Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Qkackca


Qkackca
őstag

Egyrészt köszi a tesztet, másrészt akkor miért is nem ér sokat a tuning hatása?
Mert egymástól veszi el a power keretet cpu-gpu?
Meg szokás szerint egybe mennek a hőcsövek, szépen felfűtik a másik komponenst is, szóval a hőmérsékleti limit miatt se futhatják ki magukat a dolgok.

Amúgy örvendetes a 16'', tavaly miért nem voltak még/már ilyenek?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#2) sasa134 válasza Qkackca (#1) üzenetére


sasa134
addikt

Lenovo Legionbol vannak/voltak 16''-osok

Avanti Roma

(#3) cuebler


cuebler
senior tag

16" és nem fért rá egy numerikus billentyűzet, mindez 890k-ért :DDD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#4) Cucuska2 válasza cuebler (#3) üzenetére


Cucuska2
őstag

Itt tudatos döntés van, a numerikus pad eltolja balra a teljes billentyűzetet; én sem szeretem.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Kivezetni ezt a hőt, biztosan érdemes a kijelző alatt? A billentyűzet betűtípusa nagyon bejövős, kicsit van egy military jellege.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#6) Wombath válasza Qkackca (#1) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Egyrészt igen, elveszi a GPU a CPU-tól a keretet, másrészt a Core i9 és 3070 kombóval szerintem már nagyon a limiten van a hűtés ebben a vékony gépházban. El tudom képzelni, hogy a Core i7-es változatnál nagyobb az előrelépés.

(#7) cuebler válasza Cucuska2 (#4) üzenetére


cuebler
senior tag

biztosan tudatos, de szerintem nem én vagyok az egyetlen "marha", aki néha játékra is fogja a munkagépét (most éppen egy acer predatort).

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8) Chiller válasza cuebler (#7) üzenetére


Chiller
őstag

És akkor mellé nyomorított kurzorgombok és throttling. Újabb ipari hulladék. :C

Írom ezt egy 4 éves numpados, normális kurzorgombos, nem throttlingoló asus strix 15" előtt.

[ Szerkesztve ]

(#9) Gergello válasza Neurotoxin (#5) üzenetére


Gergello
addikt

Évek óta van ez a betűtípus asus gamer gépeken, csak amiatt nem kell ezt választanod.

(#10) Neurotoxin válasza Gergello (#9) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Annyira nem követem, de nagyon bejön.

@Chiller: A throttling egy fícsör ;] De a viccet félretéve, ezeknek a "gamer" laptopoknak úgy bezuhan a teljesítménye egyébként is, mikor az ember lehúzza a hálózatról, hogy az félelmetes. Persze, nyílván mindenki tápról használja őket. Csak a throttling miatt már rég lemondtam ezekről és már az asztali játékot is elengedtem, a konzol mellett minek.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#11) cuebler válasza Chiller (#8) üzenetére


cuebler
senior tag

ha te mondod... ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#12) pepeno1 válasza cuebler (#7) üzenetére


pepeno1
tag

Nem, nem te vagy az egyetlen. :D Nekem az Asus TUF A15 jobban bejött minden szempontból, az alapértelmezett szivárványos aurát leszámítva. :D

Azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.

(#13) Cucuska2 válasza cuebler (#7) üzenetére


Cucuska2
őstag

De miért kell játékhoz (sőt, bármihez) numpad?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#14) Chiller válasza Cucuska2 (#13) üzenetére


Chiller
őstag

Minek kell billentyűzet egyáltalán? :D

(#15) Cucuska2 válasza Chiller (#14) üzenetére


Cucuska2
őstag

Hát de most ha egy sorban vannak, 10 ujjal tudok írni, ha pedig egy 3x3-as rácsban, akkor pedig egy kézzel, max1-2 ujjal megy csak.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16) Chiller válasza Cucuska2 (#15) üzenetére


Chiller
őstag

Pont ez a lényeg.

Egy kézzel tudsz számokat bevinni a másikkal meg a cellák között ugrálni, vagy egerezni, vagy betűket mellé gépelni...

Vagy bármi mást csinálni, például kávét inni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hála az égnek, hogy nincs rajta numpad. Gyűlölöm nettóban. Pedig én mocsok sokat gépelek... És nagyon zavar, hogy eltolja a billentyűzetet. És rohadtul nem is használom ki. Igazából lehetne kínálni a gépeket nummal és nélküle is szerelt billell. Amúgy meg ha már ilyen gépet veszek, hadd ne az az excelt bámuljam már rajta. Amúgy nem kevés pénz érte? A Magyar bérekhez képest ez elképesztően drága. Jó nyugaton egy tini a zsebpénzéből megveszi nyilván. Pláne az Euro miatt ott eleve olcsóbb is. az áfáról és artisjus és társairól ne is beszéljünk. Egyébként egész jól néz ki a gép. De a Lenovo Legion az egyik legbejövősebb nekem vagy az Asus TUF DASH. De hát ez csak álom...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18) Cucuska2 válasza Lalikiraly (#17) üzenetére


Cucuska2
őstag

Lali, nem szoktam veled sokszor egyetérteni, de száz százalékig ezen a véleményen vagyok én is!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#19) Lalikiraly válasza Cucuska2 (#18) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

:R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#20) pergabb válasza Lalikiraly (#17) üzenetére


pergabb
senior tag

Amúgy is jobban jársz egy asztali géppel, pláne ennyi pénzből, nem vagyok apple fan, de vmit cipelni kell, akkor egy m1-es sima air is jobb választás, nincs meleg, tényleg bírja egész nap, játszani nem fogsz, de majd szépen haza érsz egyszer :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.