Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

Ez aztán tényleg kocka! De nekem tetszik!

(#2) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Nem rossz. mATX-ben még jobb lenne. Kicsivel szolidabb külsővel.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#3) banhammer


banhammer
veterán

Érdekesen néz ki.
Jó lett volna ha nem csak az üres házat mutogatják, hanem beleraknak egy komplett gépet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) beef


beef
őstag

Rettenetesen csúnya szegénykém. (szerintem)

(#5) embe


embe
nagyúr

Ez nekem már "bonyolult". :( Ettől egyszerűbb ember vagyok.... Az egyszerűbb házak tetszenek.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6) Ispy válasza embe (#5) üzenetére


Ispy
veterán

Dettó, én már attól rosszul vagyok, ha a bekapcsoló gombon kívül van valami a ház elején. Ettől függetlenül nem néz ki rosszul, de azért venni nem vennék.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#7) cimabue


cimabue
tag

Lehet genyón hangzik, de én ezt egy irodai iratmegsemmisítőnek néztem először... elnézést érte. :U

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

Érdekes,de nekem nem kellene.Bővíthetőség nulla.20000 Ft kicsit sok lesz érte. :N

Különben is,most találtam egy nagyon jó mATX házat a raijintek aeneas személyében.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Egész pofás. :C Nekem bejön.

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#10) tailor74


tailor74
őstag

Érdekes darab, első pillantásra tetszett, másodikra meg már nem, sőt alaposabban átnézve biztos nem venném meg... :N

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#11) AxBattler


AxBattler
félisten

Kisebb ez az ATX ház, mint egyes ITX társai, lásd Bitfenix Prodigy: 250 x 404 x 359mm !
Durva! :Y

Mindenesetre kíváncsi lennék a HDD-k szellőzésére.
Letisztultabb formavilággal viszont jobb lenne. És ajtó nélkül is.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) Tidus


Tidus
addikt

Előszőr csak néztem, ki kivel van, mit hová lehet rakni. Kissé bonyolult így képen.
Hát, nem az esetem, nem igazán kellene.

(#13) TomiLi


TomiLi
addikt

Ajtó helyett (és ha nem fér el akkor az 5.25" bővítő helyett is) inkább egy második 120mm-es ventinek kellett volna kialakítani helyet, hogy a vga-k is kapjanak "szellőt"....
Nekem pont jó lenne, hogy "jobb" rekeszes a ház (fejjel lefelé van benne az alaplap), de a külseje túl "aerocool"-os lett megint.... (gagyi, agyon dizájnozott'...) - számomra!

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#14) haxiboy válasza TomiLi (#13) üzenetére


haxiboy
veterán

Alig vannak akik használnak DVD-t valóban lehetett volna még 1 ventillátor, vagy opcionálissá tenni hogy lehessen ventillátor vagy valami előlap esetleg, aerocoolnak úgyis van 1000 féle.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) TomiLi válasza haxiboy (#14) üzenetére


TomiLi
addikt

Ezt nem gondolták át. Néztem képeket róla még, a tetején lévő "szellőző" is elég kevéske...
Az 5.25"-ös hely számomra azért lenne felesleges, mert függőlegesen (nekem) fura lenne bármilyen előlapi venti vezérlő. Esetleg kártya olvasó, hdd rack...stb. az még okay...
Ahogy mondod: DVD már egyre inkább "kikopó" félben van. Egy két lemezem nekem is van még (játék), amihez kell, de azokhoz van usb-s külső meghajtó....

Jó lenne ez a ház, de át kéne adni az alap ötletet más gyártóknak is.... Hátha lesz követője, nekem nagyon ideális lenne ez az elrendezés (az asztalom a szoba bal falára van rá tolva, így jobb lenne bal oldalon egy ház)...

(#16) AxBattler: Egyetértek!

A DS cube formára/dizájnra nekem is nagyon tetszik! Még a belső elrendezésével is meg tudnék barátkozni (bár ennek a GT-RS-nek az elrendezése jobban bejön) , de lehetne belőle egy "hangosabb" változat is, aminek az elején is rács van - akár úgy is megoldhatnák ahogy a tetejét, hogy lenne fed lap, de levehető....

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#16) AxBattler válasza TomiLi (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

Bizony, szerintem én is bevállalnám, ha legfeljebb annyira lenne hivalkodó, mint a DS Cube, vagy az ISK600M.
Így sajnos nagyon bazári gémer benyomást tesz... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) Geller72


Geller72
veterán

Hosszú idő óta az első olyan ház, amire szívesen beruháznék. Az ára is szimpi, egy nagy gondom van. A cpu blokk magasság. Az a fránya 121 mm. :O Mondjuk az 5.25-öt fel lehetett volna áldozni azon a bizonyos oltáron. Vagy legalább lett volna egy verzió, amiben nincs, cserébe lenne egy normális hűtésem.

[ Szerkesztve ]

(#18) imibogyo


imibogyo
veterán

Tetszik a belső elrendezés. Valószínűleg lebontanék róla mindent (mert kívülről ronda szegénykém) és készítenék rá fenyőből új borítást, előre dupla 120-es ventikkel és már jó is. :B

(#19) Geller72 válasza imibogyo (#18) üzenetére


Geller72
veterán

Bedeszkáznád?.:D.

(#20) #16939776


#16939776
törölt tag

Sajnálom hogy a dizájn oltárán beáldozták a praktikumot.
Ezzel a belmagassággal sz*p*ágra lehet kerülni, ha a VGA-ba bedugott tápkábel mellet fel szeretnénk rakni az alaplap felőli oldallapot.

[ Szerkesztve ]

(#21) imibogyo válasza Geller72 (#19) üzenetére


imibogyo
veterán

Nem pont erre gondoltam. Készítettem már pár gépházat fából. Na most erről is lebontanám a külsőt és kapna mondjuk egy ehhez hasonló borítást, csak épp mondjuk belemarnék az előlapba ilyen nútokat, vagy venti kivágásokat a szellőzés érdekében és mögé mehetnének a ventik. ;)

(#22) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Jaaj az a sok műanyag. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) AxBattler válasza imibogyo (#18) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem egy donor házból hasonlóan jót könnyen össze lehetne dobni, kiindulási pontnak jó ez az Aerocool.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#24) Exil3s


Exil3s
csendes tag

Nem szólt nekik senki hogy ez egy uzsonnás doboz ? :D

10 emberből 6 az 4

(#25) gianni85


gianni85
veterán

bűn ronda, mint mindegyik Aerocool ház :(

(#26) macilaci78 válasza Geller72 (#17) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az 5,25-ös meghajtó ha ugrik, keress helyet a tápnak és a háttértáraknak is!

Tudom én, hogy a tökéletes gép egy gyufás skatulyában elfér, passzív, hangtalan, szerverparkokat megszégyenítő háttértára van és egy csillagvizsgáló eszközeinek együttes számítási kapacitásával rendelkezik, de ilyen gép nincs. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27) blackydan


blackydan
senior tag

Sajnos nekem sem annyira jonnek be az aerocool hazak, persze hazudnek ha mindegyikre ezt rasutnem pl egy dead silence cube-ot elfogadnek :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.