Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A kétmagos 17W TDP-es verziók tényleg nagyon jók lesznek, remélem majd azt is letesztelitek :)

(#2) rizso


rizso
addikt

"Csak" 250k ez az ASUS?? Én durvább árra számítottam, lévén hogy nem csak erős gép, de a minőséggel sincs probléma...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#3) BobChemistry válasza rizso (#2) üzenetére


BobChemistry
őstag

Ez - amit teszteltek - kicsit drágább (300 k körül)
250 k amiben sima DVD író van

[ Szerkesztve ]

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#4) Hakuoro


Hakuoro
aktív tag

A múlt heti Nvidia-Intel ügylet után ezen már meg sem lepődöm:
Grafikus alrendszer megnevezése:
Intel
HD Graphics 3000
GPU kódnév GF108
Shader egységek száma 96
Ha jól sejtem elírás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) rizso válasza BobChemistry (#3) üzenetére


rizso
addikt

De még akkor is jó 250k-ért, ha csak DVD író van benne - szerintem...Azért elég jó hardverelemekből áll össze, és a videók/képek alapján tényleg korrekt a külső is.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6) audi100td válasza ^Clown (#1) üzenetére


audi100td
nagyúr

Remelem azok a 25W-os i7 modellek kerulnek az uj T szeriaba, a 17-esek meg mehetnenek az X220s-be (feltve ha ez lesz a neve). :)

(#7) Badman 4ever válasza Hakuoro (#4) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Akkor nem csak nekem tűnt fel a GF108. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#8) zoo8800 válasza rizso (#5) üzenetére


zoo8800
veterán

Esetleg egy Prof. Win7 lehetne a Home Premium helyett, de tényleg fullos a masina :R

rip and tear, until it is done

(#9) szaszabee válasza Badman 4ever (#7) üzenetére


szaszabee
aktív tag

Igen ez biztos elirás :D

(#10) nbg


nbg
senior tag

Koszi az ujabb korrekt tesztet! A masineria pedig elkepesztoen komoly lett... :R

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#11) .mf válasza Hakuoro (#4) üzenetére


.mf
veterán

Ó, van még benne más is:
i5-2537M 1,4/2,3 GHz 2/4 3 MB 350/9000 MHz 17 W

9GHz? Na, egy kis tuninggal meglesz a Netburstre ígért 10GHz.
Also: over nine thousaaaaaaaaaaaaaaaand! (A DB-os képet pedig képzeljétek mellé)
:DDD

Jók lesznek a 17W-os változatra épített szubnotik.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) BobChemistry válasza rizso (#5) üzenetére


BobChemistry
őstag

Igen, ez igaz. Várom, hogy milyen T-szériás Thinkpadek épülnek majd belőlük

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#13) EczkE


EczkE
addikt

Meggyőző. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#14) Móci


Móci
addikt

Tetszik a cucc, alig várom már a kétmagos megoldásokat.
Jó áron best buy lesz, ha valóban odavág teljesítményre.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Köszönjük a korrekt tesztet :R !

Kellemes csalódás számomra ez az Asus gép ... legalább is ami a külcsínyt illeti. Kicsit VAIO-s beütésű,de még is Asus. Szép!

Van-e / volt-e olyan lehetőség, hogy teszt közben fix órajelen (pl.2 GHz en) működjön a gép? Azért kérdezem,mert kíváncsi lennék rá,hogy azonos órajeleken mekkora különbségek vannak a "régi" core i7,az SB és a Phenom II között.
A memória teszteknél mennyire befolyásoló tényező a single 4 giga RAM? Mert a másik két tesztgépben DC-ben voltak a memók :U

(#16) Armagedown


Armagedown
őstag

Ez a laptop nagyon

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#17) Duree


Duree
veterán

Nagyot ütött az Intel ezzel a megoldással.Az AMD sajnos fényévekre van most már

duree54

(#18) Drughi


Drughi
addikt

Ha ez a gép magyarországon 250.000Ft-ba fog kerülni megeszem a kalapom...
Esélytelennek tartom.

(#19) noisia


noisia
aktív tag

- a belépőszintű mobil GPUknak ezennel befellegzett.

Ha esetleg lesz gyengébb (kétmagos) procival + kicsivel erősebb diszkrét-gpu-val ugyanebben az árfekvésben, az lesz a köv notim. :))
Azt meg hogy dvd v. bd van benne, ki nem s**** le.

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#20) Angel1981 válasza Duree (#17) üzenetére


Angel1981
veterán

Azért várd ki a teljesértékű válaszlépést! ;)

(#21) powerp4


powerp4
aktív tag

i5-2537M 1,4/2,3 GHz 2/4 3 MB 350/9000 MHz 17 W
Egy kis elírás...

powerp4 --- Mobilon (2O~824~2I~3O) 12-22 óra között vagyok elérhető!! --- Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/2m3bmhwc --- Új szabályok a HardverApró-n (érdemes elolvasni!): https://tinyurl.com/yckdt3k3 --- Jelöld be magad a PH! térképen: https://terkeph.hangya.net

(#22) Avicularia válasza Drughi (#18) üzenetére


Avicularia
veterán

Ha ez 250K lesz,nem is gondolkozok a timelinex-en.

(#23) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

"Azért várd ki a teljesértékű válaszlépést!"

Valami hasonlót akartam írni :D
Tényleg jó lenne, ha mozgolódna az AMD végre...
A gép meg nagyon jónak tűnik, bár a formája kicsit fura, konkrétan a gerinc (legalábbi nekem).

[ Szerkesztve ]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#24) motorhead


motorhead
aktív tag

Miért kell egy százast minden tesztben oda tenni a touchpad-re? :)

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#25) Drughi válasza motorhead (#24) üzenetére


Drughi
addikt

sejtem azért, hogy legyen mihez igazítani a méretet.
valakinek fontos ez, én 99%ba nem használom a touchpadot

(#26) kisza25 válasza Drughi (#18) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha az I betűs boltba benéztek ott már kapni
i5-2410M gf gt540 kombót 213eFt-ért
i5-2410M HD6650 233eFt
i7-2630M GF GT540 243eFt
i7-2630M HD6650 272eFt
eheted a kalapod :P
motorhead: az 200-as

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 31,5 eFt, posta van

(#27) kenwood3


kenwood3
őstag

űtős kis masina csak külsőleg nem bejövős számomra

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#28) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Nem tudjátok, hogy a szandis Dell Studio-k mikorra várhatóak?

(#29) smkb válasza kisza25 (#26) üzenetére


smkb
őstag

Ott ezeket csak Acerben látom Asusban nem sajnos...itt pedig egy Asus noti teszt volt... nem ugyanaz a két gyártó árképzése, többek közt a garanciális időből is kiindulva...

(#30) Drughi válasza kisza25 (#26) üzenetére


Drughi
addikt

Ezek nem hiszem, hogy Asus N53 lenne.
Acerben már láttam, ha az iponra gondolsz ott van is. (meg sok helyen már)

(#31) superecneB


superecneB
őstag

A végén nem HP Envy akarna lenni? (Sandy ide vagy oda nekem inkább az kéne mivel nem használnám ki soha ezt a teljesítményt)

(#32) Kobe válasza rizso (#5) üzenetére


Kobe
veterán

kereskedelmi forgalomban ez nem tom h alakul, de ha mint az előd (sima i5 ös proc, nem SB) 270 ért van kirakva mindenhol.....pedig brutálisan jól összerakott gép, eltekintve a kicsit vastag kávától

[ Szerkesztve ]

(#33) goodboy007


goodboy007
senior tag

Ezek a GTx20-as Geforce-ok nagyon fikák :(((.
A Mobility HD5650-esen 1600x900-on, max grafikán (AA is maxon) szárnyal a GRID, pedig ez jóval később jelent meg.
A GT 200-300-400-500-as sorozat ezek szerint szinte tök ugyanaz notebookos viszonylatban, csak órajelben van eltérés (természetesen az azonos végződésű modellekre gondolok)?

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#34) smkb válasza goodboy007 (#33) üzenetére


smkb
őstag

"A GT 200-300-400-500-as sorozat ezek szerint szinte tök ugyanaz notebookos viszonylatban, csak órajelben van eltérés "

Nem egészen, a 200/300-at állíthatod párhuzamba és a 400/500-at. Más architektúra a 200/300 mint a 400/500. A 200/300 és 400/500-on belül a hasonló végződésüek hasonlók, csak tudni kell hol van a váltás (pl 420-435 ig 96 shader csak més órajelek, 445 már 144 shader, 520-550-ig 96, 555 már 144 stb...)

A GT420M valamivel gyengébb a HD5650-nél, a GT540M viszont erősebb a HD5730-nál. Ha megnézed az Acer 15"-os SB procis notijait ott lehet látni, hogy kb ugynannyiba kerül most egy corei5 SB+GT540M felállású cucc, mint a korábbi corei5 + GT420M-el szerelt verziók. Azért ez így nem olyan rossz...

(#35) rizso válasza Kobe (#32) üzenetére


rizso
addikt

Hát könnyen meglehet, hogy nálunk nem 250k lesz ilyen felszereltséggel. Az N61vn-em nálunk 300k körül volt a boltokban, Szlovákiából meg 220k-ért rendeltem meg...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#36) Zolás


Zolás
addikt

Megkérném a készitőt aki felrakta a cimlpara hogy nagyon gyorsan takaritsa el onnan a Sandy Bridge-dzsel feliratot mert.... :W :W :W
Most komolyan ki találta ki ezt az új kötöszót? Ne csináljuk már. Ránézek a PH főoldalára és ez virít az arcomba....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#37) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Szerintem így kell írni a helyesírási szabályok szerint. Az más kérdés, hogy hülyén néz ki... Pl.: a Motocross-t is már Motokrossznak kell írni (egy autós magazinban láttam így), az is elég kreténül fest... ez van...

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#38) banhammer


banhammer
veterán

i5-2537M 1,4/2,3 GHz 2/4 3 MB 350/9000 MHz 17 W

9000 Mhz????

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#39) Zolás válasza Day 'n' Nite (#37) üzenetére


Zolás
addikt

. -dzsel... ha mutatsz egy magyar megfelelőt amit igy kell kiegésziteni akkkor elfogadom. Szerintem te is érzed hogy ez igy gáz.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#40) Boxi88


Boxi88
őstag

Egész pörgős kis mobilprocesszorok lettek! Leginkább a grafikus teljesítménye tetszik. :K

(#41) W.Wilson válasza Zolás (#39) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Mutatok: bridzs (a kártyajáték). Ragozva briddzsel. Tudod, ezt hívják teljes hasonulásnak. A Sandy Bridge dzs hangra végződik, ezért a -val, -vel rag v-je dzs hanggá alakul. És mivel a szó végén egy néma betű áll, ezért a toldalékot kötőjellel kapcsoljuk. link

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#42) CharlieDrop válasza Day 'n' Nite (#23) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Na jó, de meddig kell várjak?

Félreértés ne essék, kedvelem az AMD-t, most is van egy asztali X2 250-essel szerelt gépem, ami megy nyugdíjba, és kellene egy noti helyette, de egyszerűen ár/érték arányban se nincs sehol az AMD... :O :O :O

De ha tud vki, vmi bíztatót, ne tartsa magába, mág 1-2 hónap mire gépet veszek... :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#43) Napfénysüti válasza BobChemistry (#12) üzenetére

Azt én is várom. Ez most jó architektúrának tűnik. :)

Més que un club!

(#44) Zolás válasza W.Wilson (#41) üzenetére


Zolás
addikt

Ez igy helyes. Viszont -dzsel nincs. NINCS. És mivel nem magyar szó nem is toldjuk ilyenképp. Az hogy milyen hangra végződik nem azt jelenti hogy úgy toldom. Nem kiejtés szerint írunk!! Bakker másodikos magyar nyelvtan! :W

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#45) Petyás


Petyás
tag

Szerintem ez az igazi asztala a SB-nek. Mobil felhasználásban előnyös a Turbo. Már majdnem megkérdeztem az előző tesztben, hogy lesz-e ugyanez laptopban. Kár, hogy a kisebb procik fix órajelen fognak ketyegni. Az ár pedig nagyszerű!

(#46) ribery22 válasza Zolás (#44) üzenetére


ribery22
tag

Az idegen szavakat a magyar helyesírás szerint kell írni, mint ímél (hivatalosan) vagy Dzsenifer, az ejtett szóvégi hang is befolyásol. A dzsel a -val, -vel hasonult véltozata, harmadikos tananyag.

[ Szerkesztve ]

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#47) Zolás válasza ribery22 (#46) üzenetére


Zolás
addikt

Nem kötöszóként ember. Nem érted hogy -dzsel nincs? Nem csak a dzsel szó a lényeg! a -! Sandy Bridge-el! Nem -dzsel!

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#48) kisza25 válasza Drughi (#30) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igazatok van acer, de 213eFt és egy év gari kiterjesztés és még mindig van egy jó géped 230eFt-ból
igaz ami ennek az asusnak felel meg 15,6" 243eFt és gari kiterjesztés
ami 17,3" az meg 273eFt és garikiterjesztés
nekem van ASUS notim, de nem érzem, hogy azonos árfekvésben jobb lenne, mint az ACER,
én nem vagyok márkabolond, van Toshibám, ACER-em, ASUS-om, notiból,
asztali gépben már volt mindenem asrocktól ECS-en keresztül asus, gigabyte, Sapphire...
szal nem a márkát néztem, hanem a hardvert ;)

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 31,5 eFt, posta van

(#49) _csocso_


_csocso_
senior tag

Nagyon ütős kis cucc lett, Acer is árulja már a gépeit?

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#50) ribery22 válasza Zolás (#47) üzenetére


ribery22
tag

Nem kötőszó, hanem toldalék. Ahogy Te gondolod, az képző és azt jelentené hogy valaki ezzel foglalkozik, ezt csinálja (mit csinál?=ige). A dzsel a vel-ből van ami rag, tehát a mivel kérdésre válaszol.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.