Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

"599 illetve 699 dollár ellenében hűségvállalás nélkül is hozzájuthatnak a készülékhez."
Magyarul fogják és megvetetik velük a készüléket. Ez milyen kedvező kínálat! :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) majom2 válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


majom2
senior tag

itt nem a 600 meg a 700 dollár a lényeg, hanem h kedvezményes áron upgrédelhetsz...

szimpatikus hozzáállás, habár én 3Gről nem váltanék.

[ Szerkesztve ]

(#3) PowerBuldog válasza majom2 (#2) üzenetére


PowerBuldog
veterán

De hol itt a kedvezményes ár?
6-700$ az 120-140e Ft. Ezt magyarázd már le nekem, hogy ez mért olyan jó ajánlat. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) Ulkesh válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


Ulkesh
őstag

Ott, hogy egyébként csak új előfizetéssel juthatnának hozzá. Önmagában és függetlenül nem vehető meg az USA-ban.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#5) erdoke válasza Ulkesh (#4) üzenetére


erdoke
titán

Független így se lesz...

A legjobb aláírás a héten

(#6) danaudio


danaudio
aktív tag

mondjuk megnézem ki az az arc aki 3G-ről 3G S-re frissít potom 45-70 ezerért, mert hogy értelme nincs az biztos...

(#7) David75


David75
őstag

Hátha aztmondják a t-mobil-nál is hogy én agusztusban vettem iphone 3g-t ezért mondjuk 30-40 ezerért megkapom a 3gs-t úgy hogy a mostani szerződésem meghosszabítom annál jobbat el se tudnék képzelni.Az olyan ajánlat lenne ami miatt mégis megvenném a 3gs-t pedig amúgy nem vettem volna.De hát szerintem egy omnia tulajdonos is aláírna plusz 2évet ha 40-ért kapna omnia2-őt:)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#8) evone válasza danaudio (#6) üzenetére


evone
őstag

Miert is nincs ertelme? Jobb kamera, gyorsabb proci, tobb memoria, jobb vga, digitalis iranytu, nike+ ( ez eddig csak ipod touchba volt alapbol benne ).

http://www.engadget.com/2009/06/17/iphone-3g-s-review/

ott egy video a sebesseg kulonbsegrol, erdemes megnezni.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#9) PowerBuldog válasza David75 (#7) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Csak az Omnia-->Omnia2 angyságrendekkel nagyobb előrelépés mint az iPhone-nál.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10) joey04 válasza David75 (#7) üzenetére


joey04
titán

omnia esetében sokkal nagyobb változás van.
itt csak elgondolkodtató lenne ha 3G-ről gs-re lehetne váltani 30ért.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) David75 válasza PowerBuldog (#9) üzenetére


David75
őstag

De azért maradt resistive...Megnöveltek egykét dolgot aztán annyi.Jó persze el lehet szálni a samsungtól de hát nekem nem jelentenek ezek az új telefonjai se semmit engem nem az amoled a pixel és mhz szavak érdekelnek meg szerintem sok embert nem ez húz.Játék+Zene+Net+Telefonálás de azt úgy hogy nagyon kényelmes legyen és még az hogy minden szart szinkronizálhassak a telefonnal.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#12) fateless válasza danaudio (#6) üzenetére


fateless
veterán

Nos, 45-70k-ért váltanék 3GS-re, majd eladnám 45-70k-ért a korábbi 3G-met, így teljesen ingyen hozzájutnék az új telefonhoz. Hm, nem is hangzik rosszul. Mivel az előfizum úgyis megmaradna, nem lennék leláncolva sem.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13) Dzsimmy válasza fateless (#12) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

Gondolom a régi 3g-t le kellene adni!?

(#14) joey04 válasza David75 (#11) üzenetére


joey04
titán

attól hogy téged nem érdekelnek, még előrelépés mind, így igaz az állítás, hogy jóval nagyobb fejlődés van az omnia esetében. ettől függetlenül a wm miatt nekem se kéne, de legyünk objektívek ha lehet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) krizso válasza Dzsimmy (#13) üzenetére


krizso
tag

És mit kezdene vele a T-mobil? Tuti nem kell leadni. Bár szerintem nálunk nem is lesz ilyen akció, max. másfél év után hosszabbíthatod meg felárért.

(#16) P00By


P00By
nagyúr

Kíváncsi leszek Trénél lesz-e vmi, hasonló feltételekkel nem mondanék nemet...
Bár Jet vagy Omnia II most jobban izgat :B :D

(#17) grabber


grabber
addikt

Röviden ha aláírsz most megint 2 évet,akkor megveheted kártyás áron az új iPhone-t.Itthon is ez van,csak ott annyi kedvezményt adnak,hogy még egy meglévő hűségszerződést hosszabbíthatsz meg :(((

(#18) danaudio válasza evone (#8) üzenetére


danaudio
aktív tag

amiket felsoroltál igaz, de nem egy túl nagy előrelépés a váltáshoz, a sima 3G procija is bőven elég a jelenlegi alkalmazásokhoz, a pici mobil kamera pici mobil kamera marad, jobb vga de minek amíg nincs rá program, és ki tudja mikor lesz, nike+ lol, rendszeresen sportolok, de kizárt hogy zsebbe rakjak egy ekkora dögöt futáshoz pl. digitális iránytű is nagyon pici rétegnek hasznos, legtöbb helyen van gps lefedettség és egy városi parasztember azt se tudja mire használja az iránytűt.

abban van valami hogy ha leváltod a korábbit akkor kapsz újat és a régit annyiért eladod, de tuti van benne csavar vagy/és Magyarországon nem lesz ez elérhető.

(#19) oalex válasza fateless (#12) üzenetére


oalex
senior tag

Bocsi nem értem, hogy lett 600-700 dollárból 45-70e forint?
Valamit bizonyára nem tudok, sajnos nem vagyok túlságosan otthon a témában ezért kérdem?

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#20) fateless válasza oalex (#19) üzenetére


fateless
veterán

Semmi gond, elmagyarázom:

Egyrészt egy hozzászólásra válaszoltam, ahol 45-70k-t írtak.

Másfelől arról volt szó, hogy a már tulajdonodban levő iPhone 3G-vel kötött szerződést hosszabítod meg, amely során 200-300 dollár a szerződéshosszabbításkor fizetendő összeg. (Erre mondta a hozzászóló, hogy miért érné meg ennyi pénzért frissíteni a 3G-ről a 3GS-re)
Az általad említett 600 dolláros ár a hír szerint a hűségvállalás nélküli ár.

Remélem tudtam segíteni és most már kicsit jobban otthon vagy a témában ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#21) Jeti Lovag


Jeti Lovag
csendes tag

Szerintem meg mire bejön MO-ra, addig 10 szer fog változni az ára.
Felesleges erről bármit vitázni.
Omnia-Omnia HD.--->nagyobb fejlesztések voltak benne,igaz, de ami eddig bevállt ahhoz miért nyúljak hozzá? iPhone- képességeit nem nagyon lehetett kihasználni így sem, mert nem írtak még olyan programot rá ami megenné őt.
Az hogy MHZ, pixelszám..
Az Omnia 1-ben nagyobb processor van(625MHZ) mint a 3G-ben(400MHZ)tudomásom szerint.
Az Omnia mégis lassabb volt.Sokakat a nagy számok érdeklik,arra nem is gondolnak,hogy software-en van a lényeg.

Az életben mindent ki kell próbálni, kivéve a vérfertőzést és a néptáncot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.