Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC56U (802.11ac kétsávos Wireless-AC1200 Gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Đusty válasza lord.lakli (#500) üzenetére


Đusty
addikt

Annyival tovább jutottam, hogy a winben a hálózati központnál ki lehet kapcsolni, hogy jelszóvédett legyen a megosztás és valóban megjelent az aicloudban a pc-re kattintva a meghajtó is, csak utána meg onnan nem tudok tovább lépni a mappákra és ott már a megosztás sem működik valamiért.
Az egyik mappánál meg intézőben nézve megjelent egy lakat, az mit jelent, és hogy tudom eltávolítani? Nem sikerül.

(#502) Klara_


Klara_
őstag

ASUS RT-AC56U Firmware version 3.0.0.4.376.3657
All region can use this version.
[Important] Please press the reset button more than five seconds to reset the router after firmware updated.

Valaki probalta mar?

[ Szerkesztve ]

(#503) lord.lakli válasza Klara_ (#502) üzenetére


lord.lakli
őstag

Még nem, de a legszebb, hogy nincs semmi változás log hozzá és még resetelni is kell a routert.
Ünnepek alatt próbálom ki.

[ Szerkesztve ]

(#504) Klara_ válasza lord.lakli (#503) üzenetére


Klara_
őstag

En ugy ertemezem, hogy ua lehet mint a 3602 vegu csak ez US and TW only helyett All region.
Mondjuk egy changelog soha nem artana ez igaz.

(#505) lord.lakli válasza Klara_ (#504) üzenetére


lord.lakli
őstag

Itt nézve nem derül ki róla semmi :(

(#506) Lamberd


Lamberd
tag

Sziasztok!

Tegnap csatlakoztam én is a csapathoz. Elég tetszetős darab, a gyári menüt szerintem meglehet simán szokni egy Tp linkről váltottam annál biztos, hogy jobb. A Sebességről még nem tudok extrát mondani Digis vagyok és nem engedték telefonon vagy neten módosítani a csomagom ma meg nem volt időm ügyfélszolgálatra rohangálni így maradt a 80/25 net. Viszont van pár érdekes anomália.

1, Eddig egy 3 antennás TP linket használtam így az eddigi helyéről az utolsó szobában nem volt térerő eddig maximumon volt. Megoldottam egy Router áthelyezéssel de biztos, hogy gyengébb mint ami eddig volt.

2, Az Ipad mini retinám nem hajlandó bizonyos oldalakat megnyitni. PL Index. Ha mobil internetet Hotspotozok meg nyitja és eddig megnyitotta így a routerre gyanakszom.

3, Az asszony samsung Galaxy S4 active -an OneDrive szinkronizáció megszakad Wifin. Azt írja nincs hálózat hiába kapcsolom be, a mobilnettel elindul a szinkronizáció, és átmentem a szomszédba ott is elindult, ahogy vissza jöttem újra megszakadt. Viszont a levelek internet meg megy csak ez az egy alkalmazás nem működik. nem értem.

Van valakinek ötlete ezekre.

Lambi

(#507) kali válasza Lamberd (#506) üzenetére


kali
legenda

szia,

ez a router belső antennás, így nyilván nem hozhatja bármelyik külső antennás szintjét, bár nem marad el mindegyiktől, pláne ha azonos feltételekkel kerül összehasonlításra szabvány és frekvencia terén is.
milyen típusú tp-link router volt a korábbid?
azonos szabványt (például n és n) és frekvenciát (2.4 GHz és azonos vagy 5 GHz és azonos) hasonlítottál össze az rt-ac56u és a korábbi tp-link esetén?
mert az eltérő szabványoknak és frekvenciáknak alapban is eltérnek a technikai jellemzői, így ha valaki egy korábbi g szabványos kapcsolatot hasonlít az újabb n szabványoshoz, akkor már nem korrekt a viszonyítási alap, ahogy akkor sem, amikor a 2.4 GHz kapcsolat kerül összevetésre az 5 GHz kapcsolattal, mivel utóbbi fogékonyabb az akadályozó tényezőkre - van persze előnye is, például gyorsabb átvitelre képes, és ez igaz a g és n szabványos összehasonlításra is, ott is gyorsabb utóbbi.
sokan nem is tudják vagy veszik észre, hogy a router cseréjével szabványt vagy frekvenciát ugrottak, mert az ellenoldali eszközük bár tudta az újabb szabványt és esetleg dual band képes is, de a router volt a szűk keresztmetszet, ami esetleg csak g szabványos volt, vagy nem dual band, de a router cseréjével feljebb lépés történt szabványban és/vagy frekvenciában, ami a sok jó tulajdonság mellett abban is megnyilvánul, hogy nem ér el addig a hálózat, mint a korábbi routerrel, ezt már látják és a routerre fogják, pedig nem direktben csak amiatt történik, hanem mert szabványban és/vagy frekvenciában is változást eszközöltek.
érdemes megnézni a router tűzfalának a beállításait, mert nem mindig jó minden alapon.
bizonyos esetekben azt is megoldást jelenthet, ha a szolgáltatós dns módosításra kerül google...stb. félére.

[ Szerkesztve ]

(#508) Multibit válasza Lamberd (#506) üzenetére


Multibit
veterán

2, Az Ipad mini retinám nem hajlandó bizonyos oldalakat megnyitni. PL Index. Ha mobil internetet Hotspotozok meg nyitja és eddig megnyitotta így a routerre gyanakszom.
Az én iPad Air 2 tabletemmel simán jön az index, tehát nem router hiba!

(#509) Zol77 válasza Lamberd (#506) üzenetére


Zol77
aktív tag

a FW mikori rajta?
Tedd fel a legújabbat,és próbáld meg úgy.
[Innen az utolsó előttit] ,

ez pedig custom fw,de "szinte" gyári,jó sok módosítással. Itt a log : [link]

[ Szerkesztve ]

(#510) kali válasza Zol77 (#509) üzenetére


kali
legenda

van már újabb gyári firmware; link

(#511) Lamberd válasza kali (#510) üzenetére


Lamberd
tag

Szia!

A tűzfal okozza a problémákat, ha kikapcsolom bejönnek az oldalak és szinkronizáció is beindul a telón.
Feltettem az utolsó gyárit holnap írok, hogy van -e változás.

Lambi

(#512) Klara_ válasza Lamberd (#511) üzenetére


Klara_
őstag

Ha ezt nyomtad fel: 3.0.0.4.376.3657 engem is erdekelne milyen, en meg az elozon: 1665 vagyok.

(#513) Multibit válasza Klara_ (#512) üzenetére


Multibit
veterán

Feltettem én is, eddig semmi gond ezzel a verzióval. Igaz, én a routeremet "csak" routernek használom ;)

(#514) Klara_ válasza Multibit (#513) üzenetére


Klara_
őstag

Reseteles hogyan zajlott?
Updatenel betallozom a filet, felrakja, ujrainditas. Majd ezek utan reset gomb?

(#515) Multibit válasza Klara_ (#514) üzenetére


Multibit
veterán

Nagyjából. Miután frissítette magát a router, jött a felhívás a reset használatára. Én - reset helyett - kikapcsoltam fél percre a routert a főkapcsolóval.

[ Szerkesztve ]

(#516) Zol77 válasza Multibit (#515) üzenetére


Zol77
aktív tag

Ez nem reset amit csináltál,csak egy szimpla restart.
Nem véletlenül írják oda,hogy reset kell. A CFE miniWEB Server-en nyomsz egy "clear nvram" -ot, vagy puttyon keresztül, parancsból.

(#517) Klara_ válasza Multibit (#515) üzenetére


Klara_
őstag

En a felhivasnal, hogy inditsa ujra a router nyomtam a resetet. Ujra is indult, persze mindent ujra be kellett allitgatni. Szoval tulesetem rajta en is, fent van az uj FW.

[ Szerkesztve ]

(#518) Multibit válasza Zol77 (#516) üzenetére


Multibit
veterán

Tudom. Majd akkor resetelek, ha gondok jelentkeznek :K

(#517) Klara_:
Nem volt mentésed a konfigurációról?

(#519) Klara_ válasza Multibit (#518) üzenetére


Klara_
őstag

De nem am. Olyat hol lehet csinalni?

(#520) Multibit válasza Klara_ (#519) üzenetére


Multibit
veterán

Itt:

[ Szerkesztve ]

(#521) Klara_ válasza Multibit (#520) üzenetére


Klara_
őstag

Most mar van mentes. THX.

(#522) *H* válasza Klara_ (#521) üzenetére


*H*
aktív tag

Azt vedd figyelembe ilyen esetben, ha resetet kell csinálni a leírás szerint, akkor utána nem ajánlott (ezért nem is írják) egy régebbi mentés visszatöltése, hanem újra konfigolni kell, ahogy csináltad.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#523) Multibit


Multibit
veterán

Próba képpen reseteltem a routeremet, de nem kellett semmit újra beállítanom! Maradt minden a régiben. Elvileg ilyenkor gyári állapotra kéne beállnia a készüléknek, nem?

(#524) Intruder2k5 válasza Multibit (#523) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mert biztosan nem jól reset-elted! :)

Áram alatt 10mp-ig nyomd a restore gombot...

(#525) Multibit válasza Intruder2k5 (#524) üzenetére


Multibit
veterán

Bizony úgy reseteltem. Több mint 10 mp-ig. Kétszer is :K

(#526) Intruder2k5 válasza Multibit (#525) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És ugye véletlenül sem a WPS / EZSETUP gombbal? :)

(#527) Klara_ válasza *H* (#522) üzenetére


Klara_
őstag

Akkor mi erteleme ennek a mentes dolognak? Mondjuk eddig is tudtam, hogy joval tobbet tud mint amit gondoltam.
#525 Multibit
Pedig ugy lesz ahogy Intruder mondta, ott valami nem kerek, nalam a reset utan ujraindult, majd egybol belepett a router menujebe, uj jelszot kert, vegig vitt a gyors internet beallitason, stb..

(#528) Multibit válasza Intruder2k5 (#526) üzenetére


Multibit
veterán

Nem. :)) Az USB port melletti süllyesztett reset gombbal.

(#529) Intruder2k5 válasza Multibit (#528) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor viszont nem működik a reset gombod! Valaki írta már valamelyik asus topikban, hogy kontaktos volt a sajátja is, azt hiszem restore módba akarta tenni, és nem sikerült, így derült ki! Bár utóbbiban már nem vagyok teljesen biztos...

(#530) Multibit válasza Intruder2k5 (#529) üzenetére


Multibit
veterán

Ez lehetséges. Akkor rossz a routerem :(
Elég sok mindent belőttem már rajta, macerás lenne kézzel újra beállítgatni mindent. Igazából nem értem, hogy miért van ez a kavarás a régi cfg file visszatölthetőségével. Az sem világos, hogy a gyári szoftver miért nem egy mezei scriptet készít mentés gyanánt (al la Mikrotik).

(#531) Klara_ válasza Intruder2k5 (#529) üzenetére


Klara_
őstag

Beállítás visszaállítása/mentése/feltöltése - Gyári alapbeállítás menu nem valami hasonlo? Vagy ez csak "soft" reset, a gomb pedig "hard"?
(Putty-on keresztul esetleg?)

(#532) Intruder2k5 válasza Klara_ (#531) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

De, ugyanazt éri el ott is, csak akkor van baj, ha el sem indul a router, esetlegesen recovery módba szeretné állítani...

(#533) *H* válasza Klara_ (#527) üzenetére


*H*
aktív tag

Mert más esetben, ha kell akkor használható. Nem mindegyik frissítésnél kell resetelni. Viszont, ha a kódban olyan változás/javítás volt, ami miatt kell a clear nvram, akkor nem javasolt a visszatöltés, de ez sem mindig teljesen kizárt. Meg lehet próbálni, ha hiba van, utána akkor reset+újra konfig.
Az utolsó Merlin-nél is csak ajánlott, de nem kötelező a reset. Ha valaki hibát tapasztal akkor kell.
Ha nem sikerül a reset, akkor a WPS gombbal is lehet. A kikapcsolt routert a WPS gomb nyomva tartása mellett kell bekapcsolni és 10mp után lehet elengedni a gombot. Ez is és a reset gomb is törli az nvram-ot.

[ Szerkesztve ]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#534) Mr. Double B


Mr. Double B
tag

Üdv mindenkinek! Tanácsot kérnék az alábbi döntéssel kapcsolatban:

A jelenlegi környezetben van egy TP Link 841N router (2.4Ghz), egy 4 éves Samsung UE-40B7000 TV, a párom 3 éves Acer laptopja (Win 8.1, wifi "n") és az én fő gépem, egy fél éves tablet/laptop hibrid (Win 8.1, wifi "ac"). Egy 55nm-es tégla lakásban lakunk (társasház), a router a nappaliban a TV mellett és LAN-al összekötve, a hálóig is csak 2db 10cm-es tégla válaszfal van szóval a jelerősség nem igazán téma/para. A net az DIGI LAN 100-as, de tervben van a váltás 500-as csomagra (az 1000 erősen overkill szvsz).

Az internetezés a normál böngészés, youtube, deezer, stb. light felhasználás mellett, föleg sorozatok letöltésében merül ki - kb heti 15-25 epizód, 720p fileok, illetve néha 1-1 film, ha végre megjön hozzánk akkor Netflix.

Az upgrade 3 okból esedékes:
- a társasházban 31 hálózatot lát a gépem, mind a 2.4-es frekit használja. Az 5 Ghz tök üres. LAN-on stabil a 90-100 megabit is, de wifin 15-70 között ingadozik, szakadozik is néha, feltételezem a fenti okból (jelenleg sikerült egy olyan tartományt találnom, ahol "csak" 4-5 hálózattal küzdök)
- kicsit aggódom, hogy mennyire tesz jót hosszú távon az SSD-mnek a letöltöm/nézem/törlöm játék a soriknál, miközben van 2 felesleges vinyóm is.
- szerintem a router lenne a szűk keresztmetszet a net upgardenél, mert 10/100-as a WAN.

Kérdés: Mi a jobb megoldás?

A-terv:
Asus AC56U mint router + letöltőközpont (beépített download manager). Erre USB 3.0-án rádugom az egyik vinyómat (veszek rá egy tokot...).

mellette: nincs még több vas a nappaliban, nincs plusz ventillátor, áramfogyasztás se, tök egyszerű setup
ellene: vajon mennyire fogja meg a routert 5-6 torrent letöltése? Akad-e közben a net ha kimaxolom azt a kis ARM procit? Fogok-e szívni a router DLNA szerverével, lejátsza-e a Samu TV a feliratokat így (mkv + srt)?

B-terv:
Egy olcsó gigabites AC router (TP Link Archer C2) + egy alap NAS (Zyxel 320s)

mellette: dedikált torrent megoldás ami tuti nem vágja haza a routert miközben letölt, mind a 2 vinyóm belefér (egyik csak backup, a másik csak torrent), ha mégsem megy DLNA-n a felirat (a Samu kicsit hisztis) akkor még mindig ott van az USB port a NAS hátulján
ellene: +1 NAS az +1 kütyü ami zörög(het), fogyaszt, babrálni kell vele, + a belépő szintű AC router lehet, hogy szívás lesz és a NAS is alsó kategóriás... többet meg nem költenék rá.

Pénzben mind a kettő kb ugyan ott van. "A terv" az kb 31k router + egy HDD tok 4k + 1 AC USB vevő a laptopba 5k; "B terv" kb 16k a router + 18k a NAS + 5k AC USB vevő, szóval mind a kettő kb 40 ropi.

UI:
ha valakinek konkrét tapasztalata van AC56U és Samsung TV kombóról torrentezés, DLNA, felirat támogatás témában, azt szívesen meghallgatom.

köszi mindenkinek!

Mr. Double B

(#535) Klara_ válasza Mr. Double B (#534) üzenetére


Klara_
őstag

Nalam LG-vel a felirat megy, de a hangsavvaltas nem. Tegyel fel egy Serviio-t es kiderul a TV-od mit tamogat. Nem a DLNA kliensekkel szokott gond lenni hanem a TV-kal ilyen teren.
Nalam is hasonlo volt az ok amikor valtottam a routerre (HDD ra es mehet a P2P+DLNA). Aztan kiderult, hogy igazan jol csak EXT formatummal mukodik a dolog es custom FW-vel. Nekem pedig kell, hogy NTFS maradjon a HDD. Igy inkabb gyorsabb net mellett dontottem + Serviio a PC-n. Mikozben megnezem a tartalmat mar vissza is seedelt altalaban. Ha olyan a tartalom akkor pedig mobil HDD-re ra es radugom a TV-re.

(#536) Zol77 válasza Mr. Double B (#534) üzenetére


Zol77
aktív tag

Nekem egy nem mai darab, Samsung 32D5000-es tv-m van,ezen megy a felirat is,meg hangváltás is,ha a routerről nézem a filmet dlna-n. A feliratnak külsőnek kell lenni,a filmből nem nyitja meg,de hangot azt lehet váltani lejátszás közben.
Nekem max 10 torrent szokott bent lenni egyszerre,letölti,meg dlna-n megosztja.
Ami a használhatóságot illeti,vettem egy Synology DS114 nast,de azt pár nap múlva vissza is küldtem,mert teljesen feleslegesnek tartottam a router mellett. Amire kell,azt bőven ellátja,feleslegesnek tartottam még egy fogyasztó/világító/hangkeltő kütyüt a szobába.

(#537) Mr. Double B válasza Klara_ (#535) üzenetére


Mr. Double B
tag

Köszi szépen az infót!

Mr. Double B

(#538) Mr. Double B válasza Zol77 (#536) üzenetére


Mr. Double B
tag

Zoli,

köszi neked is! Az én TV-m még 2-vel régebbi ("B" széria), de szerintem ha neked megy akkor nekem is fog. Hasonlóképpen érzek én is a NAS-al kapcsolatban. Kicsit túlzásnak tartom a részemre, illetve igyekszem minimalizálni az eszközök számát.

Jobban én sem hajtom meg a torrentet mint te, szóval akkor szerintem megpróbálom így. Klara-val ellentétben a régi 750-es notebook vinyóm tökéletesen mindegy milyen fájlrendszerben lesz, csak torrentre fogom használni.

Ha megengednéd lenne pár rövid kérdésem:

1, Neked minden "gyári", Asus firmware/Download manager/DLNA szerver, vagy heggesztettél valamit rá?
2, a vinyód elmegy aludni amikor vége a torrentezésnek, vagy le kell húzni az USB-t, hogy kikapcsoljon?
3, a vinyó NTFS-ben van, vagy át kellett raknod valami másra?
4, végül egy teljesen láma kérdés: hogyan kerül be a torrent fájl a router download managerébe? Telepíteni kell valami appot a gépre ami figyeli a linkeket amikor böngészel és autómatikusan átdobja a routerre, vagy le kell tölteni a fájlokat és be kell manuálisan importálni a routeren?

Köszi!

Mr. Double B

(#539) Zol77 válasza Mr. Double B (#538) üzenetére


Zol77
aktív tag

Akkor sorban a válaszok:
1:
Merlin fw-t használok,ez "szinte" nevezhető gyárinak is,csak sokkal naprakészebb,és pár plussz funkció került bele, de itt kifejtette valaki bővebben : [link]
2 :
A hdd,amelyik torrentezik,az ki - be kapcsolgat,hallatszik minimálisan , egy 2.5"-os van letölteni,az USB 3.0 -s csatlakozóban meg a "megtartós filmek" vannak , ez is lekapcsol ha nincs hozzáférés,és felpörög,ha megnyitod.
3 :
Nem foglalkozok EXT fájlrendszerrel,csak NTFS, mert ezek a HDD-k néha mennek ismerősökhöz,mindenki wint használ. (hálón 50MB-al olvas , és 30MB-al ír rá USB 3.0-n)
4:
ez a legegyszerűbb,vagy a router saját felületén : [link]
remote kliensel windows alól : [link] [link]
vagy akár mobilról is adhatsz hozzá : [link] , [link] .

[ Szerkesztve ]

(#540) Mr. Double B válasza Zol77 (#539) üzenetére


Mr. Double B
tag

Nagyon köszönöm a gyors választ!

Úgy tűnik ehhez nem kell túl sok buhera, úgyhogy akkor én is belevágok.

Hamarosan csatlakozom a klubbhoz.

Köszi Zol77!

Mr. Double B

(#541) amargo válasza Mr. Double B (#534) üzenetére


amargo
addikt

Hi nekem egy samsung tv van szinten, hozza ez a router es egy zyxel 325 v2. Nekem a netem ugyan 15/3 de ezt a routert par torrent nem fogja meg. Minidlnan megy szepen a stream bar moltkor 20 prerc utan akadozott rajta egy film, de a nasra rakam fel serviiot es inkabb azt hasznalom, leven ott van mindenem.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#542) Multibit válasza Mr. Double B (#540) üzenetére


Multibit
veterán

Akár egy torrenttel is 100%-ra ki lehet hajtani a routert: [link]
Vissza kell fogni a torrentek sebességét és akkor több torrenttel is elboldogul!

(#543) Zol77 válasza Multibit (#542) üzenetére


Zol77
aktív tag

Hát így tényleg ki, aki 8MB-al tölt le :)
Ekkora nethez már tényleg nas kell,ha megér annyit,hogy 15 percel hamarabb legyen lent a film.
Én ezért nem tapasztaltam akadást,lassulást a routeren,mert 15Mbites netem van, 1.7MB a max sebesség lefele. Ezt is lekorlátozom 1.2MB -ra, fel meg 200kb. Így simán lehet netezni, filmezni a letöltés mellett is.

Mr Double B
Sok veszítenivalód nincs,veszel egy ilyet,tesztelgeted,és ha nem jön be,14 napon belül visszaküldöd.

[ Szerkesztve ]

(#544) lord.lakli válasza Zol77 (#543) üzenetére


lord.lakli
őstag

Persze ha netes vásárlás keretében veszi meg Mr Double B ;)

(#545) OldAkita válasza *H* (#533) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Kösz a WPS-el való reset lehetőség közlését. Eddig erről nem tudtam, de legközelebb kipróbálom.

(#546) kali válasza lord.lakli (#544) üzenetére


kali
legenda

meg mint természetes személy, nem pedig cég és társai módozatban, mert akkor nincs ilyen módon elállás.

[ Szerkesztve ]

(#547) OldAkita


OldAkita
aktív tag

Torrentekhez annyit tudok hozzáfűzni hogy nálam 85 és 95 között mozog a számuk. Amikor nem figyeltem 100 fölé ment és bár tette a dolgát egyszer csak fagyások akadozások jöttek. 100 fölött nem jelzi a torrentek számát. Amikor letöröltem párat megszűntek a gondok, de meg kell jegyeznem hogy hiába váltottam a T-home-nál 120/10-re örülök ha 40-50 körül jön le. Amikor tavasszal megvettem és csak próbálgattam a teljes sávszlességgel töltött le. Érdekes módon a feltöltés hozza a 10Mb-et. Lehet hogy a torrentek magas száma okozza a letöltés lassúságtá, de az is lehet hogy rossz firmware verzió van fent, ami a Merlin 376.45-ös. Annyit viszont mondhatok hogy a torrentek magas száma miatt a netelérés folyamatosságán semmi probléma nem mutatkozik, még akkor se ha közben vadul streameli a TV-re a filmeket. Inkább érzem hogy a torrentet alacsony prioritással kezeli és legkisebb egyéb igény esetén drasztikusan csökkenti a ráfordított erőforrást.
Ami a filemásolást illeti azzal is van valami gondom ,mert régen dalolva másolgattam 50MB/sec-el most - írd és mond - 2.5 MB-okat produkál:(

(#548) Multibit válasza OldAkita (#547) üzenetére


Multibit
veterán

Ami a filemásolást illeti azzal is van valami gondom ,mert régen dalolva másolgattam 50MB/sec-el most - írd és mond - 2.5 MB-okat produkál
Ezt hogy kell érteni? Két hálózati kliens között, vagy kliens és routerre akaszttott USB vinyó között?

(#549) OldAkita válasza Multibit (#548) üzenetére


OldAkita
aktív tag


USB 3.0-ás Adata HD710-es wincsi amely a 3.0-ás USB portra van kötve ezt produkálja amikor egyik mappából a másikba másolok.


Routerre kötött Adata HD710-ről a saját PC-m-re mint kliensgépre.


Saját PC-mről mint kliensgépről a routerre kötött Adata HD710-re
Itt egy kicsit megemberelte magát :)

(#550) amargo válasza OldAkita (#549) üzenetére


amargo
addikt

2 dolog: töredezett a lemezed eléggé wifin próbálod most.
A gépeden nincs usb3 as csatlakozás?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.