Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyon szívesen kipróbálnám én is ezt, hogy milyen pl. Photoshop mellé társítva.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) #52931072


#52931072
törölt tag

Szóval itt egy bőven misi pluszos “professzionális” gen9 core procival ( érted?9. :W ) szerelt noti, tökön lőve 256 GB háttértárral. Köszönjük a nincsmit!

(#3) Busterftw válasza #52931072 (#2) üzenetére


Busterftw
veterán

Van belole 1TB es 2 TB valtozat. Gond megoldva.

(#4) Graphics válasza #52931072 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van aki felhőbe dolgozik.

Itt pl Lightroom-mal prezentálták, aminek szintén van Cloud-ja, ha jól rémlik.

Emellett nem túl nehéz bővíteni is, de létezik nagyobb kiviteles verzió. [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) #52931072 válasza Graphics (#4) üzenetére


#52931072
törölt tag

Alap kiszerelésben is nagyon karcsú 256GB. A kis képernyőre is kiírja vajon, hogy elfogyott a tárhely?

(#6) Graphics válasza #52931072 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kinek hogy. Van akinek bőven elég

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) macilaci78 válasza #52931072 (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Most megnéztem a céges gépet, C-n kevesebb, mint 60 GB a foglalt, google drive file stream 119 GB-ból 1,6 GB szabad, a többi hálózati meghajtó gigabittel nason.
Jó, irodai szoftverek van, semmi CAD, vagy Photoshop. De azért 256 gigán elfér egy Win, Office, még kb 150 GB software és marad még tartalék az SSD életkedvének, az éppen munka alatt álló állományoknak, meg a Letöltések, Dokumentumok mappának.

Otthon a PC-ben van egy 256 gigás SSD a rendszernek, programoknak, egy másik a játékoknak, egy 1 terrás HDD az adatoknak és a nas. A laptopban egy nem is tudom, mekkora SSD (128, vagy 256 GB) és otibay-ben a gyári 320 gigás HDD-je.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) fagzal


fagzal
csendes tag

Majd 8 év múlva megveszem, mikor végre lesz hozzá Linux driver... mert jelenleg még a numpad-hez sincs, nem hogy ehhez. Pedig mennyire k. jó lenne kirakni az ssh ablakokat lentre!

(#9) hallador válasza fagzal (#8) üzenetére


hallador
addikt

Sajna az Asus sem nagyon fejleszt ebben a témában. Nekem is van egy ZenBook-om, az egy dolog, hogy a touchpad driver bugos, minden oprendszer alatt. Tele a net vele. Szóval ASUS mint üzleti gép nekem nem jött be.
Mondjuk a minősége legalább üti az átlagot.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#10) gt87 válasza Graphics (#4) üzenetére


gt87
csendes tag

Azért. Khmmm. Ha az ember nagyobb RAW fájlokkal dolgozik, akkor is bajos már ez a felhőből mindent, de videót biztos nem fogsz onnan vágni...

(#11) #06658560 válasza gt87 (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha fenn van minden, és felhőben a vas is, lehet jó. FEM esetén eddig az a megoldás egész jól működik nekem.

(#12) strogov válasza gt87 (#10) üzenetére


strogov
senior tag

Egy laptop hdd-nél lassan a mobilnetem is gyorsabb, de ha a gép is ott van a felhőben 10Gbit uplink-en akkor nem hiszem, hogy olyan rossz lenne.

(#13) moleculez


moleculez
veterán

Nagyon tetszik ez a kialakítás, de egy fecsoe nem csinál nyarat, sajnos a programokat nem fogják erre moddolni, egy gép miatt. Bár szerencsére a legtöbb OS jól kezeli a külső monitorokat. Néha tényleg csak ennyi kell pluszba. Macbook mellé is jól jön néha egy ipadnyi terület, egy terminál, meg egy Finder/Böngèsző pont elfér, nem kell váltogatni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) Dr. Akula válasza macilaci78 (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nálam 180 GB foglalt, ebből 60 a GTA V, a többi Windows+Office+driverek+segédprogramok. És ugye szabad helyet is kell hagyni SSD-n, hogy ne írja le gyorsan a cellákat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.