Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FID


FID
őstag

Grat nagyon jól összeraktad!

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#2) Atke válasza FID (#1) üzenetére


Atke
senior tag

:R

(#3) kopi120


kopi120
tag

Az ipon-on irták, hogy 14e körül várható az árazása, tudni valami pontosat? Illetve ha non-stop a gépen van külső táppal lekapcsolja magát ha nincs használatban?
Milyen particiót használ? Ha bekakál a tok közvetlenül a gépre dugva elérhető e a hdd tartalma, win/osx?

[ Szerkesztve ]

(#4) Atke válasza kopi120 (#3) üzenetére


Atke
senior tag

Sajnos nem tudok semmi pontosat mondani, én nem foglalkozom forgalmazással. Egyenlőre nem láttam még itthoni üzletek kínálatában, de a külföldi árak alapján "ott" körül lesz az ára,nyilván árfolyamfüggő. Az hogy lekapcsolja-e Windows beállítás kérdése. Hogy érted hogy milyen partíciót használ? Ha nem RAID0 tömbe volt használva, akkor igen, esetleg LARGE módban lehet kérdéses ez még,hogy az alaplapi SATA vezérlők lekezelik-e. Elképzelhető hogy RAID0 kötetként is rárakható az alaplapra....Ezeket nem próbáltam
Win/OSX? Mi a kérdés?

[ Szerkesztve ]

(#5) kopi120 válasza Atke (#4) üzenetére


kopi120
tag

A lekapcsolást ugy értem, hogy van olyan külső tok amibe ha be van kapcsolva nem áll le a hdd. Ugy, hogy mondjuk gépre rá sincs dugva. A win/osx kérdés pedig közbe rájöttem hülyeség mert attól függ milyen particiot teszel rá, kicsit összekevertem a nasos elképzeléssel.

[ Szerkesztve ]

(#6) Boborjan76


Boborjan76
csendes tag

Pont ezt a készüléket használom. Két 1T SSD-vel RAID 1-ben.Az lehetséges, hogy olvasásánál csak az egyik meghajtóról olvas, azaz csak az 1-es számú meghajtó LED-je villog? Írásnál természetesen minkét LED egyszerre villog (tükrözés).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.