Hirdetés

2022. december 6., kedd

Gyorskeresés

(#1) bali

bali
tag

2 év főverzió + 2 év biztonsági frissítés nagyon harmatos ebben az árban..

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#2) Steve_Brown

Steve_Brown
aktív tag

Tíz fokért egy ilyen bonyolult motorizált csatlakozó? Ráadásul nem si rétem milyen elven vonja el a hőt.

AMD Instinct Mi8 enthusiastic

(#3) WhiteWalker

WhiteWalker
nagyúr

Switchet v Vitát miért ezzel kell összehasonlítani? Tök más a két kategória.

(#4) viragdani01 válasza Steve_Brown (#2) üzenetére

viragdani01
HÁZIGAZDA

Állítólag azzal segíti az AeroActive Cooler kiegészítővel együtt a hűtést, hogy a portálon keresztül egyenletesebben oszlik el a levegő és így a hő a ház belsejében:

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#5) <Adamsky>

<Adamsky>
veterán

Nem igazán tartoznak az érdeklődési körömbe ezek a gamer mobilok, de mindig rácsodálkozok, és ezzel párhuzamosan értetlenül állok az előtt a tény előtt, hogy valamiért az összes gyártó azt hiszi, hogy csak a gamer-eket zavarja a notch, lyuk, "könnycsepp", stb. Tudom-tudom, van olyan gamer mobil is, aminek "lyukas" a kijelzője, de a nem gamer mobiloknál sokkal rosszabb az arány.

Kedves Dani / Mobilarena!
A legközelebbi alkalommal, mikor összefuttok egy gyári fejessel, igazán feltehetnétek neki ezt a kérdést.

(#6) johnny500 válasza <Adamsky> (#5) üzenetére

johnny500
tag

Megválaszolom helyettük is :) Úgy hívják trend. Nekem sem tetszik am. Bár amennyire útáltam úgy meg is szoktam. De remélem a következő telefonom már nem lesz kameralyuk.

[ Szerkesztve ]

(#7) joey04

joey04
titán

értem, hogy gamer, de ennyiért azért lehetne erősebb a kamerás felhozatal...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) <Adamsky> válasza johnny500 (#6) üzenetére

<Adamsky>
veterán

"Úgy hívják trend."
Klasszikusok után ... " ... persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"
A trendjüket meg dugják fel oda, ahol a nap se süt! :(((

" ... úgy meg is szoktam." - nehezen visz rá a lélek, hogy még én szokjak meg olyasvalamit, amiért komoly pénzt teszek le az asztalra.

" ... remélem a következő telefonom ... " - ezt tényleg csak remélni lehet, mert a trendek (de rühellem ezt a szót) nem ebbe az irányba mutatnak (ld. legújabb szifon, ahol piedesztálra emelték a sz@ros szigetet ezzel az új "dynamic island"-el. :(((

(#9) SkyLine3000 válasza <Adamsky> (#8) üzenetére

SkyLine3000
addikt

Amíg az ájfón nyomatja az idiótaságait, addig nem lesznek normális/hagyományos telefonok, mert a sok bégető birka gyártó kopizni fogja egyből. Ha anno nem rakják rá azt a q noccsot a mittoménmelyik telójukra, akkor most nincs se noccs, se csepp, se lik, semmi. Mennyivel jobb lenne.

(#10) joey04 válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére

joey04
titán

szemét epül :(((

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Hallosz

Hallosz
senior tag

600.000 forintos teló, a GSM tornyokban meg áramszünet várható. Szép új világ lesz itt.

Mert lakni, muszáj.

(#12) Alfred88 válasza Hallosz (#11) üzenetére

Alfred88
csendes tag

? :F

(#13) A Molyember válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére

A Molyember
csendes tag

Hát ja, az a különbség, hogy az Apple nem dísznek rakta rá a noccsot, míg az összes többi birka cég igen. Ennyiben van igazad.

(#14) Kevin8997

Kevin8997
tag

Ez a hardware kibírna akár 6 évet is frissítve.

(#15) bostone válasza Kevin8997 (#14) üzenetére

bostone
addikt

Attól függően, hogy mire használja az illető.

(#16) KISDUCK válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére

KISDUCK
addikt

Ha az epül nem használt volna noccsot akkor is elterjedt volna, mert már volt olyan gyártó aki azelőtt dobta piacra a saját cuccát hogy az apple bemutatta volna az övét pl.: Essential Phone és Sharp Aquos S2.

(#17) st3v3np3t3r

st3v3np3t3r
veterán
LOGOUT blog

Szebb napot... Kicsit utána jártam, ez a teló ennyiért tényleg nem tud esim-et kezelni? Hát 2022-ben elég nagy szégyen egy ilyen árkategóriás mobiltól...Mindnen féle csicsára futotta a költségvetés de egy esim támogatásra màr nem? :F :W

Xiaomi 12T Pro+Galaxy Watch 4 Classic//Galaxy S22// Asus TUF Gaming A15 FA506IC//Asus Vivobook Flip14//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#18) noisia

noisia
aktív tag

Én még mindig komolyan értetlenül állok afelett, hogy kik a célcsoport!?
~1500$ még amerikában is sok egy telefonért.
Azt meg ne mondja nekem senki, hogy pisis h#lyegyerekeknek tömegével veszik ezeket a telókat, csak hogy minden szabadidejükben játszhassanak.
Ennyiért becsületes gamer laptop is szerezhető, aki kicsit komolyan foglalkozik a gaminggel, az nem b#ziskodik egérmozin.
Azért a párezer h#lyéért a világon megéri a fejlesztési/gyártási költség?
Vagy ez most hogy van.
A presztizs fogalmát is értem, de amikor kihagynak egy 1 dolláros értesitőledet a telefonok 99%-ából, akkor nem veszem be hogy nem a pénz/profit diktál, mint ahogyan azt az élet összes többi területén is tökéletesen tapasztaljuk manapság...

"A tanult ostoba nagyobb ostoba, mint a tudatlan ostoba." \n "Eddigi életed utolsó napja megegyezik hátralévő életed első napjával.."

(#19) <Adamsky> válasza KISDUCK (#16) üzenetére

<Adamsky>
veterán

" ... akkor is elterjedt volna ... "
Ezzel vitatkoznék (bár nyilván parttalan lenne, mert egyikőnk sem tudja hitelt érdemlően bizonyítani az állítását, plusz kb. - a jelen szempontjából - mindegy, hogy kinek van igaza). Az alma sajnos nagyon komoly hatással van az iparágra. Ezt szerintem többször bizonyította. Persze sokan utálják, ezért, de én igazából megfordítanám a dolgot. Pisztolyt tartott valaki a sok copy-paste gyártó fejéhez, hogy másolják? Nem. Ők ennyire szolgalelkűek.

Engem inkább tényleg az érdekelne, hogy ha ilyen gamer mobiloknál oda tudnak figyelni rá, akkor a többinél miért nem? A kulcsszó szvsz. a változatosság / választék. Ma én azt látom, hogy mind méretbe (ez a másik gondom), mind kialakításban csak egyféle mobil létezik (~99%-ban): a nagy és lyukas kijelzős. Pont.

#18 noisia
+1
"A presztizs fogalmát is értem, de amikor kihagynak egy 1 dolláros értesitőledet a telefonok 99%-ából, akkor nem veszem be hogy nem a pénz/profit diktál ... "
És akkor azt a kérdést is lehetne boncolgatni, hogy mire lenne kereslet. Ez ugye örök vita itt a fórumban is. Mindent bele gamer mobil vs. tisztességesen összerakott kompakt (!) telefon vm. normális (nem csúcs) SoC-al. Csupa olyan kérdés, amit én tök szívesen feltennék az érintetteknek ...

(#20) Emericus Max

Emericus Max
tag

Batman kiadás +100 dezsőért :DD
Nem tudom megéri-e???

(#21) eclipse006

eclipse006
őstag

Rohanok a boltba megvenni, ja nem...

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#22) KISDUCK válasza <Adamsky> (#19) üzenetére

KISDUCK
addikt

Hát a phabletek is ha jól tudom ázsiában lettek népszerűek és onnét terjedtek el. Szerintem a noccsal is ugyan ez lett volna, mert máshogy nem tudták a kijelző arányát a telefonhoz viszonyítva növelni. A nagy kínai gyártók így is úgy is rácsaptak volna mint a tyúk a takonyra és ugyanúgy elterjedt volna a világon mindenhol.

(#23) vilmose33

vilmose33
senior tag

Köszönöm a tesztet.

A jövő most van

(#24) N.otorious válasza noisia (#18) üzenetére

N.otorious
senior tag

Vannak akik pénzért játszanak már telón is. Vannak versenyek. Nekik készült szerintem.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#25) Alfred88 válasza noisia (#18) üzenetére

Alfred88
csendes tag

Jobban szeretek játszani én is telefonon mint oda ülni a gép elé , számold ki mennyit spórolnak sokszor 1 dolláros dolgokon

(#26) Kampó válasza <Adamsky> (#5) üzenetére

Kampó
senior tag

:R :R :R végre valaki :R :R: :R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#27) noisia válasza Alfred88 (#25) üzenetére

noisia
aktív tag

Pontosan ezért mondtam, hogy a pénz diktál. Azért hagynak ki egy 1$-os cuccot, mert 10milliós eladásoknál az ugyannyi $, az meg már szemmel látható összeg bármilyen negyedéves jelentésben. Na de 10milliós eladást nem egy 650ezres telefon fog generálni, eladnak belőle pár 10ezret aztán kész. Tehát csak az van, hogy belefeccöltek rengeteg milliót a fejlesztésbe, a gyártósorokba, viszont vastagon bukó anyagilag .... versus az 1 dolláros közelségérzékelőt meg kisprórolják.

"A tanult ostoba nagyobb ostoba, mint a tudatlan ostoba." \n "Eddigi életed utolsó napja megegyezik hátralévő életed első napjával.."

(#28) Alfred88 válasza noisia (#27) üzenetére

Alfred88
csendes tag

Mondjuk nekem pld hiányzik is sokszor meg nem is :D számomra max akkor van értelme az értesítő lednek ha be tudom állítani hogy minden alkalmazás külön szint használjon be (ami sűrűn nem opció )
De teljesen egyetértek azzal amit írtál :)

(#29) Kasya válasza noisia (#18) üzenetére

Kasya
nagyúr

Főleg, hogy ott 670-1000 USD között vannak az árak.

(#30) noisia válasza Kasya (#29) üzenetére

noisia
aktív tag

A lényegen nem változtat. Még a rétegkészülék kategórián belül is elég réteg..

(#31) Kasya válasza noisia (#30) üzenetére

Kasya
nagyúr

Csak annyira réteg, mint egy S22U.
Vannak dolgok amiben jobb, mint a hasonló árú konkurenciája, van amiben nem.

[ Szerkesztve ]

(#32) YellowFlash válasza bali (#1) üzenetére

YellowFlash
aktív tag

Aki kifejezetten ilyen telót keres, 2 év múlva úgyis vált.

They don't know... PepeLaugh

(#33) johnny500 válasza Alfred88 (#25) üzenetére

johnny500
tag

Ez nekem tök furi :) Mivel játszol, hogy jobb telón?

(#34) Alfred88 válasza johnny500 (#33) üzenetére

Alfred88
csendes tag

Nem jobb de sokat utazok / dolgozom és nincs mindig kedvem, energiám leülni a gép elé :D grid autosport, lost light cod mobil, dragon ball legends,néha néha nosztalgia gyanánt max payne, GTA sa :)

(#35) johnny500 válasza Alfred88 (#34) üzenetére

johnny500
tag

Értelek, értelek. :)

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.