Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Csapoati válasza haloli9 (#942) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt is ki fogom próbálni. Most fél óra navi volt, langyos a hátulja (klímát persze nyomtam, ahogy eddig is). Ez fejlődés, 1 hete jóval melegebb volt tőle.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#952) Hallosz


Hallosz
senior tag

Az első tapasztalatok. Tegnap este míg beköltöztem 2 óra alatt merült 21%-ot. Mindnt maximumra tettem.
Ma reggel 9-kor levettem a töltőről (minden maxon, de sötét módban) BT a kocsiban, majd másfél óra mobil hotspot, és 24 db. telefonhívás.
17:40-kor 18% az akku, 2 óra 5 perc a mai képernyő idő.

A telefonáláshoz, szükségtelen ilyen bika teljesítmény.
Holnapra leveszem a CPU teljesítményt minimumra, 60 Hz a képernyő frissítést, és egyebeket a minimumra rakok.

Mindent tud, ami nekem fontos, sőt többet is, meglátjuk, holnap hogyan bírja szuflával.

Mert lakni, muszáj.

(#953) undercover válasza Hallosz (#952) üzenetére


undercover
senior tag

Én vidéken lakok itt még a 4G is leginkább nagy városokban van normálisan kiépítve.

Szóval nekem sok energiát spórol a 2G/3G üzemmód.

VOLTE-t aktiválni kell a telekomnál, hogy működjön?

Hallosz: Én próbálgattam a módokat, de amugy talán a legtakarékosabb ha a dinamikus módban hagyod ott jobban vissza veszi a dolgokat mint speciálisban. Legyen kézi a fényerő, AUTOHZ és jó lesz.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#954) fatal` válasza undercover (#953) üzenetére


fatal`
titán

Igen, ha még nem volt az adott SIM-re aktiválva, akkor az ügyfélszolgálaton aktiváltatni kell.

(#955) Hallosz válasza undercover (#953) üzenetére


Hallosz
senior tag

Köszi, bekapcsoltam a dinamikus módot, az 5G-t kikapcsoltam.
21:00-kor 30% az akku töltöttség, mindet bezártam, lássuk mi lesz reggel.
(ui: a napot 88%-kal kezdte, és 17:40-kor volt 18%)

Mert lakni, muszáj.

(#956) kp78 válasza Hallosz (#922) üzenetére


kp78
addikt

Ha nem titok hol lehet ezt a telefont ennyiért beszerezni? :U
:R

(#957) pendre54 válasza kp78 (#956) üzenetére


pendre54
addikt

Az edigitalnál volt a múlt héten pár napig akciósan, a 256 GB-os változat 228 e Ft.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#958) kp78 válasza pendre54 (#957) üzenetére


kp78
addikt

Az bizony nagyon jó ár (volt) :R
Majd figyelgetem :)

[ Szerkesztve ]

(#959) japy


japy
őstag

Jó ez a fórum. Senki nem veszi észre az AOD hibás működését? Vagy senkit nem zavar hogy néha világosabb néha olvashatatlan. 240k-ér?

(#961) beadzo válasza haloli9 (#960) üzenetére


beadzo
kezdő

Nekem eddig is jó volt minden, a mostani update-tel pedig lett VoLTE és VoWiFi, amivel tökéletes lett. :D

(#963) beadzo válasza haloli9 (#962) üzenetére


beadzo
kezdő

Ahogy a #843 hsz.-ben írtam, nem vagyok egy hard user, és nem tapasztaltam semmilyen kiemelkedő melegedést. De egyébként a mostani frssítés mintha tényleg segített volna, még kévésbé meleg (nem mértem meg, csak érzésre).
Merüléssel sincs gond, mert 2 kártyával gyenge térerős térségben 1-1,5 napot simán ki szokott bírni 30 és 90 % közótt használva. És itt tenném hozzá, hogy pl. térerő szempontjából az eddigi legjobb telefonom. Veri a családban lévő Huawei Mate 10 és 20 Prot, az LG V50-t, illetve a korábbi Samsungomat is.

(#964) <Adamsky> válasza japy (#959) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Volt már téma, ill. más is jelezte. Ezek szerint a legfrissebb update után is sz@r?

Egyébként olvasva itt a melegedéssel ill. a OnePlus 9 és a 9 Pro-val kapcsolatos hírt, benne egyre gyakrabban fogalmazódnak meg a következők:
• a Qualcomm túl gyakran, ill. egyre gyakrabban készít lehűthetetlen SoC-ot
és/vagy
• a gyártók nem képesek odafigyelni a hűtésre
• az a tudás, amit egy akár 30-35 °C külső hőmérséklet mellett nem tud az adott készülék károsodás nélkül, az nem tudás (pl. 4K videózás)
• semmi értelme a csúcs SoC-oknak, hogy ha azt csak szobai hőmérséklet mellett - vagy még ott sem mert igen hamar megy a throttling - kihasználni
• vajon tényleg nem lehet kompakt méretű, kompromisszummentes készüléket csinálni, vagy csak az Android gyártók képtelenek rá?
• a borzasztó rövid termékciklusoknak (~1/2 év és jön az új modell) "hála" ma már mindenki beta tesztelő.
• az előbbi pontból adódóan - ha csak nem Vér Pistike vagy valamelyik hozzátartozója vagy - nem érdemes új terméket venni. Egyfelől mert az elején még nagyon drága, másfelől még a tesztelés is a kedves vásárló fejezheti be
• aztán ott van ez a VoLTE. Vicc, hogy itt tartunk, hogy az EU-ban hivatalosan forgalmazott telefon nem minden szolgáltatónál működik rendesen. Minek vegyek új telefont, ha régi tökéletesen működik, miközben az új lehet nem is fog VoLTE módban?
• support: Mi van? Adott esetben a csehekhez kell visszaküldeni a telefont? Ez nyilván valami rossz vicc! A már tetszhalott állapotban lévő Huawei-nek is jobb support-ja van ennél.

Összefoglalva: félek, hogy ordas nagy bukó lesz ez a telefon, és akkor majd jönnek az okosak, hogy lám-lám, nem fogyott, vagyis nincs is rá (mármint a kompakt telefonokra) kereslet. :(((

(#967) K82 válasza <Adamsky> (#964) üzenetére


K82
őstag

Mi a baj azzal ha a csehekhez kell küldeni a telót? Számomra kicsit kényelmesebb ha futár viszi-hozza, a Oneplus példáját figyelembe véve pedig gyorsabb is lehet mint itthon bevinni szervizbe. Pl. aminek csak Bp-en van szervize, mikor és hogyan juttatom el odáig? Meg mennyiért?

Pixel / OnePlus Pad

(#969) thxer válasza <Adamsky> (#964) üzenetére


thxer
aktív tag

Szerintem rossz a megközelítés, egyértelműen nem arra tervezik sem a SoC-ot, sem a telefonokat hogy 0-24-ben 100%-ban járjon a CPU, ahogy az ultrabookokat, macbook aireket, ipadeket sem (elkezdik hajtani a procit 40-50W-on, majd pár másodperc múlva már csak 28W, majd szépen visszamegy 15W-ig).
Ha szükséges, akkor megvan a nagy teljesítmény, pl. alkalmazás indításokar, weboldal betöltésénél, YT videó betöltésénél, utána pedig takarék teljesítményen, ameddig megy az olvasás / videó nézés, van ideje visszahűlni. Mivel a hőleadás a felület nagyságától függ, így minél kissebb a készülék, annál jobban fog melegedni, ha folyamatosan pörgetve van a CPU.

A VoLTE tényleg vicc, ezt már eleve a szabvány létrehozói rontották el, hogy túl tág a konfiguráció, amit ráadásul nem is tud automatán leegyeztetni a készülék az operátorral, hanem előre bele kell rakni a szoftverbe a profilokat.

Gariztatásnál minden jön-megy külföldi gariztatós céggel jobb tapasztalatom van, mint bármely itthoni szervízzel az utóbbi években.

[ Szerkesztve ]

(#970) Hallosz


Hallosz
senior tag

Update utáni tapasztalat. 21 órától reggel 8-ig 16%ot merült, úgy hogy AOD és minden más kikapcsolva, dinamikus módban.
9-től 10:20-ig használtam csak telefonálásra, minimumra levet proci és GPU teljesítménnyel, kikapcsolt 5G mellett. Wi-Fi hívással 18 százalékot merült, és folyamatosan meleg volt. 90%-ról indult, Du. egykor már 50%alatt volt.
Az újlenyomat olvasó, gyakorlatilag felejtős, már a beolvasás is nyögvenyelősen ment.
A feloldás 10-ből 4 sikeres.
Ötkor töltőre kellett rakni, mert 17%-on volt.
Összegezve: gyönyörű kép, kellemes fogás, gyors Wi-fi, cserében melegszik, zabálja az akkut.
Amikor hívtak, akkor előbb fel kellet oldanom a záróképernyőt, hogy hozzáférjek, hogy fogadjam a hívást. Szóval nem ez a legkiforrottabb rendszer na.
Az imént visszavittem, és nem fáj érte a szívem. :R

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#971) *RLaci* válasza Hallosz (#970) üzenetére


*RLaci*
addikt

Hát ez gyors teszt volt. :) Nagyon tetszett megjelenéskor ez a telefon majdnem rá is mentem de olvasva itt a sok anomáliát, nem bánom, hogy kihagytam.

[ Szerkesztve ]

(#972) fatal` válasza *RLaci* (#971) üzenetére


fatal`
titán

Hasonlóan érzek én is, olvasva a topicot nem bántam meg, hogy inkább a Pixel 5-t választottam.

(#976) fatal` válasza haloli9 (#973) üzenetére


fatal`
titán

Ha a Pixelre gondolsz, akkor 270. Viszont ugyanilyen kompakt és az égvilágon semmi baja nincs (leszámítva, hogy gyengébb a SOC és estleg van akinek kevés lehet a 128-as, nem bővíthető tárhely).

[ Szerkesztve ]

(#977) jan herz


jan herz
tag

Hmm. Hogy ne csak negatív véleményt lásson az ide tévedő, nekem bevált, örülök hogy megvettem.....

(#979) K82 válasza haloli9 (#968) üzenetére


K82
őstag

Éppenséggel van, de nem a Samsungról beszélünk, ami a komplett háztartást lefedi és messze nincs egy súlycsoportban az Asus-szal. Ettől függetlenül rühellnék munka után rohanni h még nyitvatartási időben leadjam javításra, parkolóhelyet keresni (és fizetni érte), majd ugyanezt végigjátszani amikor elkészül. Bp-en tömegközlekedéssel viszonylag könnyű ezt megcsinálni a belső(bb) kerületekből, de mondjuk a XVII. ker végéből mennyi idő is eljutni mondjuk az Örsig? Ugye h sokkal egyszerűbb amikor a futár eljön érte házhoz/munkahelyre majd ugyanoda viszi vissza... És amit mások is írtak már, az esetek nagy részében gyorsabban megjárja a környező országok szervizeit egy készülék mint a nagy márkák itthonijait. A cserekészülék meg pont nem érdekel, van itthon olyan cucc amit tudok használni ha esetleg baj van.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#980) undercover válasza Hallosz (#970) üzenetére


undercover
senior tag

Először is ilyen méretben nincs jobb telefon mint ez.

Ugyanúgy melegszik a OnePlus, Samsung amelyek hasonló tudásúak. Mindenki a Pixelel jön de az nem ez a liga.

Az akkumlátornak idő kell, hogy beálljon, és mondtam, hogy érzékeny a telefon nagyon az ingadozó térerőre.

Valószínűleg a Snapdragon 888 sokat is zabál szóval mindegy miket kapcsolgatsz ki jelentősen nem nő meg az üzemidő. De a legjobb még mindig a dinamikus mód.

Az ujjlenyomat olvasóval nekem nincs problémám bármikor feloldja.

Nekem nem melegszik számotevően a telefon. Szóval ez messze nem olyan rossz telefont mint pár ember állítja.

Ha kijön az Android 12 meg pár Asus update szerintem év végére minden hiba ki lesz javítva.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#981) thxer válasza jan herz (#977) üzenetére


thxer
aktív tag

Szintén, S21, 1+9 és e között vaciláltam, jó áron volt az edigitalban, úgy voltam vele hogy max visszaviszem. Eddig egyáltalán nem bántam meg, nem tudom mi az oka, de a legtöbb felsorolt problémát nem tapasztalom.
Szerintem jó vétel volt dupla rammal és tárhellyel, tokkal és töltővel 70k-val olcsóbban a lassabb procis S21-hez képest.
Mai statom 13 óra alatt 52% merülés, képernyő 2h40m (manuális max fényerő), AOD 7h7m. Melegedést böngészés, YT nézés, Spotify hallgatás közben nem tapasztaltam.

(#982) undercover válasza thxer (#981) üzenetére


undercover
senior tag

Az nagyon szép eredmény :D

Egy sim kártyával vagy kettővel? És milyen energia beállításokkal sikerült azt produkálnod?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#983) Rommel6600 válasza Hallosz (#970) üzenetére


Rommel6600
őstag

Ebbe a legújabb fw-be valami hívóképernyős bugot hagytak, mert velem meg olyan fordult elő, hogy rámentem a hívásra, és nem jelent meg a hívásos ablak... De létrejött a hívás, tudtam is beszélni, de mivel sehol sem jelezte, ablaka sem volt, így a hívott felet kértem meg a végén, hogy bontsa már a vonalat.... :D Mondjuk azóta sem sikerült ezt reprodukálnom, igaz ezután az eset után újraindítottam.

(#984) thxer válasza undercover (#982) üzenetére


thxer
aktív tag

Egy sim, dynamic, background app management ki.

(#985) <Adamsky> válasza haloli9 (#966) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

& #969 thxer

Elég nagy baj az, hogy mára eljutottunk oda, hogy egy-egy ilyen készülék teljesítményét csak nagyon korlátolt ideig lehet kiélvezni.
Thxer, ahogy írod én már egyes ultrabook-oknál is forgattam a szemem, mikor először hallottam arról, hogy gyakorlatilag nagyon hamar visszaveszik a "tüzet". Ezeknél az eszközöknél hatványozottan igaz, hogy komoly csalódást tud okozni az, mikor a tájékozatlan vevő csupán a számok alapján vásárol, aztán az első videó render-elés alkalmával jön a meglepetés...

Visszatérve a telefonokra. Szvsz. ami nem megy, azt el kellene engedni (pl. 4K videózás), és visszatérni ahhoz a teljesítményhez (mert a throttling azért régen nem, vagy nem ennyire volt jellemző, mint manapság), ami mellett - pl. a manapság egyáltalán nem ritka meleg nyarak alkalmával is - használható marad a készülék.

#967 K82
Nem akarnék okosabbnak tűnni, mint amilyen vagyok, de nekem úgy rémlik a Samsung-nál is van háztól-házig gar. A Huawei-nél pedig posta szolgáltatás (és talán itt is van háztól-házig). A Magyarország → Csehország → Magyarország időben szvsz. egyszerűen túl sok. Egy olyan nagy cég, mint az Asus, már igazán megoldhatná ezt itthon.

#970 Hallosz
Az az éjszakai - üresjárati fogyasztás - nagyon durva.
"A feloldás 10-ből 4 sikeres." - fólia volt rajta?
"Amikor hívtak, akkor előbb fel kellet oldanom a záróképernyőt ... " - ez komoly? Másnál is így működik? :F

#980 undercover
Szerintem túl sokat vársz a 12-es droid-tól. DE, ne legyen igazam (ill. neked legyen)! :R

(#986) K82 válasza <Adamsky> (#985) üzenetére


K82
őstag

"Magyarország → Csehország → Magyarország időben szvsz. egyszerűen túl sok". Nekem Brno ~280km, de Bp-ről is csak 330 ráadásul végig autópályán. Legyen 3,5, esetleg 4 óra. Innen Budaörs alaphangon bő egy óra és még csak a város szélén vagyok, általában még plusz egy mire eljutok mondjuk a Keleti környékére. Itthon nincsenek nagy távolságok, illetve csak viszonyítás kérdése. Itthonról indulva megyek 400 km-t akár a 3. nyelvet vehetném elő ha társalogni akarnék vkivel, Texasban ez meg arra sem volt elég h elhagyjam Harris megyét... :DDD

Ez csak a legutolsó hsz amiben külföldi szervizes futáros garanciáról van szó, a nagy többség ehhez hasonló tapasztalatokkal bír - és az Asus sem rosszabb ebben.

Samsungnál elvileg csak volt garanciafutár, a hatályos feltételek alapján úgy látom szinte mindenhol ügyfél általi beszállítás van. Ettől függetlenül lehet mondjuk prémium gari, de az nagy valószínűséggel extra költség.

Pixel / OnePlus Pad

(#987) undercover


undercover
senior tag

Vannak hibák amik előfordulhatnak, de azért ne általánositsunk.

Jó páran tökéletesen tudjuk használni, de néhány ember írásából úgy jön le, hogy szar telefon pedig egyáltalán nem és az updatek igen is sokat javítanak rajta.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#988) thxer válasza <Adamsky> (#985) üzenetére


thxer
aktív tag

"A feloldás 10-ből 4 sikeres." - fólia volt rajta?
4 ujjam van felvéve, tesztelés alatt mind a 4 10/10. Normál használat közben 10/8-9 a sikeres, leginkább amiatt mert kicsit mellé teszem az ujjam. Az ujjak felvétele viszont elég macerás volt.
"Amikor hívtak, akkor előbb fel kellet oldanom a záróképernyőt ... " - ez komoly? Másnál is így működik? :F
Nem, egyből az answer/decline/reply opciók jönnek be.

(#989) bluemirage válasza haloli9 (#978) üzenetére


bluemirage
őstag

Szerintem ez már inkorrekt célozgatás.

5 db. zenfone 8 eladó (190-227 eFt) a hardveraprón... erre utaltál gondolom.
De megnéztem:
9 db. S21 Ultra is eladó a hardveraprón jelen pillanatban
8 db. sima S21 is eladó a hardveraprón... szintén most.

Tehát a logikád szerint az S21 Ultra még a ZF8-nál is rosszabb (bár egyesek szerint a piac legjobb fényképezős mobilja és több listán az év mobilja stb... de hát mit tudhatnak ők...)
Akkor a ZF8 egyik logikus konkurense az S21 is kb. ugyanolyan rossz, sőt rosszabb.... mert 8db. eladó belőle?? Na ne már.... :U :W

Az, hogy a kétségeidet megosztottad itt, az még OK lenne, mint jövőbeni ZF8 tulaj. A tudatos vásárló tájékozódik, pláne egy ilyen értéknél.

De folyton erősítetted mások negatív véleményét saját tapasztalatod hiányában... Így a kevés post-al rendelkező topik, könnyen azt a benyomást keltheti, hogy ez egy csupa rossz telefon...

Miközben a végén megírtad, hogy csá... most már nem is jövök ide, mert "eleget gyaláztam a telefont... közben magamat is meggyőzve, hogy ez rossz" - akár ezt is írhattad volna, mert kb. ez történt.

Meliora sunt bono inimica

(#990) Hallosz válasza jan herz (#977) üzenetére


Hallosz
senior tag

Sajna velem nem jött össze a "kémia" az Asusnak.
Pont ettől szép az, hogy lehet és van miből választani. Örülök, hogy sikerült a felhasználói szokásaidhoz passzoló készüléket találnod. :R

Mert lakni, muszáj.

(#991) <Adamsky> válasza Hallosz (#990) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... hogy lehet és van miből választani." - ugyan már! Pont erről szól a topic, a tesztek, a hírek, stb. hogy nincs választék! Ebben a méretkategóriában semmiképp.

Most csak tényleg egy rövidített lista az egyszerűség kedvéért
• wifi 6
• NFC
• vezetékmentes töltés
• 150 × 70 -es maximális befoglaló méret

Ilyen telefon pl. nincs. Ki kell venni a vezetékmentes töltést, hogy az ZF8 beférjen.
Ezzel szemben hagyjuk el a méret igényt, és lesz minden (is). :(((

#988 thxer
Nem állítom, hogy nagyon utána néztem volna a dolognak, de mintha ennél a készüléknél túl nagy lenne a szórás. Mind számosságban, mint az értékeket tekintve.
Pl.: ujjlenyomat-olvasó: van akinek kritikán aluli, van akinek pedig semmi baja.
Melegedés: van akinek szinte égeti a kezét, másnak semmi gondja.
Szóval mintha más típusnál ennyire nem lennének jellemzők a szélsőségek. Utóbbi semmiképp nem tesz jót az eladásoknak ...
Én még azt sem kétlem, hogy a hibák egy jelentős része javítva lesz, csak attól tartok, hogy addigra elterjed a késszülékről, hogy sz@r (nem én mondom, hanem az általános véleményre utalok)

(#992) mjani1172 válasza bluemirage (#989) üzenetére


mjani1172
addikt

Bár nem igazán érdekel a téma, de ha 10.000 eladott telefonból van 9 hirdetve, azért az más, mintha 20 eladottból van 5.
Itt láthatólag gond van, hiszen kevés telefon fogy (ezt sajnos előre tudtam) és ahhoz képest nagy az elégedetlenség.
Az elődje valahogy jobbnak tűnt a maga idejében.
Szvsz elhibázott a processzor, és ezért nem kellett volna legalább a kisebb modellbe eröltetni, árban is jobb lehetett volna,ha picitt gyengébbet választanak.
Szerintem ez most nem jött úgy össze.

(#993) undercover válasza mjani1172 (#992) üzenetére


undercover
senior tag

Tényleg mjani?

Pontosan tudod, hogy kevés Asus Zenfonet adtak el mégis honnan?

Nagyon nem szimpatikus, hogy azok az emberek akiknek nincs is meg a telefon idejönnek szídni a telefont mások tapasztalatára alapozva.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#994) mjani1172 válasza undercover (#993) üzenetére


mjani1172
addikt

Tényleg undercover.

Leírtam egy véleményt egy nyílvános fórumon, ami nem volt sem sértő, sem trágár sem személyeskedő.
Ezzel szemben te ideböffentettél valamit, aminek semmi köze a telefonhoz, csak egy szerencsétlen ember sértettsége derül ki belőle, aki azonosul egy általa megvásárolt tárggyal.
Az meg, hogy neked mi szimpatikus, sajnos engem kicsit sem érdekel.
Nyiss saját fórumot, ahová csak te írogathatsz.

(#996) beadzo válasza mjani1172 (#994) üzenetére


beadzo
kezdő

Mindenféle személyeskedés nélkül szeretném én is kérni (nem vagyok moderátor), hogy akinek nincs ilyen telefonja, az legyen olyan szíves, és ne kezdje el magyarázni, hogy rossz a telefon, egy olyan embernek, akinek jól működik és bevált. Le lehet írni, ha saját tapasztalat szerint rosszul működik, de aki valamit olvasott valahol, az ne növelje a hsz.-ok számát, mert ha bárki próbál utánanézni, hogy mik a vélemények, azok az igazi tulajdomosok véleményét keresik, nem a neten máshol olvashatókat, szerintem.
#995 haloli9, Te már kétszer elköszöntél a topiktól, nem? :D

(#998) thxer válasza haloli9 (#978) üzenetére


thxer
aktív tag

"Kis méretét nem tudtam megszokni, ezen oknál fogva adom el."
Tehát van egy telefon, amit nem vettél meg, mert melegedik meg lassú, meg ki tudja még mi, erre aprón árulod, mert kicsi... :C

Tesztelgettem még a hétvégén, most több időm volt, Facebook, YouTube, Netflix, TikTok, Böngészés (Vivaldi), egyáltalán nem melegszik. Játék közben (PUBG) langyos volt a készülék felső része. Még benchmarkokkal sem sikerült app bezárást, melegedés üzenetet produkálnom, az 5. geekbench után high performance módban a telefon felső része elég meleg volt, de nem égetően.
Ezután indítottam egy felvételt 4k120-ba, 7 perc után kiírta hogy melegszik és a 21. perc közben állította le a felvételt, ekkor felül a keret már nagyon forró volt, nem volt kellemes fogni, de lehetetlen sem.

Aki normál használat közben erős melegedést tapasztal, az nem hagyta véletlenül high performance módban? Bizonyos appoknál (pl geekbench) automatán átrakja, de az app bezárásánál nem kerül vissza dynamicba.

(#999) undercover válasza mjani1172 (#994) üzenetére


undercover
senior tag

Én nem sértegetésnek szántam.

Csak azért írtam mert nem ismerjük az eladási számokat.
Miből derült ki, hogy ebből kevés fogy? Ezt nem tudhatjuk lehet rengeteget vásárolnak.

Én elismerem vannak a telefonnak hibái,de közel sem olyan nagyok mint itt páran felnagyítják. Ez 1 napos telefon normál használat mellett nem arra lett tervezve, hogy kibirjon 2-3 napot. És szerintem itt a legtöbben akik használjuk nincs gond a melegedéssel sem.

Mostani update után szerintem javult a melegedés meg az akkumlátor is.
90hz-vel nyomom, dinamikus mód nincs alkalmazkodó akkumulátor, időzített energiatakarékosság. És két simem van 4G módban.

És most kb óránként ha nem használom 1%-ot merült.

Akinek ez a telefon melegszik az még nem használt flagship Xiaomit vagy Samsungot.
Én azt láttom, hogy minden update-el fejlődünk. Azért mondtam, hogy az Android 12-vel ami még jobban figyel az erőforrásokra még tovább bírja majd az akkumlátor.

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1000) zenekes válasza undercover (#999) üzenetére


zenekes
csendes tag

n+1 ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.