Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) GAI válasza Sundesz (#28) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Mivel nem volt módom rá, hogy összehasonlítsam egy másik 5500XT-vel, ezért ezt már sosem tudjuk meg. De személyes véleményem (jópárszáz kártyával történt tapasztalatom alapján) az, hogy nem igazán létezik olyan, hogy egy kártya "jó, csak lassú". Ha egy kártya döglődik, akkor fagy, blackscreenezik, vagy eldobálja a drivert, vagy csíkoz/pöttyöz/vertex hibákat rajzol ...stb. Nem nagyon találkoztam még olyan kártyával, ami úgy lett volna hibás, hogy az csak a sebességében mutatkozik meg. Ennélfogva legalább 70%-ra teszem annak az esélyét, hogy egy másik 5500XT is hasonló eredményeket adott volna. Arra már nagyobb esélyt látok, hogy a tesztkonfiggal lépett föl valamiféle inkompatibilitás. Bárhogy is legyen, ez a kártya nálam ennyit tudott. Pont ezért írtam le, hogy várakozáson alul szerepelt, és pont ezért emeltem ki a cikk végén is ezt a kártyát (sőt, igazából az egész utolsó oldal nagyrészt emiatt született), hogy látszódjon, hogy itt valami nem kerek. Aki pont 5500XT-t akar vásárolni, annak az én cikkem nem feltétlen ad elégséges információt a döntéshez. De a másik opció az lett volna, hogy az 5500XT-t kompletten kihagyom a cikkből, ezt pedig nem akartam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.