Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Remélem beszámolsz a végeredményről. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) asusfan87 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


asusfan87
csendes tag

igen, tervezem :)
már fel is töltöttem az akkukat a fényképezőhöz, legyen mit megosztanom azoknak, akiknek szintén új ez a microatx dolog :)

(#3) Vakegérke válasza asusfan87 (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

A microatx nem új dolog, de amit csinálsz, az érdekel.
Na jó, majd figyelek. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) twollah


twollah
nagyúr

Ezzel az alaplappal az az egyetlen egy baj, hogy csak azokat a CPU-kat fogadja amik a DDR2-es ramokat tamogatjak.
Es akar, hogy is nezem idovel a DDR2-es memoriavezerlokkel ellatott AMD CPU-kat a gyarto nem fogja tovabb gyartani.

En inkabb leptem volna a helyedben a DDR3-as platformra, mert (be kell latnod) az a jovo.

(#5) asusfan87 válasza twollah (#4) üzenetére


asusfan87
csendes tag

totálisan egyet értek, hogy a nyilván abban van a jövő. ez a lap is 3évig szolgált engem most viszont a mobilitás is fontos, mivel terveim szerint egy másik városba megyek koliba (vagy albérletbe :D) és most hirtelen nem szeretnék drágább lapra, + procira és memora pénzt szánni.
de mondom, teljes mértékben egyet értek azzal, hogy AM3-at most megéri venni

(#6) BITBOYS válasza asusfan87 (#5) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jól döntöttél. Ár/Érték arányban mindenképp.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) twollah válasza asusfan87 (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Ha mar mobilitas akkor mar inkabb egy laptop...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.