Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) bigdigit válasza Forrest Gump (#250) üzenetére


bigdigit
addikt

egye dögvész megnézem majd azt is.guru3d-én mindig hamarabb kint vannak a driverek.

(#252) Cifu


Cifu
nagyúr

És tényleg.

Na majd ma felrakom.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#253) janos666 válasza bigdigit (#249) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ha ezt a packot telepítitek akkor illene feltennie a control panelt is. Ha nem is lesz ott a tálcán, akkor a programfiles mappában a realtek alatt egy hangszóróikonos exe-vel indul. És lesz control panel integrál realtek chip nélkül is...

Amúgy a laptopomon van HDMI kimenet, és realtek chip is, de így csak annyi a konfig lehetőség, hogy 16-24 bit variálva 41-től 192KHz-ig, pluszba alatta Dolby Digital Live 5.1 (még DTS-connect sincs) De szerintem ez a HDMI a Gef8-asok SPDIF bemenetén át kap hangot (integráltan a notin belül).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#254) bigdigit válasza janos666 (#253) üzenetére


bigdigit
addikt

majd meglesem.ezt pont elég lenne nekem.pont az a bajom nem tudok csak sztereót állítani.. :O

(#255) bigdigit válasza janos666 (#253) üzenetére


bigdigit
addikt

xp alatt látok olyan ikont de nem indul el belőle semmi :W

(#256) Forrest Gump válasza Cifu (#252) üzenetére


Forrest Gump
tag

De hogy törlöd az előzőt?
Nincs külön a programok között, mert beépült a hangkari driverébe.
Vagy törlöd kompletten a hangkártyadrivert?

(#257) Peter789


Peter789
senior tag

jó írás, grat!

ha az alaplapi codec is realtek, akkor azzal együttműködik? vagyis ha az alaplapi line-in-re dugok valamit, az megszólal a hdmi végén?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#258) bigdigit válasza Peter789 (#257) üzenetére


bigdigit
addikt

nekem is hasonló gondolatok merültek fel.látom a fenti képeken még fejhallgató és hangszó is van.de könyörgöm hdmi outon hol van ilyen? :U

(#259) Cifu válasza Forrest Gump (#256) üzenetére


Cifu
nagyúr

Rátelepítettem. Amúgy nem kell az alaplapi hangkártya hozzá, tegnap letiltottuk BIOS-ból, működött a nélkül is tökéletesen.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#260) Cifu válasza Peter789 (#257) üzenetére


Cifu
nagyúr

Igen, ez megoldható, nem tudom milyen keverő eszközt használsz (ill. mi célra szolgálna), de a bementi forrás akkor a Line-In lesz, a kimeneti forrás meg a HDMI audio.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#261) bigdigit


bigdigit
addikt

Cifu igazán megnézhetnéd nálad hány hangszórót(sztereó,5.1,7.1)enged állítani az ati hdmi ha csak simán egyből a tv-re dugod :R

(#262) Cifu válasza bigdigit (#261) üzenetére


Cifu
nagyúr

Már írtam. Csak sztereo.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#263) bigdigit válasza Cifu (#262) üzenetére


bigdigit
addikt

oké köszi figyelmetlen voltam.akkor csak kell egy új erősítő.

(#264) Peter789 válasza Cifu (#260) üzenetére


Peter789
senior tag

a leadtek tunerkártyám külső audio átkötést igényel, nem sikerült aktiválni a PCI audio-t, így vagy line-in vagy cd-in -re kell kötnöm. még csak most tervezgetem hogy milyen lcd tv-t is vegyek, de a tunert mindenképpen szeretném működni látni, hogy netezés közben is legyen tv-m ablakban kihúzva oldalra... ezekszerint meg van oldva a realtime digitalizálás > lejátszás a hdmi-re, faca...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#265) Forrest Gump válasza bigdigit (#261) üzenetére


Forrest Gump
tag

Nálam is ez a helyzet,megoldásnak csak a hdmi-s erősítő marad.

(#266) Forrest Gump válasza Cifu (#259) üzenetére


Forrest Gump
tag

Köszi, akkor cserélem én is asszem!

(#267) Forrest Gump


Forrest Gump
tag

Ma próbálgattam egy kicsit a dolgot.
Az jött le, hogy nem csak PC-ről, hanem semmilyen forrásról nem tud a philips lcd tv DD5.1 hangot fogadni, ergo így kiadni sem tud.
Tehát ez a coaxális audió kimenet csak sztereót tud továbbítani.
Ha csak, én nem találtam meg vmit a tv beállításaiban, ami ezzel kapcsolatos.

[ Szerkesztve ]

(#268) bigdigit válasza Forrest Gump (#267) üzenetére


bigdigit
addikt

téves.Digitalis-nak megy a popcornról...és az ati hdmi-ről kiküldött teszt is megjelent mint a tv-én mint tovább az erősítőn.
magyarul csak kényszerített formában képes rá olyan eszközzel amivel kommunikálás után detektálja milyen jelfeldolgozásra képes.

Cifu az onkyo 606-os az 1080p-és jelet konvertálás nélkül küldi tovább a tv-re vagy azt is 1080i-re konvertálja?
lehet eleve baromság a kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#269) (ex)Cat válasza bigdigit (#268) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Lefelé tuti nem konvertál...

Sikerült már megegyezni a 606-osba? :)

(#270) Cifu válasza bigdigit (#268) üzenetére


Cifu
nagyúr

Konvertálás nélkül.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#271) Forrest Gump válasza bigdigit (#268) üzenetére


Forrest Gump
tag

Hogy küldesz az ati hdmi-ről DD tesztet, ha nem is engedi kiválasztani?

(#272) bigdigit válasza Forrest Gump (#271) üzenetére


bigdigit
addikt

vistán ott van hangmenübe.fentebb linkelt képek.
rámegyek az ati hdmi jelre..jobb egér...tulajdonságok.ott van pár lekérdezési,állítási lehetőség(xp alatt vagyok most).valamelyik alatt van olya,hogy ac3,dts,meg asszem wma és mellette van,hogy teszt.

ma tettem új vistát és nézegettem mphc meg kmplayert.x-fi spdif-en bizony most sincs helyén a hang de ati hdmi-n pöpec a helyén szól minden de csak sztereóban egyenlőre a francba.
nem baj jövőhéten megyek a 606-sért.

(#273) bukodin


bukodin
csendes tag

Sziasztok!!!

Találtam egy angol nyelvű használatiutasítást a Sony HT-DDWG700-as rendszerhez.
A kérdés továbbra is az hogy képes-e HDMI-n keresztül leszedni az 5.1-es hangot magának
(GB-EP45-DS3,realtek hangkártya,asus eah 3650 htdi) Nem túl jó az angolom de én azt hámoztam ki belőle hogy képes rá, de jó lenne ha valaki járatosabb ellenőrizné.
link

Köszi!!!

(#274) Cifu válasza bukodin (#273) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem képes. A 18.-dik oldalán látható a HDMI összekötés. A videojel a HDMI-n megy, az audio-hoz viszont digitális coax vagy optikai összekötést jelöl.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#275) bukodin válasza Cifu (#274) üzenetére


bukodin
csendes tag

Köszi a Gyors választ!!!

HDMI kimenetre Audio/videot ír!!! Akkor miért ne menne rajta a hang is?

[ Szerkesztve ]

(#276) Cifu válasza bukodin (#275) üzenetére


Cifu
nagyúr

Minek kérdezed meg, ha nem érdekel a válasz?

1.: Azért ír ott is, és a 8.-dik oldalon is video / audio-t, mert a jelet továbbítja a TV felé.

"The image and the sound are output to a TV." (8. oldal, digital input/output section)

2.: Nem támogatja a Dolby TruHD és a DTS-HD. Egy HDMI-ről hangot levenni képes erősítőnek ezt tudnia kell.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#277) bukodin válasza Cifu (#276) üzenetére


bukodin
csendes tag

Akkor gondolom marad az hogy a hang megy majd az optikai/koax kábelen az alplapi spdif-ről az erősítőbe.A videó pedig DVI-D csatin keresztül a monitorba.Gondolom annyival nem rosszabb a koax/optikai kábeles mint HDMI-s megoldás hogy 2x,3x annyit fizessek érte. Vagy megéri?
1. Így akkor lesz 5.1 igaz?
2. Optikai/koax kábelt javasolsz?
3. Mi a legolcsóbb olyan 5.1-es összeállítás ami képes HDMI-n keresztül hangot leszedni magának?Mennyibe kerül?

(#278) janos666 válasza bukodin (#277) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Mikor én nézelődtem 1-2 hete Denonból 113k volt a legkissebb HDMI képes (illetve volt egy friss modell 50$-al olcsóbban is, csak azt még sehol nem árulják magyarországon). Talán 86k körül találtam egy Yamahát is, de ott nem volt teljesen egyértemű hogy tényleg szed-e le hangot. (A Deonon oldalán egyértelműen megjelölik)
De tényleg az a legbiztosabb, hogy ha azt nézed tud-e TrueHD-t és/vagy DTS-HD-t, mert ezeket csak HDMI-n lehet átküldeni (anélkül nem tudná őket kezelni ha nem is tudja fogadni), és ha már HDMI-s akkor illik is támogatnia ezeket. (bár utóbbi szerintem nem kritérium, hisz az is az lenne hogy ha van rajta HDMI csati fogadjon is rajta hangot is ha már audio erősítő)
Én is elnapoltam a hangcucc felújítását 0,5-1 évvel, míg nem csak a legújabb vagy legdrágább tipusok tudnak HDMI-n hangot fogadni, hanem az addigra kicsit régebbi (akár használt) és olcsóbb modellek is.

Én a koaxot javaslom, az optikai csak plusz 1 fölösleges konverzió. Jön az SPDIF jel, és ahelyett hogy továbbmenne egy réz vagy alumínium kábelen átalakítja fénnyé, majd utazik, és ahova érkezik, ott megint vissza kell alakítani árammá. Elvileg veszteségmentes a dolog, de a hibalehetőséget kár feleslegesen növelni.

Meg offban még megkérdezném: Milyen árkategóriájú hangszórókat illene beiktatni egy ilyesmi erősítőhöz?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#279) Cifu válasza bukodin (#277) üzenetére


Cifu
nagyúr

1.: Optikain / Koaxon akkor lesz 5.1-ed, ha SPDIF-en küldöd ki a hangot, filmet nézel, és a lejátszóprogramon / hangkeverőn az van beállítva, hogy az SPDIF-en átmenjen a hangsáv. A DS3-on lévő Realtek ALC889A nem képes Dolby Digital Live / DTS Connect-re. Tehát játékokban nem lesz 5.1-es hangzásod.
3.: Az általam ismertek szerint per pillanat a legolcsóbb HDMI-n is hangot leszedni képes erősítő a Yamaha RX-V663-as, olyan 107e Ft-től látni webboltokban. Ez csak az erősítő, hangfalak, kábelek nincsenek hozzá.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#280) bigdigit válasza bukodin (#277) üzenetére


bigdigit
addikt

nálam most így megy de:
ma tettem új vistát és nézegettem mphc meg kmplayert.x-fi spdif-en bizony most sincs helyén a hang de ati hdmi-n pöpec

(#281) janos666 válasza Cifu (#279) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen árkategóriájú hangfalakat ajánlanál egy ilyen belépőszintű HDMI-s erősítő mellé? (pl. denon AVR-789, és csak 5.1 kell, úgysem férne el rendesen a 7.1)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#282) Cifu válasza janos666 (#281) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mennyit tudsz szánni rá? :)

Viccen kívűl, az én személyes meglátásom az, hogy házimozihoz 4 azonos polc hangfal, és a hozzájuk való center, illetve egy mély. Ilyenek vannak szettben is (pl. Clarus Charon-ból, JBL SCS 178, stb.). Persze a polc hangfalak elhelyezése nem olyan egyszerű, ezért olykor 4 álló hanfal job választás. Ha zenére is akarod használni, akkor viszont két jobb front nem árt, ilyenkor jöhetnek a "szabvány" 5.0 / 5.1 szettek (Dali Concept 6 szett, olcsóbb Mission, Tannoy szettek, stb.).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#283) janos666 válasza Cifu (#282) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Pont ezzel a JBL SCS 178-al szemeztem, mert tök olcsó, de ahhoz képest jónak tűnik az adataiból és a képről. Csak el is gondolkoztam hogy a 100k körüli erősítőhöz nem-e jobb cucc passzolna. Magyarul ilyen relative olcsó hangfalak mellett nyugodtan lehetne 45k-s erősítőm is SPDIF-en a 100k-s HDMI-s helyett, mert úgyse veszem velük észre a 640-es AC3 és a DTS@1,5 közti különbséget se, nemhogy majd a kedvenc filmjeimet beszerezzem Blueray demuxban és TrueHD meg DTS-HD... (mondjuk a kalibrált S-PVA paneles monitoron se dob sokat a képen mikor ugyanaz nem x264-ben hanem h264-ben van, bár még csak sampleket nézegettem demuxokból, mert úgyse írhatom ki 6 DVD5-re, ez csak ilyen előregondolkozás, hogy ha majd lesz BluRay íróm jó lesz az a HDMI-s erősítő, egy ilyen beruházás nem fél-egy évre szól mint egy VGA...)

Zenére, filmre és játékra egyaránt kell, de csak néhány számom van meg FLAC-ben (nem is feltétlen a kedvenceim, hanem amit láttam kint torrenten és egész jó számnak tartom), legtöbb inkább 128-közeli MP3-ban van. Ha több órán át játszom valami lövöldözős cuccal (pedig többnyire olyanokkal szoktam) akkor viszonylag halkra veszem, mert már fél óra után idegel a hangos puskaropogás (dialógusoknál meg visszatekerem a hangot). Az 1080p-s DVD9 ripeket viszont már szorgosan gyűjtöm. Szóval inkább a filmezés lenne a mértékadó tényező.

Mivel az MP3-akat is fel szoktam kevertetni 5 csatornára, meg játékok szempontjából is jobb, és amúgy is jobb kedvelem ha egyformák az elülső és hátsú hangsugárzók inkább ilyet szeretnék.

Szóval szerinted egy ilyen 66k-s JBL cucc már elég lehet hogy legalább a DTS@1,5-et kivigye tisztességgel és akár legyen egy halvány javulás is ha DTS-HD-t kap?

Ja, és miért divat ez hogy minden szettben aktív mélyláda van? Most mehet 4-6 darab hangszóró az erősítőről, már épp csak a mély nem fér bele a keretbe? (általában az se eszik azért sokkal több áramot, igaz nem is kell annyira odalenni a tiszta jellel mert kicsi a fekvenciatartomány)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#284) Cifu válasza janos666 (#283) üzenetére


Cifu
nagyúr

Természetesen lehet rá többet költeni, ez pénz és akarat kérdése. Ha belefér, lehetne venni pl. Heco Victa 300-as polchangfalakat, és Victa 100-as centert, vagy Dali Concept 2 polchangszórókat és Concept Center centert. Szerintem jobban szólna egy ilyen összeállítás, de drágább is annyival.

Hogy miért divat az aktív mélyláda? Például azért, mert passzív mély kimenet nem jellemző az erősítőkön, plusz egy gyenge, olcsó aktív mélynyomó is 70-100W-ot vesz fel, egy nappaliba illő komolyabb pedig akár 300-600W-ot is. Na most milyen tápegységgel kellene akkor ellátni azt az erősítőt, amelyik egy ilyen teljesítményű passzív mélynyomót kiszolgálna? :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#285) bigdigit


bigdigit
addikt

Cifu az előbb vettem csak észre neked Onkyo SR-605E erősítőd van én meg 606-ost rendeltem.
nem is tudom már miért :B
606-os is megfelel majd a célra?

[ Szerkesztve ]

(#286) janos666 válasza Cifu (#284) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jujj, ez a Dali cucc 5.1-ig 200k-ból se jönnek ki. Olyasmire gondoltam, hogy pl a 66k-s JBL-től jobb, de még 100k közeli, inkább alatti, az is csak akkor ha megéri az ártöbbletet a JBL-hez képest. :DDD

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#287) Cifu válasza bigdigit (#285) üzenetére


Cifu
nagyúr

A 605-ös a tavalyi modell, már nem kapható, a 606-os az újabb, több (2 HDMI bemenet helyett három), jobb (erősebb), stb... Tehát annyira ne bánd... :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#288) bigdigit


bigdigit
addikt

azt mondjuk még mindig nem hiszem,hogy 100%-os hangkártya megváltó lenne az ati hdmi.
tételezzük fel más hangkeltő nincs a gépben.
mi lesz akkor a teamspeakkel,ventrilóval...bármilyen mikrofont követelő alkalmazással?
vagy bármi más valamilyen protokolt követelő alkamazással.szerintem amire hangot használ egy gamer átlag user max a fele igényét elégíti ki.
nekem xp alatt már x-fi mellett is annyira bekavart az alkalmazásokba le kellett tiltanom.

(#289) Cifu válasza bigdigit (#288) üzenetére


Cifu
nagyúr

A mikrofon nálam az alaplapira megy rá, de most összesen 3 "hangkártya" van a gépben (Realtek ALC889A az alaplapon, Terratec Aureon 7.1 PCI és az ATi), gondom eddig ebből nem volt. Az ATi van beállítva elsődlegesnek, és kész. ^^

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#290) janos666 válasza bigdigit (#288) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ma már nemigen találsz olyan alaplapot amin ne lenne semmiféle integrált hang, abba mehet a mikrofon.
Az EAX hiánya inkább okozhat problémát. De ott még mindíg fentáll, hogy sok creative kártyát úgy is csak analógban tudsz használni ha játszol, szóval ha az ATI úgyis "ingyen" van, akkor nem tart sokból, hogy azt is átdugod HDMI-n filmekhez, zenéhez, stb, a creative kártyát meg analógon csak játékokhoz. Itt csak az még a gond hogy nincs még olcsó HDMI-s erősítő, de remélem 0,5-1 éven belül lesz már 85k körül is, nem csak 110k-tól.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#291) bigdigit válasza janos666 (#290) üzenetére


bigdigit
addikt

alaplapiról meg van a külön véleményem.pl hallani ahogy dolgozik a gép a fülesben....
bármikor rögtön megmondom ha hallom a hangját teamspeaken vagy bármin ez is alaplapi kártyát használ mert nem elég hogy szar a hangja általában még zúg is mint állat.
ventrilo minden fajta directsound error írkált míg le nem tiltottam az ati hdmi-t.egyszerre nem tudtam használni a ventrilót és hallani a cod4 hangját(vegy vagy az ment csak)míg szintén le nem tiltottam.

mivel én az ati hdmi-t csak a filmek miatt preferálom valószínű lesz egy külön oprendszerem csak filmnézésre.egyébként meg felejtős számomra az ati hdmi.már bánom beugrottam egyáltalán ati kártyába.ugyanolyan fostalicska mint régen volt....nincs olyan nap ne szembesüljek valami szarságával.

ma az x-fire buggolt vele.

(#292) Forrest Gump válasza bigdigit (#291) üzenetére


Forrest Gump
tag

Van igazság abban amit mondasz az atiról, érdekes dolgokat művel.
Driver téren még mindig egy kalap szar.
Két kijelzőt használok, egy 24-es monitort, meg a tv-t. Klón módban próbálom használni ezt a felállást de az istennek se akar rendesen működni.
Mikor csak a monitort akarom használni, a tv-t letiltom. Asszony bekapcsolja a tv-t ( hangsúlyozom, ati ccc-ben le van tiltva), erre átállítja a monitorom felbontását a tv-jére. Játék közben ez elég kellemetlen, ugyebár a játék fut 1920X1200-ban, erre a drivertől kap egy 1920X1080-t, rögtön megbolondul az egész.
A hangom se volt atz igazi a 2.04-es ati hdmi driverrel, töröltem, gondoltam visszarakom az előzőt. Uninstall után újraíndítom a gépet, a vista pillanatok alatt keres egy drivert az új hardwerhez a gépemen és fel is rakja. Csak azt nem tudom melyiket. Programok között nincs semmi ezzel kapcsolatos. Eszközkezelőben megnézem, vmi 2006.06.21-ei driver van fenn,de semmi más info. Viszont tökéletesen működik vele a hdmi és a sima alaplapi kimenetem is. Egyszerűen csak a tálcán lévő hangszóró ikonon jobbegér és átváltom. Ezt viszont a legrisebb spéci ati hdmi driverrel nem tudtam elérni, kismilliót kellett kattintgatnom mire ott lett a hang ahol szerettem volna. Ki érti ezt.Ráadásul, újraindulgat a gépem, amin 3 napos vista van, ez a driver szarakodás tuti hogy szétcseszett vmit.
Egyszóval, kezdem én is megbánni ezt az ati-ra váltást (első ati kártyám)
Bocsi, ha kicsit hosszú voltam.

(#293) bigdigit válasza Forrest Gump (#292) üzenetére


bigdigit
addikt

váltsd az ati CCC-ét custom módba hátha jobb lesz.nekem az x-fire bugot megoldotta.lehet jó lesz az automata kijelző detektálás megszüntetésére is.
mondanom se kell tök véletlen raktam oda...

[ Szerkesztve ]

(#294) bigdigit


bigdigit
addikt

hdmi csapda

érdekes cikk....

idézet:

Grafikus kártyák esetében felhívjuk a figyelmet arra, hogy még a legújabb GeForce 8, valamint Radeon HD sorozat is csak a HDMI 1.2-es verziójánál tart.

Egyelőre tehát nincs sok értelme a HDMI 1.3-as eszközökre vadászni. Legyünk azonban óvatosak vásárláskor; tudjuk, mire költjük a pénzünket!

(#295) Cifu válasza bigdigit (#294) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azt nézd meg, hogy mikori cikk. Akkoriban még csak Radeon HD 2000-es és 3000-es széria volt, 4000-es nem...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#296) bigdigit válasza Cifu (#295) üzenetére


bigdigit
addikt

opsz tényleg :B
hdmi kábel keresgetés közben lukadtam ki oda.mivel nincs kácsa kábel amilyet akarok 2m-es...

(#297) (ex)Cat válasza bigdigit (#296) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Nézz szét a MM-ban. Sztem ott akad 2m-es.

(#298) bigdigit válasza (ex)Cat (#297) üzenetére


bigdigit
addikt

ja akad Hama aranyárban:)inkább kihagyom.

(#299) (ex)Cat válasza bigdigit (#298) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Egyébként a Kácsa tendelésre gyárt méretre kábelt. Szerintem hívd fel őket.

(#300) bigdigit válasza (ex)Cat (#299) üzenetére


bigdigit
addikt

tegnap már megtörtént.egy jó darabig nem lesz a kiszemeltből 2méteres.de lemértem tegnap és elég 1m is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.