Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Igen szédítő tud lenni a másik ember játékát nézni, a kamera folyamatos mozgása hányingert eredményezhet.,"

Azért ezt figyelembe venni egy játék értékelésénél.. A szobahőmérséklet jó volt játék közben? Csak kérdem. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Bocha válasza .LnB (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ez a VR játékoknál szerintem egy jelenség, nem feltétlenül számít bele az értékelésbe.

Amúgy 23 fok, 35 százalékos páratartalom. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#3) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Jó cikk, teljesen egyetértek vele, VR tulajoknak kötelező darab. A normál pályák újrajátszása sem fullad unalomba, bármikor szórakoztató ismételni. A "bossfightok" esetében ha már megvan mit kell csinálni akkor fiatalabbnak is viszonylag könnyen teljesíthetők. Amikor egy helyben ugrálgattam majd továbbindultam a pályán, ritkán előfordult egy pillanatnyi szédülés, de közel sem olyan mint a Rush of Blood esetében. És ahogy a cikkben is írva van, videón valóban nem jön át a játék, az alapján kár is véleményezni. Szóval én is csak ajánlani tudom! :R

(#4) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Mondhatjuk,hogy a legjobb VR játék jelenleg a piacon?

Life, Uh, Finds A Way

(#5) hogabesz válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Mivel ez exkluzív cím így nem maximum a legjobb a PSVR játék lehetne :)

Nem azt mondom, hogy a legjobb, de mindenképpen benne van a top 2-ben. A másik játékot még nem tudom megmondani, hogy melyik :D

[ Szerkesztve ]

(#6) hombre[EU] válasza hogabesz (#5) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Melyik a legjobb,vag inkább a legtökéletesebb játék VR-ra (szimulátorokon kívül)? Szerintem a first person-okban suta a mozgás, esetleg stratégiai játékokban teljesedhet ki

Life, Uh, Finds A Way

(#7) gyuromoj válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nálunk a Beat Saber sokat megy. Testmozgásnak sem utolsó. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#8) hogabesz válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ezt azért nem olyan egyszerű megmondani. Kb. olyan mint a múltkori legjobb játék 2018-ban szavazás. Vive és Oculus tulajok soha nem fogják azt mondani, hogy az AB a legjobb (főleg, ha még ki sem próbálták). Én sem próbáltam még más VR-t, egyedül PSVR van itthon. GT Sport pl. tetszene, de attól kifejezetten rosszul voltam. FPS játékoknál - ahol menni kell benne - valóban rossz a mozgás, ahogy írtad, de a Rush of Blood (ahol nem kell menned) nagyon tetszik nekem, leszámítva azt az 1-2 gyorsabb hullámos részt ahol pillanatnyi rosszulléteim vannak. Vissza a kérdésedhez, személy szerint én nem tudok legjobbat mondani, de az AB mindenképpen az egyik legjobb amikkel játszottam. De ott van még a Moss, ami hasonlít egy kicsit az Astro Bot-ra, bár eddig csak a demohoz volt szerencsém, viszont az is nagyon szórakoztató volt.

(#9) Raymond válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


Raymond
félisten

"Melyik a legjobb,vag inkább a legtökéletesebb játék VR-ra (szimulátorokon kívül)?"

Ez kb. olyan kerdes hogy mint hogy melyik a legfinomabb kaja. Hiaba mondanak neked sokan/mindenki hogy a paprikas csirke ha te nem szereted a paprikas csirket :)

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#10) Solten


Solten
addikt

Szerintem a VR nalam kilove, meg egy nyomorult FPS-nel is emelygek egy ido utan... :D

Saor Alba

(#11) hombre[EU] válasza Raymond (#9) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Van egy maréknyi VR játék abból nem nehéz legjobbat kihozni. Úgy gondoltam,hogy számára melyik a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#12) eagleberg


eagleberg
tag

Hihetetlen jól megcsinált játék. Már régebben is próbálkozott ezzel a kiterjesztett valóság félével a Sony.
Volt némi tapasztalatuk lásd Sony EyePet és Book of Spells féle próbálkozások. Már azok is érdekesek voltak a maguk idejében. Ez viszont most elsült. És olyan megoldások vannak benne amit jelenleg semelyik másik kurrens gépre sem lehetne így megcsinálni. Végre használják a kontrollerük egyedi képességeit: - beépített hangszóró, - mozgásérzékelés, - tapipad. Mestermunka. A rosszulléthez: egyetlen percre sem voltam még hányingerem semelyik VR játéktól sem. (kb. 20 játékot próbáltam) Első napon 3 órát játszottam rajta egyhuzamban. Ja és a játékra visszatérve. A zenéjét nap közben is szoktam hallgatni munka közben, annyira zseniális.

[ Szerkesztve ]

(#13) Geller72 válasza Bocha (#2) üzenetére


Geller72
veterán

..azt tudtad, hogy az 50% alatti páratartalom rendkívül egészségtelen? ;). :D.

(#14) schawo válasza hombre[EU] (#11) üzenetére


schawo
titán

Egy PSVR tulajnak a legjobb egy PSVR játék lesz, egy PC-nek (Rift, Vive, WMR) egy PC-s.

Nálunk a kedvenc a Beat Saber, az épp létezik mindkét platformra.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15) GodGamer5 válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nem mert az az UD: Rush of Blood... ;)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#16) Raymond válasza hombre[EU] (#11) üzenetére


Raymond
félisten

Azert "mareknyi"-nal egy kopettel tobb van :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#17) schawo válasza Raymond (#16) üzenetére


schawo
titán

Többezer

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18) thrill


thrill
tag

Azt azért szerintem érdemes tisztázni, hogy noha az említett játékoknál valóban a Sony Interactive Entertainment Japan Studio a megjelölt fejlesztő, ez azonban minden bizonnyal egy nagyobb egységet takar. Ergo nem ugyanazok az emberek dolgoznak minden cuccon.

Az Astro Bot az Asobi Team terméke, a Colossuson kimondottan a felújításokra szakosodott Blupoint Games dolgozott, míg a Déraciné From Software, stb. A Japan Studio tehát inkább amolyan gyűjtőnév és nem kimondottan egy(!) fejlesztőcsapatot takar. De elég megnézni a creditseket is a tisztán látás végett.

(#19) orion1025


orion1025
őstag

Az olyan cikkek mikor jönnek, amikor emberek milliói vakulnak meg a szemüvegtől? ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#20) berVi


berVi
senior tag

Alza-n van meg 2 db kozel felaron a Store arhoz kepest, en is megvettem mar, mindekinek ajanlom :) Tenyleg a legigenyesebb VR jatek so far.

(#21) hogabesz válasza orion1025 (#19) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Elgurult? :U

(#22) gradinkov válasza hombre[EU] (#11) üzenetére


gradinkov
csendes újonc

(#23) schawo válasza gradinkov (#22) üzenetére


schawo
titán

1 - 25. megjelenítése a(z) 3928 közül

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#24) orion1025 válasza hogabesz (#21) üzenetére


orion1025
őstag

Még nem, akkor nem ilyen lennék.... Ellenben a felvetésemről is szívesen olvasnék egy szép terjedelmes bejegyzést, mert ahogy olvasom ezt a VR témát, még senki nem tud okosat a hosszú távú hátrányairól, csak szuperlatívuszokat látni. Én speciel örültem a technológiának, be is ruháztam egy normál árfekvésű darabra, de számomra nagyon gagyi és idegesítő az egész, a retinám kiégeti.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#25) Solten válasza orion1025 (#19) üzenetére


Solten
addikt

Azt hittem a maszturbalastol vakulnak meg az emberek...

Saor Alba

(#26) Raymond válasza Solten (#25) üzenetére


Raymond
félisten

Nem, ha sok repat eszel akkor az kompenzalja. A tenyered viszont szoros lesz :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#27) predakon


predakon
őstag

Iszonyatosan jó játék, nekem csak a szívfájdalmam, hogy ez az egyetlen PSVR játék ami vr-t ér.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#28) arnyekxxx válasza Geller72 (#13) üzenetére


arnyekxxx
veterán

40% alatt az egészségtelen

(#29) schawo válasza orion1025 (#24) üzenetére


schawo
titán

be is ruháztam egy normál árfekvésű darabra

Miva'?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#30) orion1025 válasza schawo (#29) üzenetére


orion1025
őstag

Oculus Rift...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.