Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) fanti válasza #98320896 (#1) üzenetére


fanti
addikt

105K, Jó Isten, egy saját márkás gamer billentyűzet és egy ugyanolyan egér is jár hozzá....?

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#4) Csandi


Csandi
őstag

Most előző kommentek miatt utána kellett néznem, hogy az Arctis Pro Wirelessem milyen nehéz, mert az is ilyen árban van, és az csak 357gramm, úgy, hogy benne van egy akksi. Ez a rog durván nehéz lehet így akkor :Y

(#5) DEJVID


DEJVID
őstag

Utolsó oldal:

"ritkán találkozni olyan fülpárnával ellátott fejhallgatóval, mely szemüveg használatával is kényelmes marad."

Nem tudom, milyen a fülpárna nélküli fejhallgató ( :F ), de az itthon lévő, kb 15 fejhallgatóból alig van, ami kényelmetlen lenne szemüveggel. De lehet, hogy azoknál sem a szemüveg a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#6) proci985


proci985
MODERÁTOR

egyebkent az utolso marketing kep valamennyire elspoilerezi a helyzetet.

az a kulso hangkartya (valojaban DAC nemi fules amp funkcionalitassal) egy Asus Xonar Essence MKIII, ami 1500 euro korul megy. Asus a gyartoja, de az Essence szeria jol tartja magat, egy idoben az One / Muses / MK2 1500 eur alatt az egyik legjobb fules dac+amp volt.

a leirtak alapjan egyebkent nekem nagyon gyanus, hogy egyszeruen kellett volna ala rendes erosites. ahogy ebben a kategoriaban kb minden masnak is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7) Noukoum válasza fanti (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

Más ennyiért pc-t vesz :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#8) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ha ennyire gyenge a hangzás egyszerű eszközökkel, akkor ár-érték arányosan kerülendő kategória. (Vagy csak a mély csökkentés gombot nem sikerült deaktiválni :D )

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#9) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Sziasztok!

Megkérdezném, hogy a "ritka az olyan modell, amelyik mindkét célra megfelelő" miért igaz? Én mindig is zenei fejesekkel játszottam, sosem éreztem emiatt semmi negatívumot. Persze külön külső mikrofonnal ha kellett beszélni is.

(#10) DEJVID válasza Mooka-Miki (#9) üzenetére


DEJVID
őstag

Persze, ez egy bullshit. A mikrofon lehet az egyetlen dolog, ezen kívül sem a filmek, sem a játékok nem támasztanak semmilyen olyan elvárást, aminek egy zenében jó fejhallgató ne felelne meg.

(#11) Noukoum válasza Mooka-Miki (#9) üzenetére


Noukoum
veterán

Nincs rajta rgb , nem gémer, nincs nagyon túlárazva.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Ebben az ár/tudás tartományban
Frekvenciaátvitel 20 - 40 000 Hz ,
kapható jobb mikrofonos fejhallgató is :
SteelSeries Arctis Pro
Beyerdynamic DT 790.28
Beyerdynamic DT 290
Beyerdynamic MMX 300
Fnatic REACT Esports Performance Headset

(#13) fanti válasza Noukoum (#7) üzenetére


fanti
addikt

Ja, ennyiből kijön egy átlagos kis B450-es alaplap, hozzá egy Ryzen 1600AF, és egy 2x8GB-os 3000-es Aegis memókitt. :))Hozzávágsz még egy 8 Gigás RX580-ast a használtpiacról, 45-ért, oszt mehet minden játék FullHD-ban High-on.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#14) Hieronymus válasza fanti (#13) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

És hogyan fogod a fejedre hajtani, hogy haljad is ne csak lásd a monitoron? :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#15) RetepNyaraB válasza proci985 (#6) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem szeretnék flémet gyártani, de egy 300 eurós gamer fejesnek már illik mindennel is jól szólnia, amelyet esetleg persze árnyalhat egy jobb erősítő, HA van. Ez nem egy AKG 7xx, vagy Sennheiser 6xx sorozat, hogy finnyázzon erősítésre. Vagyis teheti, de akkor nem lesz nagy piaci sikere.
Az Asus nevet nyilván megveszi a tehetősebbje, de ennek a tesztnek alapján meg is érdemlik. Lövöldére viszont remek lesz egy használt HyperX is, tízezeré': jól szól, kényelmes (szemüveggel is :W ). Akármilyen hangkártyával.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16) proci985 válasza RetepNyaraB (#15) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

egyetertek, ugyanakkor masik oldalrol neztem mas revieweket is: halk es nincs basszus, azaz nem volt rendesen meghajtva.

ami egy alaplapi hangkartyarol hajtott electret hifi fulesnel egyaltalan nem meglepo, foleg, hogy ketutas a fules, tehat 7500 alatt es folott ket kulon hangkeltot hasznal. ez, meg az electret felepites kb megmagyarazza, hogy miert fel kilo, meg hova tunt a mely.

kb ugyanaz a helyzet, mint az asus xonar essence onenal, az is papiron elsore egy erthetetlenul meregdraga stereo PCs hangkartyanak tunt, aztan mas szemszogbol nezve viszont egy kituno ar/ertek aranyu dac + fejes amp kombo volt. remelhetoleg kapnak a szokasos hifis helyek is tesztpeldanyt, aztan okosabbak leszunk.

egyebkent meg persze, mobillal meg lehet hajtani, realis, hogy az ember egy fel kilos fulessel megy ki maszkalni :).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17) Duree válasza RetepNyaraB (#15) üzenetére


Duree
veterán

Maximálisan egyet értek veled.

duree54

(#18) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Anyám borogass, 100k gémer füles? Mi lesz itt villogó ledek, rgb szalag, uv-reaktív festék?

(#19) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ha kitudnám próbálni vásárlás előtt, össze tudnám vetni a HyperX CloudX-szel (Xbox One)... van egy Xonar DGX-szem.. kiv lennék rá egy együttműködéssel, esetleg le is cserélném a Hypert...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) RetepNyaraB válasza - = Zk = - (#19) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha a tesztekre alapozunk, akkor oda a dgx kevés lesz. Az egy alap erősítős kártya. Nem szidom, csak tény. Kevés lesz benne a kraft a fos hatékonyságú elektret driverekhez. Esetleg. Vagy nem:)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#21) - = Zk = - válasza RetepNyaraB (#20) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor mire "kéne" cserélni a DGX-szet?!... engem csak a basszus érdekel, de az nagyon.. :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22) proci985 válasza - = Zk = - (#21) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

a hyperX egy belepo (de oke) hifi fules ami elvan erosites nelkul is.

en kivarnek hifi forumos tapasztalatokat ha tenyleg ilyen kene, ha rendesen meghajtva jo annak hire szokott menni. viszont ugy meg tippre 250-300ezer alatt nem allna meg, annyibol meg azert mar eleg jo lancot lehet kapni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23) - = Zk = - válasza proci985 (#22) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áá, annyira nem vagyok audio-buzi... csak a mély/basszus és ennyi a favorit... :Rvárok, hátha valahol fejre tudom venni...
de kell másik fejes, mert ennek a műbőr párna... agyrák... izzadok alatta, mint a ló

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24) vlogo


vlogo
újonc

Jól néz ki a füles!
Köszi a leírást! :C

(#25) BazsiBazsi válasza - = Zk = - (#23) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

A Cloud egy eléggé puha basszusú füles, nekünk is van egy otthon. Én pont azért szeretem. Szerintem nézelődj inkább ilyen zárt dj/stúdiós fülesek felé mint az ATH-M50x aminek szintén rossz dobozból kivéve a basszus de egy kis eq-val tökéletes lesz.

(#26) - = Zk = - válasza BazsiBazsi (#25) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hmm... kifutó modell, de kapható még használtpiacon... jólenne kipróbálom vásárlás előtt...
de köszönöm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27) turistakolbi


turistakolbi
aktív tag

555g Atya ég. aki ezt megveszi, meg is érdemli. (hacsak nem akar TUSKÓ NYAKAT FÉL ÉV MÚLVA)
Minőségi füles úgy kezdődik hogy egy jó hangkártya (nem integrált ) :D
Aztán jöhet a belépő kategória. Logitech 30k. majd mehetünk feljebb.
100.000 ből olyan Audio technika, vagy egyéb prémium márkájú fülest veszel, hogy ezt a kukába dobod mert olyan szar.
7.1 :D Asus kihozhatná a 10.1 et mert a több az jobb és jobban eladható. (maradjunk a stereo-nál, ne ezeknél a virtuális térhangzásoknál.... )

Kérdés. amúgy ez fizetett hirdetés volt ? :D

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/muerte188

(#28) 19ati93


19ati93
senior tag

Szép ár. :F

(#29) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Ennyi pénzért fejhallgatót lehet venni nem gamer bóvlit.. :D
Ha tippelnem kellene a szokásos. Egy 30-40 ruppós hifi fejes megeszi mint a többi gamer csodát.

[ Szerkesztve ]

(#30) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Az árán meglepődtem azért. Ennyiért már egész komoly fülest is lehet venni, nem egy ilyet.

A plusz párnák egy piros pont, de nem értem, hogy alapból miért erőltetik a műbőrt. Beizzad az ember füle és 3-4 év után úgyis szétmállik.

(#31) Rover623


Rover623
félisten

Gagyi.
Aki képes a speckóban egy téglalap alakú elektrosztatikus driver membrán méretét úgy megadni, hogy "120mm", az nálam a legalja...gyanítom, hogy valami olcsó kínai szettet vettek meg és aköré rittyentettek csilli-villi külsőt, de még arra se vették a fáradtságot, hogy náluk meghallgassa valaki rendesen az eredményt...a marketingesek pedig szokás szerint azt se tudják, eszik vagy isszák ezt az egészet!
Amúgy nekem nem egyértelmű: miért akarnék játékra hipeszuperüberfasza hangkeltőt??
Ad akkora többletet a játékélményben, uram bocsá' előnyt, hogy megérje?
Megfelelő feladatra a megfelelő eszközt!
Játékra bőven elég egy 10-20k értékű füles, ha meg zenét akarok jó minőségben hallgatni, akkor arra meg más való...akár ennek az izének az áránál is drágábban.

primus inter pares

(#32) BocsiAG


BocsiAG
csendes tag

Hmm hmm. Nekem egy Astro A50 (gen 4) van. Németországba vettem az amazon-rol ott akciósan úgy 70e (huf) volt (itthon 90-100e)+ vettem hozzá bőr párnát is az + 40 euroba fájt. Meg lehet nézni jó vagy jobb alternatíva az Asus Rog Theta-hoz képest. Kialakításra biztosan. (szemüveges vagyok) Megjegyzem a szövet párna nagyon kényelmes, bőr viszont jó zajszigetelő. Ha már gamer fülesről beszélünk. :DDD

Viszont nekem is új a technika. :F A kábelezésnél még nem jöttem rá vagy nem találtam megoldást arra, hogy egyszerre legyen bedugva a ps4 meg a pc-be és tudjak váltani kábel áthelyezés nélkül. Mert a BASE station-nak kell áram, meg ugye optikai a bemenet. Pc-n csak USB re nyomom, ps4 USB+ optikai kábel. Ha a két eszköz megy akkor optikai kábel él.

Amúgy 10-20e régen lehetett kapni jó füleseket de mára 10-20e sztem csak gyenge minőséget lehet kapni. Az elődje az A50 nek nálam egy(anno 10e vettem 10éve min. :DD ) Theatre 6 ZM-RS6F iszonyatosan leharcolva, de mai napig működik. A kábel minősége olyan ami manapság nem kapni már(szövet kábel már ízekre szakadt volna). Ezért vettem wifiset mert kábeleket manapság már nem olyanra csinálják, másik a wifis sokkal szabadabb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.