Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SyMbioTe

Nagyon jó kis cikk, mivel én szeretem az AC sorozatot így nagy örömmel olvastam el, mint a Rouge, mint pedig az 1-nek a cikkét is (a játékmenettel teljesen egyetértek veled, nagyon hamar unalmassá vált, de azért én is végigjátszottam). Ritkán látok ilyen előrendelői csomagokat így ez külön élmény volt számomra.
Már várom is a WD-nek a cikkét :) Ja és Gratula a cikkhez, ill. a szerzeményekhez :C
U.i.: Felfedeztem egy apró elírást: 3. oldal, 1. bekezdés, 2. sor: "hogy a játé," egy "k" betű lemaradt.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#2) davidrt93 válasza SyMbioTe (#1) üzenetére


davidrt93
csendes tag

Köszi :)

Magam is nagy kedvelője vagyok a sorozatnak, meg is van majdnem minden rész gyűjtői kiadása, így szépen sorban érkeznek majd a cikkek.

Az elírást javítottam, köszi :D

"A hülyeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben." Thomas Alva Edison

(#3) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Szeretem a sorozatot, de az első részével soha az életben nem fogok már játszani.
Amellett, hogy teljesen unalmas a játék még az irányítása és a kamerakezelése is szörnyű.

(#4) Wlac válasza FLATRONW (#3) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, bármennyire is fontos sztori szempontjából, egy végigjátszás bőven elég neki. Sajnos játékmenet szempontjából még nagyon kiforratlan volt.

“The wha-"

(#5) Jeanne d'Arc

Jó cikk lett. Az első rész nekem kimaradt, számomra borzalmas lett, a 2. viszont örök kedvenc

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) deakpeti


deakpeti
tag

en is szeretem a sorozatot:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#7) Nojbee válasza FLATRONW (#3) üzenetére


Nojbee
tag

Szerintem az első két rész a legjobb. Ezeket többször is kijátszottam. A többi csak egy végig játszást ért számomra.
Az első rész lehet, hogy monoton, de a vége az nagyon epic, és szerintem Altair karaktere messze a legjobb a főhősök közül.
Adhatnak ki bármilyen csúcsgrafikás AC-t, szerintem sose fogják már hozni azt a hangulatot.

A írást köszi, szuper lett :R

(#8) freeknight


freeknight
őstag

Jó cikk! Az én személyes kedvenceim a 2 és a Brotherhood, azokat bármikor elő tudom venni egy végigjátszásra. Sajnos ezt a minőséget már egy ezután készült rész sem tudta hozni...

[ Szerkesztve ]

(#9) csanaa007


csanaa007
újonc

Szerintem az Assasin's Creed Syndicate a legjobb :R.

"A fixi szar,ratyi,gagyi,béna.A Freeride istenkirályvilágcsászár,,(Jómagam)Én vagyok a Sátán.

(#10) csanaa007 válasza csanaa007 (#9) üzenetére


csanaa007
újonc

Amúgy ez egy DLC :K.

"A fixi szar,ratyi,gagyi,béna.A Freeride istenkirályvilágcsászár,,(Jómagam)Én vagyok a Sátán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.