Hirdetés

2017. április 29., szombat

Gyorskeresés

(#1) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Gratulálok hozzá:)
Az utolsó bekezdésed az amire magamra ismertem, én is asztaliról váltottam igaz én nem Asus-t vásároltam ,
Lenovoim vannak E40R,G580 Wood,és az új jövevény Z50-70.♥

[ Szerkesztve ]

♣A káosszal teremtek rendet.♣ Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Lumia 735,640LTE,LGG2

(#2) 426os válasza Luck Dragon (#1) üzenetére

426os
(őstag)

Fú az a Z50-70. A Lenovo is elindult a süllyesztőbe... :(

[ Szerkesztve ]

Amihez értünk, azt csináljuk, a többire meg majd gyártunk elméletet.

(#3) Kex613826 válasza 426os (#2) üzenetére

Kex613826
(kvázi-tag)

Ezt, hogy érted? Ha van vele valami negatív tapasztalatodod oszd meg mert vagy egy ilyet i3-mal vagy egy asust fogok vásárolni júniusban.

[ Szerkesztve ]

Be positive, nothing is perfect!

(#4) 426os válasza Kex613826 (#3) üzenetére

426os
(őstag)

Egyre lejjebb mennek minőségben. Az elődei (Z500, Z510) még egész masszív gépek a kategóriájukban és ahelyett, hogy megtartották volna ezt a vonalat, inkább kikönnyítették a burkolatot (igaz így könnyebben cserélhetők benne az alkatrészek) és kb. a legkisebb nyomkodástól is hajlik, horpad az egész gép (Lenovo topicban linkelt valaki egy saját készítésű videót régebben). Ezen kívül látszik már a képernyő körül is, hogy a korábbi egész kijelzőt körbeölelő támasztást lecserélték pár darab kis gumitappancsra.. Spórolás ezerrel. Már a garancia minősége is a béka segge alatt van a Lenovo-nál, mióta itthon szervizelik őket, igaz konkrét panasz a közelmúltban nem volt, viszont kb fél éve még nem volt jellemző a pozitív tapasztalat.
Nekem is Z510-em van, ez kb. az egyik utolsó olyan gépük volt, ami még megállta a helyét a 200k alatti kategóriában minőség tekintetében. Ilyen árban én már nem mernék konzumer gépet venni (sőt, igazából drágábbért sem, garis használt üzleti lesz a következő), főleg nem Lenovo-t.

(#5) VoidXs válasza 426os (#4) üzenetére

VoidXs
(PH! addikt)

Ennél az ASUS-nál minden egyben van, sehol egy olyan illesztés, ahova beférne a körmöd. Elég gyakori dolog sajnos, hogy a kijelzőt is körbe lehet turkálni, na itt ilyen nincs, le van ragasztva körbe. Lötyögni se lötyög semmi.

http://házido.ga/ - nem, nem ékezet nélkül. | Download more GHz!

(#6) mate1396

mate1396
(tag)

Sziasztok! Én is szemeztem ezzel a laptoppal de megkérdeztem, hogy az a 6gb RAM miként oszlik meg a burkolat alatt és a lehető legrosszabb módon :)
2gb RAM integrálva van és 1 üres slot van amibe van egy 4gb-os modul ezzel tulajdonképpen lehetetlenné tették azt, hogy valaki 8gb-ra emelje a memória méretét. Tudom valakinek ez nem lényeges, de aki szeretné később bővíteni az számoljon ilyen kis aprósággal :))

[ Szerkesztve ]

(#7) VoidXs válasza mate1396 (#6) üzenetére

VoidXs
(PH! addikt)

Nekem pont nem kell sok RAM, az asztali gépem is bőven jól él 8 gigával, sőt, amikor kiesett a fele, fel sem tűnt, mert egyszerűen nem lehet kihajtani játék mellett sem a 4-et.

(#8) 426os válasza VoidXs (#7) üzenetére

426os
(őstag)

Nekem GTA V alatt elfogyott minap a 8GB, mert nem zártam be a Firefox-ot a maga 7-800MB-os ram foglalásával. :)) Ja igen, nálam le van tiltva a virtuális memória.

Egyébként játékra (mai játékokhoz) szerintem kell ma már a 8GB mindenképp (ezt úgy mondom, hogy havi szinten max 5 órát ha játszom), illetve van akinek munkához/egyetemre is. Átlag felhasználásra, netezésre tényleg elég 4GB, az SSD fontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#9) mate1396

mate1396
(tag)

Közben azon gondolkoztam, hogy a BIOS-ban nincs valami olyan lehetőség, hogy le legyen tiltva a beépített 2gb RAM ? :Y Csak egy kósza gondolat :))

(#10) VoidXs válasza mate1396 (#9) üzenetére

VoidXs
(PH! addikt)

Szinte semmi nincs ott, az öt opció közül egyedül az óra és az IGP memóriája hasznos. A boot sorrend is használhatatlan, de semmi gond, mert a pendrive minden esetben elsőbbséget élvez, még ha fel sem ajánlja. Szóval telepíteni azért lehet.

[ Szerkesztve ]

(#11) sanzi89

sanzi89
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Volt nálam pár napig ilyen gép, ami feltűnt, hogy a touchpad gombjai gyakorlatilag használhatatlanok.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#12) VoidXs válasza sanzi89 (#11) üzenetére

VoidXs
(PH! addikt)

Teljesen jók, max picit nehezebb megnyomni, mint kellene. És érezhetően force touch-féle, valószínűleg későbbi driver aktiválja... vagy csak simán szarul rakták össze.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.