Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papi77


papi77
addikt

Így azért nagyon drága! :U

Az első: NOKIA 1611

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

LOL! Nem kicsit túlzott az ára.

(#7) Morden24


Morden24
nagyúr

Kurva nagy hír, hurrá.

Ennyiért nálunk is megvásárolható Dominóval a Témob-nál.

Sectumsempra - For Enemies

(#9) papi77 válasza VD (#8) üzenetére


papi77
addikt

Miért dominóval 130K-ért olcsó :( Nem hinném! :U

Az első: NOKIA 1611

(#10) VD válasza papi77 (#9) üzenetére


VD
őstag

Elég szubjektív fogalaom a "drága"
Van akinek ha 2x ennyi volna se lenne drága, van aki fele ennyiért is megfizethetetlennek tartja.
Ha a magyar prepaid árhoz viszonyítjuk, akkor szinte csont u.a. és egyik esetben sincs hűség, igaz sim lock van mindkét esetben.

(#12) papi77 válasza VD (#10) üzenetére


papi77
addikt

Mondjuk én csak a saját nevemben írom,h drága!
Nekem a 130K nem olcsó!

Az első: NOKIA 1611

(#13) Vtwo


Vtwo
senior tag

Elfelejtitek,hogy ez a kinti ára ami nálunk tuti több lesz(mint mindennek).És már ez is sok egy átlagos keresetű magyarnak(tehát nem a bodzaszedő,BMW X5-össel szaladgálókra gondolok).

[ Szerkesztve ]

(#14) Magnum_


Magnum_
nagyúr

eleinte kellett volna ezt így meglépni, és mostanra csökkenteni az árat.

I humbly and respectfully decline™

(#15) tibz03


tibz03
őstag

Ez miért olyan nagy hír? :F Angliában már a megjelenéskor kapható volt feltöltőkártyásan az O2-nál. Egyébként szerintem ez a telefon nemhogy 130k-t nem ér, de még fele annyit is csak erős jóindulattal... :U

[ Módosította: Foglalt név ]

(#19) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Valóban nem olcsó, viszont tényleg nem egy nagy dolog, ha már nálunk is lehet dominoban kapni(jó drágán), akkor náluk miért ne...

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#23) Napfénysüti válasza Magnum_ (#14) üzenetére

Szerintem is. Ez így elég húzós egy függő telefonért. Sok értelmét nem látom ha hűséggel olcsóbban megvehető vagy ennyiért függetlenül akkor ki fogja ezt meglépni?
Vagy rosszul értelmeztem a cikket? :B

Més que un club!

(#30) [Ace]


[Ace]
aktív tag

Ez az ár lehet, hogy valóban sok, mégis ennek többszörösét fizeti ki, aki havidíjasan veszi meg.

Off:

Van egy szuperjó dolog a honlapon, úgy hívják, CÍM. Ha valakit nem hoz lázba egy cikk CÍME nem olvassa azt el. Kivételek persze mindig adódnak. Néhány hozzászólás is igazolja azon idióták jelenlétét, akiket nem érdekel a CÍMben említett téma, mégis elolvassák, hogy aztán kommentálják, mennyire nem érdekelte őket a dolog és hogy lényegtelen volt ilyen cikket közölni. Éljenek az idióták! :C

[ Szerkesztve ]

:: MuSiC Is LiFe :: d(^_^)b

(#32) macikos válasza tibz03 (#31) üzenetére


macikos
addikt

(#35) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Személyeskedés, illegális tevékenységek reklámozása, mértéktelen off-olás, hsz gyűjtés, csak pár ami miatt nem szeretnék többet szólni ebben a topikban!

(#36) evone válasza tibz03 (#15) üzenetére


evone
őstag

Egyebkent nezz szet a mobilarena hirei kozott, latni fogod hogy van egy csomo hir ezen kivul, ami egyaltalan senkit nem erdeke, de sajnos te csak egy iPhoneos hirhez tudod beirni ezt. :)

Egyebkent total nem ertem hogy mi szamit nagy es kis hirnek?!

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.