


Chrys_
addikt

De igen: AMD ;)

(#9) Majstor


Majstor
senior tag

Hsz.: :)) nocomment

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

hát bosszúból összeszedni az átkeresztelős-döntésekben illetékeseket és vinni őket az anyakönyvvezetőhöz és mindenféle jópofa neveket adni nekik... lsd: pl apádra ütök: gaylord "greg" focker :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) luw2win válasza #70616832 (#7) üzenetére


luw2win
őstag

kínai filc elmosódik... :( :DDD

Nem tudom h mit fognak még kitalálni amivel még hülyítik a jónépet :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#12) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Erre csak ennyit lehet mondani tisztelt nvidia:

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) schwanz


schwanz
tag

Még jó, hogy mára is jutott egy átnevezéses hír :))

Szvázi tag

(#14) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

:O Pedig reménykedtem, hogy a 980a valami RD800+SB800 ellenfél lesz, most úgy néz ki, hogy megen marad az ATi chipset egyedüli befutóként (persze ez nem baj, ha jobb).
Kár, pedig érzésem szerint nem sokat kellene csiszolni az nf780-on, hogy megint egy csúcs chipsetet... :(( persze aki 40hdd-t akar kötni a lapra annak nem lett volna jó az nf :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#15) azbest


azbest
félisten

ohlol... ahogy láttam a hírt poénkodtam is vele, hogy na ez 800 vagy 900 lesz ... és tényleg :))

(#16) DesertDog válasza luw2win (#11) üzenetére


DesertDog
tag

kínai filc elmosódik...
Tök mindegy, mire lekopna átnevezik újra. :D

(#17) Gyuri27 válasza Iron Funeral (#14) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elöl a rája, középen a macska cápa a reményhal meg utoljára.
Nv powa. :DDD
Szeretnék egy átnevezett lapba egy 3-ra átnevezett vga-t. Boltos mit szóólna hozzá ha Pistike így kérné a cuccot? :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#18) dokar


dokar
addikt

vhogy már meg sem lepődöm ezen, kezd unalmassá válni :U

extra - SEXRay

(#19) mephi666 válasza Gyuri27 (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem örül neki az eladó, mert pistike kitakarítja így a bennmaradt hulladékot :DD (gondolok itt most speciel a többgiga ddr2-vel megrakott 9600gso-ként csúfolt istenverésre)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Oliverda


Oliverda
félisten

Komolyra fordítva, legalább a 950a nevet adták volna neki. A 980a az sugallja hogy ez valami új csúcs chipkészlet. Mondjuk nyilván az a céljuk hogy megtévesszék a nem túl tájékozott vásárlókat. Viszont akkor ha netán kiadnak valami valós ellenfelet (bár remélem nem fognak) a 890FX ellen akkor annak mi lesz a neve? 990a?

Most hogy az AMD-nek már saját szerver chipkészlete is lesz remélem nem sokáig marad az nV-nek chipset gyártáshoz liszensze AMD rendszerek alá.

Így a végére leesett. Azért ugrották át a 800as kategóriát hogy így legalább a számok tekintetében elé tudjanak vágni a 890FX-nek. :U

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21) Kriza


Kriza
őstag

NV-nél mostanában a termékfejlesztés a terméknevek átírásában merül ki. Szégyen! :(((

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#23) Bici


Bici
félisten

Nézzük az átkereszteléseket a jó oldalukról!

- így jobban lehet rájuk optimalizálni
- a driverek is kiforrottabbak lehetnek
- nem kell újat vennie annak, aki már vett egy régebbit

Mint a konzoloknál... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#24) CsendesMark válasza ádikácska (#1) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Ez jó volt :D :C :DD

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#25) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Csak nem féltékenyek lettek az AMD-ra? :D

(#26) Oliverda válasza WonderCSabo (#25) üzenetére


Oliverda
félisten

Inkább saját magukra.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#27) .tnm


.tnm
addikt


:))

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#28) DraXoN válasza .tnm (#27) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

És mire jó az F2 (NV) gomb? :))

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#29) schwanz válasza DraXoN (#28) üzenetére


schwanz
tag

"rename" parancs...

Szvázi tag

(#30) DraXoN válasza schwanz (#29) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

:DDD

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#31) Mr.Csizmás válasza .tnm (#27) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :DDD :DDD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32) Solten


Solten
addikt

Úgy látszik az alelnök fia határozza meg a cég irányvonalát jelenleg, ő a "Keresztapa" :)

Saor Alba

(#33) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ezeknek nagyon bejött az élet :DDD

...

(#34) rootkiller válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


rootkiller
őstag

Csatlakozom. Amúgy AMD mellé AMD lapot és ATI vga-t vennék, ez nem kétséges. Intel mellé meg szintén Inteles lapot és ATI vga-t. Nah jó oda esetleg befér egy nV, ha jó áron adják.

Artengo TR 990 Pro

(#35) Khan13


Khan13
senior tag

Azt ne mondja nekem senki hogy nem kerül pénzbe átnevezgetni a dolgaikat... Így se megy olyan jól nekik, akkor ezt miért? Mert ha x nm helyett mostmár Y lenne, akkor megérteném, de így...

(#36) gandrus válasza Khan13 (#35) üzenetére


gandrus
tag

Az átnevezés (rövid távon) még mindig olcsóbb, mint a fejlesztés. :D

[ Szerkesztve ]

(#37) keIdor


keIdor
titán

Elhagyhatnák már végre a piacot...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38) .tnm válasza keIdor (#37) üzenetére


.tnm
addikt

az nekünk (vásárlóknak) hol lenne jó?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#39) Oliverda válasza .tnm (#38) üzenetére


Oliverda
félisten

Mondjuk ott hogy kevesebb embert etetnének meg ezzel az átnevezős maszlaggal. Ez szerintem már az átverés kategória amit művelnek. Abból is a pofátlanabb fajta.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#40) .tnm válasza Oliverda (#39) üzenetére


.tnm
addikt

de azt sztem Te is tudod, hogy ez így hülyeség.
ha lenne 5-10 nagy gpu fejlesztő/gyártó akkor lehetne azt kívánni, hogy egy kilépjen, de jelen esetben van 2 igazi (meg még mondjuk 3 minimális igényeket kielégítő márka), amiből ha egy eltűnne, akkor maradna egy egyeduralkodó a -diszkrét- VGA piacon, ami borzasztó piaci helyzet a vásárlók szempontjából. arról nem is beszélve, hogy az AMD-Ati-nak lenne egy szabad piaca, ahol mostanában amúgy is jól áll a szénája, és emiatt valszeg ide koncentrálná az erőforrásait és még jobban háttérbe szorulna a CPU piacon, ami megint egy kvázi egypólusú piacot teremtene ott, ami megintcsak szar lenne a vásárlónak

az nV-nek össze kéne ráznia magát, nem kivonulnia a piacról. legyen minél több, minél jobb kártyákat készítő cég és legyen igazi piaci verseny, mert akkor olcsó[bb] a termék és akkor kényszerítőbb a fejlesztés is a cégeknek

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#41) Oliverda válasza .tnm (#40) üzenetére


Oliverda
félisten

Az AMD alá készített chipsetek piacára gondoltam és nem az egész nVidia-ra.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#42) .tnm válasza Oliverda (#41) üzenetére


.tnm
addikt

én a fenti hsz-re reagáltam, ahol nem volt egyértelmű, hogy melyik piacra gondol.
de korlátozottan akkor is fenn tartom, hogy összességében jobb az, ha több szereplős ez a piac is.

aki meg hülyén vásárol az meg is érdemli (és itt most természetesen nem arra gondolok, hogy hülye, aki nincs otthon a chipkészletek világában, de akit meg lehet téveszteni ilyenekkel az nem tájékozottan vásárol -vagy mert nem mélyül el vásárlás előtt a témában, vagy mert nem olyan vásároltat, aki ért hozzá-, az ilyen meg meg is érdemli, hogy átvágják)

ez persze bármilyen területre igaz, hiszen mindenhol él[het]nek ilyen mocsok fogásokkal...

"mundus vult decipi ergo decipiatur"

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#43) leviske válasza Oliverda (#20) üzenetére


leviske
veterán

lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha a 780i sem egy hűha de új fejlesztés volt. Lehet, hogy most is megfogják játszani, amit a 790i esetében.

Az akár még szép búcsú is lehetne.

Amúgy (ha rémeket akarok látni), akkor szerintem nem is a 890FX-nek akartak betenni, hanem arra készülnek, hogy nem kapnak licencet, így valós 900-as család nem lesz (és gondolom licenc hiányában átnevezni sem nevezhetnék át a chipset-jüket), de fel tudja majd névben venni az R(D/S)900-asokkal a versenyt.

(#44) #65675776


#65675776
törölt tag

Vajon az átnevezés milyen hatással van a lemezalrendszerre? Gondolom ennyitől nem javul meg...

(#45) Zso2 válasza Kriza (#21) üzenetére


Zso2
őstag

Várjál csak jön az AMD válasza is 10xx chipset :D

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46) Oliverda válasza .tnm (#42) üzenetére


Oliverda
félisten

"de korlátozottan akkor is fenn tartom, hogy összességében jobb az, ha több szereplős ez a piac is."

Még talán nem is bánnám ha maradnának ha nForce helyett inkább AMD-re építenék a felsőkategóriás lapokat. Viszont furcsa módon egy pár gyártó a legjobb AM2+ foglalatos lapjaihoz nForce chipsetet használt AMD helyett... :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.