Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Balinov


Balinov
félisten

jo kis teaser volt, varom a folytatast :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2) banhammer


banhammer
veterán

Végre valami izgalmas ebben a blogban.

Az alapítókról nincs kép?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) king.mp


king.mp
aktív tag

Folytatást várom.

(#4) zoty0


zoty0
tag

Nagyon érdekes nem is tudtam :)
Akkor is Asus-t veszek ha 1-2 ezressel több mint a konkurens :)

cs go

(#5) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ez nagyon jó volt. Várom a folytatást. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) cil101


cil101
tag

Ez tiszta amerikai álom Tajvanon! :Y
Köszi az írást! :R

(#7) rudi válasza banhammer (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát, sajnos nincs (pontosaban az egyikről van csak), sőt Jonny Shihről is csak idősebb korból van. A 90-es évek eléggé fehér folt az Asus történelmében, pl. az első Asus VGA-kra egy elfeledett Asus honlap mellékágon találtam rá. Viszont a későbbiekről Asrock, Pegatron és Gigabyte viszonyokról van mit írni, illetve érdekes, hogy az Acer főnök vezetékneve is Shih, de nem rokona az Asus elnöknek. Nyilván ez arrafelé olyan gyakori név mint nálunk a Kovács.

[ Módosította: eszterencs ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) ViZion válasza rudi (#7) üzenetére


ViZion
félisten

Ejj, ez érdekes volt! Ki hitte volna? Mondjuk inkább vmi beszállító cégtől vagy Inteltől kiugrott emberkékre gondoltam volna... hihetetlen. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9) Zodicus


Zodicus
senior tag

Érdekes lett, várom már a további Asus cikkeket.

(#10) king.mp


king.mp
aktív tag

Itt is majdnem itt a story vége.

(#11) Normi™


Normi™
őstag

Érdekes cikk,köszönöm! :K

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#12) fusmester


fusmester
csendes tag

Nahát... Ez most nagyon tetszett. Nem hittem volna, hogy itt lelek info.-történelmi továbbképzésre. Izgatottan várom a folytatást. ;)

(#13) nicu71


nicu71
addikt

mivel magam is preferálom az Asus termékeit pc fronton,érdekes olvasni a történetet! :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#14) Mokó


Mokó
aktív tag

látatlanba tervezni és működőképest alkotni ...huh.."in your face" style tolták asusék már akkor is :-)

(#15) LackoMester


LackoMester
addikt

de jó kis történet, várom a folytatást... :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#16) darkarthur


darkarthur
senior tag

Én is várom! Szívesen olvasok ilyesmit! :K

Samsung S23 Ultra 5G

(#17) lajos82


lajos82
tag

ASUS for life :)

(#18) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Király cikk! Az egyik kedvenc márkám! Alaplapban nagy ászok! Köszi a cikket! Várom a folytatást!

Pixel 8 Hazel

(#19) szilagyiv válasza TaylorPro (#18) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Nagy ASUS barát vagyok (voltam), de a cikkből számomra az a legmeglepőbb, hogy az Acer hamarabb volt, mint az ASUS! Nahát.
Az első (és idáig egyetlen) notebookom egy ASUS gép volt. Imádtam, és nagyon sokáig húzta (pedig az első évében beleöntöttem egy kevéske barackos ízesítésű gyerekpezsgőt).

(#20) Omega81


Omega81
senior tag

Nagyon jó bevezető, én is várom a blog-sorozatot.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#21) .mf


.mf
veterán

Ez érdekes sztori volt, köszi, lehetnének még ilyenek :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#22) Akula


Akula
őstag

up a cikknek :C
elmentem az oldalt, hátha lesz asus játék a közeljövőben :DDD

amúgy mennyit változott a világ régen úgy is el lehetett adni lapot,hogy egyszerűen csak működik, nem kellett military ruhába öltöztetett hűtőbordákkal villogni...

[ Szerkesztve ]

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#23) kcsa


kcsa
veterán

Az X sorozatú lapok hihetetlen magas minősége miatt álltam le Asus lapokkal, és nem kérek belőle többet köszi :) De jó olvasni, hogy régen még igazi tudás volt mögötte.

(#24) sg22 válasza kcsa (#23) üzenetére


sg22
senior tag

: DDDDDDD

gondolom szereted ha kirohognek az emberek azert irsz hulyesegeket :D

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#25) kcsa válasza sg22 (#24) üzenetére


kcsa
veterán

Hja nyilván azért, hogy egy smiley-huszár jól szórakozzon :)
Valami konkrétummal tudsz szolgálni, vagy csak szimplán beböfögtél, mert a szomszéd hekker megmondta hogy a zaszusz a király?

(#26) sg22 válasza kcsa (#25) üzenetére


sg22
senior tag

nincs sem kedvem sem idom rad ne haragudj, de mosolyt csaltal az arcomra, es szerintem nem csak az enyemre :C

what should I do about this?!

(#27) kcsa válasza sg22 (#26) üzenetére


kcsa
veterán

Ahogy nézem, mások nem ujjonganak annyira mint te. De nem gond, ha választ nincs időd leírni, ezt viszont sikerült, akkor egyértelműen igazolja hogy nincs is mit írnod, nekem ennyi elég.

(#28) Balinov válasza kcsa (#23) üzenetére


Balinov
félisten

A7N8X koruli mizeria ota nem csipazom oket en sem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29) kcsa válasza Balinov (#28) üzenetére


kcsa
veterán

Vigyázz, sg22 mindjárt körberöhög :)
Nekem a mumusom amúgy a P5G-MX, egy időben kurrens cikk volt, de ötből négy halálozott el gariidőn belül, általában random és fantom hibákat produkálva. (nem ötöt adtam el belőle, nem is egymilliót, de úgy érzem, van merítésem :) )

(#30) Balinov válasza kcsa (#29) üzenetére


Balinov
félisten

:DDD ugy erzem, vagyok itt annyira regen,hogy tudjam az olyat kezelni..Egyebkent SocketA utan meg volt egy R690G-s AMD-s lapom toluk, fapados volt, de tette a dolgat. Ezen tenyleg felesleges rugozni, minden gyartonak van kivalo es kevesbe kivallo szeriaja. Pont.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31) kcsa válasza Balinov (#30) üzenetére


kcsa
veterán

Én váltottam Asrockra. Az már majdnem Asus :DDD

(#32) Jim Tonic válasza sg22 (#26) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Volt keményen rossz szériája az ASUSnak. Ennek ellenére az egyik legjobb. Gigabyte is elcseszett egy szériát, azóta szórják, pedig a másik legjobb. MSI dettó. Az AsRock pl. így tud felmászni, hogy ilyeneket nem csinál...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#33) kcsa


kcsa
veterán

Egyébként az viszont tetszett a cikk illusztrációján, hogy a típusjelzés betűtípusa ugyanaz mint manapság :)

(#34) ViZion válasza Jim Tonic (#32) üzenetére


ViZion
félisten

"Az AsRock pl. így tud felmászni, hogy ilyeneket nem csinál..."
Gyere az FX topikba, ott megnyúznak... :D ASRock 970 széria nagy résza konkrétan kuka, VRM részen spóroltak "kicsit".
Ettől függetlenül minden gyártónak van jobb/rosszabb, ASUS azért inkább jobbakat gyárt (alaplap, VGA), de pl. laptopot nem vennék ASUS-t.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35) Jim Tonic válasza ViZion (#34) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem tudtam, ezek szerint beálltak a sorba. Mondjuk FX alá 970...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#36) cil101 válasza Jim Tonic (#35) üzenetére


cil101
tag

Nekem is volt ASROCK, de soha többet. :(

(#37) ViZion válasza Jim Tonic (#35) üzenetére


ViZion
félisten

Nem csak FX alatt throttlingol, csak FX topikban tárgyaljuk főleg. Nekem az ASUS 970 elég jól "kihajCSa" az FX-6300-at, ASRocknak előbb vége van. Az árverseny kemény dolog. Tápoknál vannak a legjobb példák, h neves gyártók egyszercsak elsüten pár gagyi szériát, népek megveszik, mert nagy név, stb...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38) shteer válasza cil101 (#36) üzenetére


shteer
titán

rnd osszeomlos Z68 E3 G3 utan itt se tobbet :)

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.