Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Húgomnak is ugyanez a típus van, imádja.

Nekem annyira nem jött be..

- csillogó kijelző (bárcsak fel se találták volna)

:DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2) nightmare13 válasza Motion_Blur (#1) üzenetére


nightmare13
senior tag

Tudod, ez olyan, hogy kinek a pap, kinek a papné :)

Nem rossz gép, csak sajnos szükségem van a pénzre, ezért kell megválnom tőle :(

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#3) nightmare13


nightmare13
senior tag

Amúgy akit bővebb teljesítményadatok érdekelnek, annak javaslom az iPon tesztjét, kérésre szívesen elküldöm a linket privátban! (Írásban is bent volt, de Kalandor kérésére eltávolításra került!)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#4) blueMerle


blueMerle
veterán

A teszt nagyon jó lett, a notebook viszont nálam a kizárt kategória.
Fényes csillogós műanyag borítás? Brrr.. :D Az aluminium dv6-osom után amit most használok nálam többé müanyag borítású notebookok nem jöhetnek szóba.

(#5) nightmare13 válasza blueMerle (#4) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hát igen, én se kedvelem, bár annyira nem vészes szerencsére, elég hetente egyszer megpucolnom, és nem, nem vagyok igénytelen, de csak a tenyerem alatti részt tapogatom ^^

Az elismerést pedig köszönöm, bár tudom, hogy közel sem olyan teljes körű, mint Alvin_ti4200 tesztje volt anno :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#6) marcus14


marcus14
tag

Jó kis gépezet :C

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#7) nightmare13 válasza marcus14 (#6) üzenetére


nightmare13
senior tag

:R

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#8) Armagedown


Armagedown
őstag

könnyű súly , olcsó ár , érdekes ilyesmiket itt olvasni

Mennyibe kerül most egy ilyen gép ?

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#9) nightmare13 válasza Armagedown (#8) üzenetére


nightmare13
senior tag

Azt nem írtam a cikkben, hogy olcsó :) Újonnan már csak azt hiszem, egy helyen kapható, ott 205 e forint környékén volt, ennek vedd úgy a 3/5-ét, én annyiért szeretném adni :S

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#10) Boxi88


Boxi88
őstag

Valóban jó gép!

Bár én az asus-t mint márkát nem veszem számításban, eddig csak gondom volt vele... de ez persze csak az én tapasztalatom!

(#11) nightmare13 válasza Boxi88 (#10) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nekem ezzel szerencsére semmi bajom nem volt (KOPKOP), de ettől függetlenül el kell adnom :( Abban bízok, hogy ez a cikk felkelti egy hozzáértő figyelmét, és segít rajtam :(

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#12) Lars


Lars
őstag

Nekem ennek a kistesója van, 12.1-es verzió, és a su2300-as procival. 1 éves lesz lassan, és nagyon jól el vagyunk. Az enyém ezüst színű kívül belül, ez nem gyüjti a lenyomatokat, kivéve a képernyő körül lévő részt, ami borzalmasan. ( türköződő kijelzőért én is kiosztanék egy kokit ) A 12-es valamivel merevebb, még ha műanyag is a ház nagy része, ez mondjuk a méretéből adódik.
Asus gépekkel nekem nem volt negatív tapasztalatom, pedig jónéhány megfordult a kezeim között. Konkrétan 2 gépem is volt 3 évnél hosszabb ideig, és egyikkel sem volt gond. A családban volt egy 6 éves veterán is :)
Persze mindenből van rossz, az asus alapvetően consumer márka, nagy darabszámokkal, ezt tudomásul kell venni, látszik is az árán. Kivétel a mostanában felfutó b-széria, na az már egy komolyabb szerkezet, ez az árán is látható.
Mindennapos használatra szerintem az U és UL széria bármelyik tagja remek, normál földi halandónak más nem is nagyon kell.
Sajnálom hogy meg kell válnod tőle :S

(#13) nightmare13 válasza Lars (#12) üzenetére


nightmare13
senior tag

Igen, én is sajnálom, bár nem nagyon viszik, jobban mondva senki :( Pedig szükségem lenne tényleg a pénzre, és ez egy olyan gép, ami szerintem tényleg megéri az árát. Amikor megláttam iPonon a tesztet, tudtam, hogy ez az a gép, ami nekem kell, pedig addig rühelltem a notikat, mivel akksival 2-3 órát mentek. Aztán láttam ezt, hihetetlenül hosszú üzemidővel és mégis jelentős teljesítménnyel...

De hát az élet úgy alakítja, hogy elválnak az útjaink...

Kérek mindenkit, ha esetleg ismer olyat, akinek notebook kell, esetleg egész napos munkára, az szóljon neki! Nagyon szépen köszönöm előre is!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#14) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Érdekes masina, főleg a helye a világban. Máris házon belül ott a K42 (lassan a K43) amely sokkal jobb grafikus alrendszert tartalmaz, cserébe roszabb akksi jár mellé.
Szerintem aki hasonlóban gondolkozik jobban járhat egy K szériással, akksi könyebb bővíteni mint a videókártyát.

"Csak úgy mondom"

(#15) nightmare13 válasza Csapi007 (#14) üzenetére


nightmare13
senior tag

Kevered a szezont a fazonnal, nem egy a célcsoport...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#16) nagysandor88


nagysandor88
tag

Nagyon jó kis gép. Az ipon teszt után én is ilyenre pályáztam, de jött a timelinex széria és beleszerettem. Ráadásul még anno a timelineok olcsobbak is voltak i5-tel és erősebb 5650vga-val. Valamint nekem a kisebb akkuval is elment 6-7 órát. Így sajnos van konkurencia. Ettől függetlenűl akinek egy megbízható mobil gép kell a leírás alapján 120e-ért mindenkép ajálott vétel.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#17) nightmare13 válasza nagysandor88 (#16) üzenetére


nightmare13
senior tag

:R:R:R

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#18) Flashback


Flashback
addikt

Megcáfolnálak kicsit. SC2 pedig med-high, COD4 Highon.
Üzemidő nálam 10óra felett ha csak netezem.
Nálam a szempont a hordozhatóság és az üzemidő volt, ez fullos. Egyszer még LAN partyn is voltam vele.

BTW: 120K-ért ajándék!

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#19) nightmare13 válasza Flashback (#18) üzenetére


nightmare13
senior tag

:R:R:R

Sajnos sokan nem így látják. Amúgy COD4-t én multi miatt vettem vissza, mert ott kell az fps.

Mindenesetre köszönöm hozzászólásod!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#20) nightmare13


nightmare13
senior tag

És azt se felejtsük el Flashback barátom (remélem nem sértő a megnevezés), hogy a processzor támogatja a virtualizációs technológiát is, bár alapban nincs engedélyezve, de a biosban bekapcsolható, ami esetleg megintcsak nem jön rosszul ^^

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#21) dave666


dave666
aktív tag

Nagyon jó a cikk :R
A húgomnak is hasonló típus van, nagyon meg van vele elégedve :)

Dave666

(#22) nightmare13 válasza dave666 (#21) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nagyon jótól azért messze van a cikk, de talán nem rossz :)
:R:R:R

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#23) Flashback válasza nightmare13 (#20) üzenetére


Flashback
addikt

Hol is pontosan?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#24) nightmare13 válasza Flashback (#23) üzenetére


nightmare13
senior tag

Bioson belül Advanced, és ott alul van az, hogy Intel Virtualization Tech, valamint intel vt-d, ezeket érdemes engedélyezni a hardveres virtuális gyorsításért.

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.