Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) nemlehet


nemlehet
őstag

Én abszolut nem vagyok elfogult, én a pénztárcám barátja vagyok. Volt vegyesen mind a kettő, illetve a családban is fellelhető zöld és piros kártya is.

Személy szerint mi sokat szívtunk az Nvidia driverrel. Nem tudom mennyire ismeritek, de volt egy ilyen random driverfagyásos időszak az nvidiánál. Nekünk 2 kártyával 580 és 560 előjött a gond, több különböző gépben is.

Radeonnal egyszer volt random csíkozódás, de kiderült, hogy a VRM hibás, bár sokszor nem jött elő hetekig, aztán meg mindennap.

Szóval mind a két oldalon vannak gondok, de ezek is ritkán valódi driver gondok. 90%-ban user fail, 9%-ban valamilyen nem végzetes hardverhiba (csak bizonyos fajta terhelésre jön elő, vagy tényleg spéci körülmények között és nem mindig azonos tünetekkel) és 1%-ban valódi driver bug.

Innentől kár ezt szajkózni, csak a sok wannabe szagértő ragad le itt aki 1x olvasta a gamesztáron egy hsz-ben és azóta mindenkinek ezt mondja.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.