Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Habugi válasza electrodoki (#11) üzenetére


Habugi
addikt

Valami alapja azért biztos hogy van/lehet csak annyira komplex az egész hogy nem éri meg és talán nincs és értelme visszafejteni.

Az utolsó NV kártyám egy 4200Ti volt, utána ha jól emlékszem 9800XT, 4650, 6850 és 280X.

Különösebb bajom nincs az NV kártyákkal, sokkal inkább magával a céggel. Tizenévesen amikor egy szívószáléhoz hasonló látószögön keresztül szemléltem magam körül a világot akkor még nem érdekelt rengeteg olyan dolog, amikre bő 10éve azt mondom hogy az ilyenek miatt köszönöm de 1Ft-al nem kívánok hozzájárulni az zöld büdzséhez. :N
Kvázi nem nagyon kerülök NV kártyák közelébe max ismerősöknél de kölcsönösen kidobja egymást az immunrendszerünk a zöld kártyákkal. De ez a saját agyf*szom, reggelig tudnám ragozni és nem is tartozik ide.

Ettől függetlenül az NV valamit biztosan jobban csinál, olyanoktól akik zokni szinten hajlamosak váltogatni a VGA-kat hallottam már párszor hogy "felhasználóbarátabbak" a driverek, ugye mai szép megfogalmazásban.
Ezt magamtól még jóindulattal is úgy mondanám max hogy barombiztosabbak, nem tudom és nem is érdekel igazából, nem érint, megkockáztatom ha érintve lennék driverprobléma ügyén keresztül akkor sem váltanék emiatt de ez már csak az én korlátoltságom. :B

Nem elképzelhetetlen hogy neked/nekünk szimplán csak "hosszantartó" mázlisorozatunk van, csak relatíve kicsi az esélye. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.