Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GSP


GSP
aktív tag

Kis aranyos, bár nem valami olcsó.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#2) prolad


prolad
őstag

Mennyit spórol azon a gyártó, hogy ennyire ocsmány fontot (az, hogy az ékezetes karakterek eltérnek méretben, egy dolog, de a számsor is elüt, akár az egymás melletti számoknál is, pl az 5 és 6os kupak nagyon hülyén néz ki egymás mellett). De maga a font dizájnja sem szép, bár ez nyilván ízlés dolga.

(#3) monguz82


monguz82
tag

Engem ez egy kicsit emlékeztet a CM MK-730asomra, vagy csak én vagyok így ezzel?!

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#4) nyunyu válasza monguz82 (#3) üzenetére


nyunyu
félisten

Modern floating dizájn átka, hogy mindegyik billzet félkésznek néz ki.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5) nyunyu válasza prolad (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

A font dizájn az még hagyján (lézernek amúgy mindegy lenne, mit vakar le a kakaós tejbevonóból), de az eddigi Strixeken legalább valamennyire szabványos alsó sor volt, ezen meg beújítottak egy 2.25U széles Ctrlt, szóval kupakcsere az eddigi lehetőségekhez képest még tovább konvergál a zéróhoz.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6) saen


saen
veterán

Simán elfogadnám, de 50k-t nem adnék érte, még akkor se ha magyar.

(#7) tmarkee


tmarkee
tag

Az ultra gagyi, festett ABS billentyűzet helyett egy doubleshot PBT keyset igazán beleférhetett volna. Két hónap alatt kifényesedik ennek a sz*rnak a teteje.

[ Szerkesztve ]

# apt upgrade

(#8) aginor


aginor
addikt

Ezért ezek a kupakok elég gázak, de közel sem annyira, mint a minősíthetetlen háttér világítás. Úgy látszik, manapság már csak ennyit ér 50k egy billentyűzetnél. :Y
Komolyan nem értem, hogyan van pofájuk ennyit elkérni ezért a vacakért. Inkább a kínai 10k-ér. Az is igénytelen, de legalább nem egy fél fizetés.. :W

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#9) cowk válasza nyunyu (#5) üzenetére


cowk
tag

lol pont ezt akartam irni :K durva, hogy ez a bill 50k-ert, froccsontott abs capekkel ajanlott tud lenni.

(#10) prolad válasza nyunyu (#5) üzenetére


prolad
őstag

Az meg a másik, mi a fenére jó egy akkora ctrl?

(#11) nyunyu válasza nyunyu (#4) üzenetére


nyunyu
félisten

Modern floating dizájn átka, hogy mindegyik billzet félkésznek néz ki.

Oldalról mindegyik úgy néz ki, mintha egy ékbe belevertek volna felülről pár szeget, amire rá van akasztva a csupasz kupak.

Ennél még az alma aktuális billentyűzetpótlója is dizájnosabb, mert ott legalább megmaradt az alu ék forma, nincs teleszögelve kupakokkal.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12) dqdb válasza nyunyu (#5) üzenetére


dqdb
nagyúr

Csak 2u széles a Ctrl, cserébe 5.75u a Space. Szóval ilyen billentyűzetet csak az vegyen, aki a kupakok kopása miatt kidobja az egészet a kukába, mert nem fog ráillőt találni, az biztos.

Igénytelen tipográfia (az eredeti is, de a magyarítás rátett még egy lapáttal a háromféle betűmérettel), nem szabványos kupakméretek, vajon a ROG logó miatt lett ajánlott? Mert más oka nincsen, a Ducky One 2 RGB TKL magyar kupakokkal olcsóbb, a CM-ekről nem is beszélve (az RGB, mint fő feature miatt a Varmilo VA88M-et nem említem meg, ami olcsóbb és köröket ver rá billentyűzetként).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#13) cowk válasza dqdb (#12) üzenetére


cowk
tag

mondjuk aki az rgb miatt a varmilo helyett ezt valasztja, azert az kicsit meg is erdemli

(#14) wolfman


wolfman
veterán

Csak én nekem nem tetszenek ezek a batár, "gamer" klaviatúrák. Eléggé rá van izgulva a társadalom, nekem első perctől kezdve taszítanak.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15) saen válasza wolfman (#14) üzenetére


saen
veterán

Ez mitől batár? Ez pont pici...

(#16) nyunyu válasza wolfman (#14) üzenetére


nyunyu
félisten

Kinek mi a batár.

Ez a TKL méretre kb. akkora lehet, mint ezen a képen az alulról második Cherry 1800. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17) Predatorr


Predatorr
őstag

Asus billentyűzeteket inkább kerülje az ember. Hamar elkopnak azok a billentyűk, aztán hol több nyomást érzékelnek, hol egyet sem. Gar lejártával a világítás is is elalél. Saját tapasztalat.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#18) KRi2


KRi2
aktív tag

Valaki elmeséli nekem hogy a ü felirat miért kissebb mint az ö? Vagy az ó miért nagyobb mint az ő? Szemre még a számok is nagyobbnak tünnek mint alap betük.
Tehát hogy mi van emögött a mérnöki gondolat mögött, hogy az egyik kevesebbet ér mint a másik?

||| | || ||||| | ||| ||

(#19) NomadND1 válasza nyunyu (#11) üzenetére


NomadND1
senior tag

Manapság az igénytelenség a divat,ami itt is megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#20) Televan74 válasza NomadND1 (#19) üzenetére


Televan74
nagyúr

Vannak igénytelenek ez tény,de nem mindenkinek tetszik a fősodor. Nekem sem tetszik a TKL megoldás.Én ragaszkodom a numerikus részhez.Mondjuk én nem is szólóm le akinek ez tetszik és megveszi. Sőt lehet engem olcsó Jánosnak is hívni,de én nem nagyon fogok több tízezer forintot elkölteni billentyűzetre. Pedig tudom hogy nagyon jókat lehet találni köztük,de nekem annyi pénzt nem érnek meg. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#21) Duree


Duree
veterán

Azzal nem értek egyet , hogy nem drága, dehogy nem igenis drága.

duree54

(#22) mg1992mg válasza Predatorr (#17) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ezelőtt egy Strix Tactic Pro-m volt, méret miatt eladtam, máig semmi baja. Most egy Claymore teljesít szolgálatot. Soha más márka. :B

(#23) Karolac


Karolac
csendes tag

Kinek a pap, kinek a papné... Úgy is mondhatnám, hi be csúf. Se az ára, se a kivitele nem győz meg, magam részéről biztos nem raknám az asztalra, pláne, hogy nem vagyok nagy gamer :N

(#24) csako


csako
veterán

Nekem a többiek által felsoroltakon kívül még az sem tetszik ebben, hogy a kábel vége a bill. alá van rejtve, nem tudom mennyire egyszerű oda bedugni + a Print Screen azért fájó pont, többször van az használva általam...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#25) cowk válasza mg1992mg (#22) üzenetére


cowk
tag

"mar furodtem a dunaban rackevenel meg a haros szigetnel, soha nem fogok mashol furodni"

(#26) Csandi


Csandi
őstag

Nem szabvány alsó sor, csúnya legendek, mégcsúnyább magyaritás, nem double shot PBT gombok, és annyiba kerül mint egy Huntsman TE ami az egyik legjobb tkl bill jelenleg (gamingre). Nem csalódtunk a rogban, szart drágán :))

Egyedül a detachable type-c a pozitivuma, de ha nincs onboard memory akkor igazából mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#27) XZoli


XZoli
aktív tag

Sajnos én elkövetem egy hibát ASUS billentyűzetet vettem. :W :(((
- ocsmányul néznek ki a magyar ékezetes keycapsok megoldottam cseréltem
- de ami megbocsájthatatlan az a szoftver instabil néha már induláskor is kifagy nem lehet letörölni rendesen teleszemeteli a gépet ez az ROG Armoury II.
- az új fejlesztés alatt álló Armory create telepítésébe csak mazochisták kezdjenek bele ez még az előbbinél is rosszabb, néha próbát teszek hátha jobb már

Lényegében kidobtam 50K, de még reménykedek hátha egyszer .....

Senki ne vegyen ASUS billentyűzetet

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#28) XZoli


XZoli
aktív tag

"a remek szoftverezettséget" na az ilyen írások vezetik félre az embert :W , de legalább nem az angol verzió képe van kirakva látni lehet a magyar valóságot :DDD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#29) -Skylake- válasza mg1992mg (#22) üzenetére


-Skylake-
addikt

Azert egyszer majd probalj ki olyan markat is ami gyart billentyuzetet. Mivel egyertelmuen nincsenek penzugyi akadalyok , szamodra eleg szeles lehetne ez a vilag. Ennyi penzert mint ami a cikk targya szerintem kizarolag jobb kontsrukciokat lehet talalni, nagyon nagy bajba lennek, ha valami ennel pocsekabb billt kellene osszekukaznom 50k-ert.

Ui a szerzonek : azert azt szivbol remelem, hogy fizettek nektek ezert a vegszoert asusek , mert kulonben nem nagyon tudok ra magyarazatot. Az kulon epic amugy, hogy a masik vasari hulladekkal (razer) indokoljatok a termek "nem dragasagat". Szivbol kivanom, hogy egy IT szakmai lap szerzoikent egyszer majd akadjon a kezetekbe egy billentyuzet, ne csak ezek a szarok.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#30) dementor


dementor
senior tag

Teljesen rendben van és az árazáson sincs semmi meglepő.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#31) Duree válasza XZoli (#27) üzenetére


Duree
veterán

Én is így jártam, doha többet Asus terméket.

duree54

(#32) cowk válasza dementor (#30) üzenetére


cowk
tag

tobbi commentet lattad amugy? :D

(#33) piero86


piero86
aktív tag

Marad a Logi G410 egyenlőre... :D

(#34) Turbokecske


Turbokecske
újonc

Ötvenezer, hahaha!

(köszönöm a figyelmet)

(#35) dqdb válasza -Skylake- (#29) üzenetére


dqdb
nagyúr

a masik vasari hulladekkal (razer)
A Razer kínálata két részre bontható: Huntsman Elite TE és a maradék. Az első egy tényleg jó billentyűzet, és a kategóriájában jó árazással bír. Teljesen olyan, mintha tévedésből ütötték volna rá a Razer plecsnit.

A maradékra igaz a kijelentésed, azokat nem lehet eléggé vehemensen szidni. Ahogyan a cikkben szereplő ASUS-t sem.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#36) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

ROG logó fontosabb mint 3 gomb. Ez jól jellemzi általánosságban is ennek a billentyűzetnek a minőségét. A kupakok miatt önmagában nem érdemli meg az ajánlott plecsnit.

(#37) hemaka


hemaka
nagyúr

Ennyiért vannak sokkal jobb ajánlatok,amik nem festett kupakos szarok, mint ez. :DDD

(#38) nyunyu


nyunyu
félisten

Ennek a billzetnek reálisan a 30k*85/88=28977Ft körüli ligában lenne a helye.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39) CriticalHit


CriticalHit
őstag

A Razer Huntsmen TE sokkal inkább megéri az árát.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#40) Vesa


Vesa
veterán

Ocsmány

A tudomány a valóság költészete!

(#41) rankesz


rankesz
veterán

Hát ez vicc ennyiért.
Karácsony előtti kuponozós időszakban a most 25 ezerbe (ezen ASUS felébe) kerülő Kingston HyperX Alloy FPS Pro kezdő bruttó ára 17500 volt, ezt még lejjebb lehetett vinni, szóval nem értem ez miért ennyibe kerül

(#42) GreatL


GreatL
őstag

Asus GK2000 RGB van itthon... sajnos az egyetlen magyar ékezetes, ami még megfelelt itthonra bár nem rossz ketyere.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#43) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

engem egy Strix Flare jobban mozgat, les ztesztelve?!... vagy csak rendelek 50 dodóért egy marék ékezetes keycapot a már 4 éve dobozában rohadó, bontatlan pirosan világító Durandalnak... nekem az is elég.. de kell a világítás, mert már nagyon fényes a G1N gombsora... fényes nappal alig látom :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44) Vikthor


Vikthor
nagyúr

hát ha már RGB van benne akkor rossz nem lehet, igaz? :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#45) dqdb válasza Vikthor (#44) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha a diszkógömb termékkategóriában induló versenyzőről van szó, akkor nem ;]

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#46) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ízlés kérdése, de nekem alapból nem teszik ez a cyber gamer rajkodós karaktertípus és ahogy ezek mellett azok a picikére vett magyar karakterek mutatnak, hááát... Mindez főleg azért mert az "olvashatóság" és így a gépelési hatékonyság rovására megy. Persze tudjuk, ezeket továbbra is gamer-eknek gyártják nem pedig gépelőknek (vagyis azoknak, akik arra szeretnék használni a bill.-zetet amire elsősorban való). A lecsatolható kábel egy plusz pont, de ez nem váltja ki a full Wireless módot. The search goes on...

(#47) Timer


Timer
veterán

Költői kérdés:

Mikor lesz már végre olyan billentyűzet, ami lehetőleg csak fehér világítással rendelkezik, nem kerül egy fél fizetésbe, teljesen magyar kiosztású, teljes méretű enter-es, és low profile? Régen volt egy fujitsu billentyűzetem, imádtam. Az nem világított, szét is kopott, de soha mással nem tudtam még csak hasonló gyorsasággal sem gépelni, mint azzal. Illetve, a régebbi Latitude billentyűzet (E4310 és kortársai) még mocskosul bejött, olyasmit keresek asztali gép mellé is évek óta, de nem találok...

[ Szerkesztve ]

(#48) forgonati


forgonati
őstag

Ajánlott? Huh.
Ronda, gagyi minőség és drága. Ja, tökre értem az értékelést...

Keelah Se'lai!

(#49) Geller72


Geller72
veterán

...Akkor megkérdezném, hogy amúgy gépelni, meg ilyenek milyen vele? Mert ezt sehol nem találom a cikkben, egyik oldalon sem. Azaz milyen használni nem csak játékra? Ha dolgoznál is vele. Kiadványszerkesztés, "vagdosás", meg ilyenek. ;)

(#50) Geller72 válasza Timer (#47) üzenetére


Geller72
veterán

Van azért a Dell-nek normál jó billentyűzete a ai napig is. Nem is egy. ;).
-P4547
-SK-8115
-AWK/AGK sorozat. :D.
Én ezt szerettem nagyon:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.