Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Novver


Novver
senior tag

Miracle of Sound - Valhalla Calling :U

Life is a game... The game is my life!

(#2) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Engem már az is meglepett, hogy mennyi olyan tartalommal töltötték meg az alapjátékot, amit egyébként máskor simán fizetős dlc-be tesznek. Pl. a két varázsitalos világ, vagy a hajókázós küldetések. Szerintem a legjobb AC rész, holtversenyben az Origins-szal.

(#3) persil


persil
nagyúr

A letezo legjobb dolog, ami tortenhetett ezzel a sorozattal, hogy kezdik kikoptatni az az istentelen idiota, bargyu modern szalat.

Remelem most tuntettek el vegre. Kulonallo jatekokkent tekintve a sorozat darabjaira, majd mind nagyon tetszett, de amikor a modernkori dolgokkal kellett foglalkozni, akkor mindig elkapott az agyergorcs.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4) Raysen623


Raysen623
addikt

Örülök ennek a DLC-nek, mert így az alapjáték kapni fog egy szép akciós árat végre és lemegy 24 ezerről remélhetőleg akár a feléig is.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) hunluki válasza persil (#3) üzenetére


hunluki
senior tag

+1.
Én szeretem a régi részeket is (most is tolom switchen a rebel collection-t), de párhuzamosan játszom az origins/odyssey-vel is. Ettől függetlenül sokkal jobban tetszik az új harcrendszer, illetve határozottan megakaszt ha át kell lépni a "jelenbe". Valhallával még kivárok, egyiptomi/görög kaland egy része még hátravan, addig mehet szépen lefele az ára. Alapvetően használt lemezesbe gondolkodom konzolon.

[ Szerkesztve ]

(#6) rottenbull válasza persil (#3) üzenetére


rottenbull
senior tag

Fura a megközelítés. A játék a mai időkben játszódik, ahonnan atlépnek különféle emlékekbe. Az, ami a Vallhallában történt nem, hogy befejezi ezt, hanem hangsúlyossá teszi. Gondolom pár rész mulva ez az egész isu mizéria a jelenben, vagy a jövőben fog véget érni. Ha igaz a meteor pletyka, akkor az fogja ezt igazából elindítani.
A modern történések a kánonban amúgy nagyon érdekesek és fordulatosak, csak ez nem nagyon derül ki a játékokból, legalább is eddig.

(#7) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Kíváncsi vagyok milyen élmény lesz számomra a DLC. Az alapjátékba beletettem 160 órát.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#8) kovsol válasza Raysen623 (#4) üzenetére


kovsol
titán

Már vagy háromszor volt leárazva.

May the Force be with you!

(#9) Raysen623 válasza kovsol (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

Bent van Wishlist-en de még ennyire nem árazták le amit írtam. A 32 ezerről 22 ezerre meg nálam nem leárazás.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) kovsol válasza Raysen623 (#9) üzenetére


kovsol
titán

PC verzió 16e Ft, konzol verzió 20e Ft épp alzán, de karácsonykor 17e Ft volt leárazva a konzol verzió is kb minden boltban. De ahogy nézem vannak boltok ahol most is 15e Ft a konzolos.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11) hunluki válasza Raysen623 (#9) üzenetére


hunluki
senior tag

PS4 lemezest már láttam HWaprón 10k-ért is.

(#12) persil válasza rottenbull (#6) üzenetére


persil
nagyúr

"játék a mai időkben játszódik, ahonnan atlépnek különféle emlékekbe"

Tudom, de attol meg utalhatom. Ezert is irtam, hogy kulonallo katekokkent tekintve rajuk. Foleg az utobbi reszek, mint lightos akcio rpg.
Desmond-nal meg a vilag tortenelme alatt sosem alkottak meg ellenszenvesebb gyokeret, szoval mar az elso resz ota szo szerint gyulolom a napjainkban futo szalat.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13) hunluki válasza hunluki (#11) üzenetére


hunluki
senior tag

Na püffneki, rákerestem és 9k-ért már este megyek is egy lemezesért. Max ha nagyon frankó akkor digitálba akciósan hozzácsapom majd később a season pass-t.

(#14) Raysen623 válasza kovsol (#10) üzenetére


Raysen623
addikt

PS5 Digital version :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#15) budaifabi


budaifabi
csendes tag

Használtan 11-ért vettem az alapjátékot Xbox-ra. One X-en beletettem 96 órát, alzán 18.490 Ft volt a Season Pass-os Gold Edition, az alapjáték elment 11-ért pont ma.

Tegnap váltottam Series X-re, ég és föld a különbség a 2 konzol teljesítménye között. De még mindig vannak ilyen szépségek benne (bughalmaz). 3 órát nyomtam a dlc-t is, eddig az is tetszik. Több One X-en többször is kifagyott, ahogy korábban a Watch Dogs Legion (meg az 1-2 is).

a nő matematikai, műszaki és logikai affinitása nem szignifikálható

(#16) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Ez se várható Steamre?

(#17) budaifabi válasza Lacee1986 (#16) üzenetére


budaifabi
csendes tag

Uplay + Epic csak tudtommal.

a nő matematikai, műszaki és logikai affinitása nem szignifikálható

(#18) Alexios válasza persil (#3) üzenetére


Alexios
veterán

Hát nem tudom, pont hogy az Originsben hozták vissza igazán, és szerintem ebben a részben sem volt annyira hangsúlytalan. Mármint az alapjátékben, a dlc-ben lehet nem olyan lényeges épp.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.