Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Nem vagyok oda alapvetően az ilyesmi konzol kiadásokért, de ez tetszik.
Az általam vágyott OLED Lite szerintem már nem fog eljönni, pedig arra várok már régóta. Nekem a Switch teljes mértékben kézikonzol, sokkal kényelmesebb a Lite mérete, súlya emiatt, de azért az OLED kijelző pedig nagy előrelépés lenne pont amiatt, mert az lenne nálam az elsődleges megjelenítője a gépnek.

A Slime draws near! Command?

(#2) cactuar


cactuar
aktív tag

Ha külön is kapható lenne ez a joy-con, lehet elcsábulnék. Ez talán az eddigi legszebb ilyen limitált joy-con, nagyon bejön.
A Pro controller annyira nem lett szép szerintem, meg abból van egy sima fekete itthon, de az is leginkább csak porosodik, ritkán használom mostanában. :)

(#3) Duree


Duree
veterán

Mivel nem drágább az alapmodellnél, így van értelme,jól néz ki a kontrollere, remélem majd külön is vásárolható lesz.

duree54

(#4) Lei559


Lei559
tag

Az Animal Crossingos V2 switch óta ez az első igazán egyedi kinézetű "skin". Remélem tartják ezt az irányt és esetleg később jöhet egy Zelda tematikájú is pld. :)

(#5) gliskard


gliskard
senior tag

"Átdolgozott Switch OLED konzolt tervez a Nintendo" – bulvárosan erős csúsztatás a cím, plusz a cikk szövegezés olyan, mintha nem lenne szokás a Nintendo-nál a konzolokból tematikus design készítése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.