Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ixion77


Ixion77
őstag

Miért maradtak ki egyes meglehetősen potens Asus routerek az ismeretőből? Pl. ASUS RT-AX92U, vagy RT-AX89X, amik kifejezetten jók NAS-ként használva.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#2) Kapanyél válasza Ixion77 (#1) üzenetére


Kapanyél
őstag

Azért, mert ez egy reklám volt csak. Az ASUS idén szétkente a női magazinoktól kezdve a WC-papírokon át a tejesdobozokig mindenhová a keretét, így nem meglepő.

Saját tapasztalatom egy XT8 párossal, hogy egy kalap szart sem érnek. 2G netem van, a szolgáltatói Sagemcom HGW wifije erősebb és gyorsabb, mint ez a két doboz volt. Az emeleti XT8-tól ha egyet hátraléptem, már leesett 300-ról 170 Mbps-ra a sebessége. Öt lépés után rosszabb volt, mint a T-s eszköz a földszinten. Vezetékes backhaul bugos, ment is vissza még aznap.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3) Ixion77 válasza Kapanyél (#2) üzenetére


Ixion77
őstag

Akkor ez egyben azt is megmagyarázza, hogy miért nincs egy összefoglaló táblázat, amelyből jól látható lenne hogy mi a különbség az egyes típusok közt.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#4) fatpingvin


fatpingvin
őstag

"Az online játékok speciális igényeket támasztanak a routerek felé."

kíváncsi vagyok ezen igények között vajon van-e EGY olyan amire a kielégítő választ nem a marketingosztálytól illetve a frmatervező mérnököktől kell várni hanem a tényleges hardver/szoftveres fejlesztőktől. én fogadni mernék rá hogy valójában nincs.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#5) proradeon válasza fatpingvin (#4) üzenetére


proradeon
őstag

RGB világítás ;]

Egyébként nekem RT-AX58U v2 van jelenleg, és egy rossz szót nem tudok rá mondani. 60 négyzetméteres panelban mindenhol maximális az 5 GHz-es WiFi jelszint. 160MHz képes telefonnal (pl. Pixel 6) simán kihajtotta a gigabites net maximálisan elérhető letöltési sebességét (~950 mbps).

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#6) fatpingvin válasza proradeon (#5) üzenetére


fatpingvin
őstag

formatervezés. nem műszaki részlet.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#7) Semplar válasza fatpingvin (#4) üzenetére


Semplar
őstag

Az orbitron és a megaharcosok mellé ilyen dukál. ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#8) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Sziasztok.

Remélem valaki tud segíteni egy RT-AX55 beállításaiban.
Ahol elakadtam az a VPN.
Úgy szeretném belőnni, hogy egy linuxos laptopról bármikor és bárhonnan tudjak az asztali gépemhez kapcsolódni, és ugye olyankor Wake-on-Lan funkcióval kapcsolnám be, aztán távoli asztallal tudok garázdálkodni.
Amikor meg nem kell a VPN, akkor telefonos alkalmazásból csak simán kikapcsolom a VPN-t.

Előre is köszönöm a segítséget.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.