Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Szipp :O Amúgy remélem nem annyiból áll majd a szebb grafika, hogy feltolják 720p-re, oszt' cső.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ennyit az exkluzivitásról. Nyomorékok. :(((

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Assassins Creed lett a játékvilág Naruto-ja(barátok köztje). :N

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#4) myckie2 válasza sad_Vamp (#3) üzenetére


myckie2
őstag

Akkor a Cod mi?

(#5) mephi666 válasza myckie2 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

maunika show? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Mister_X válasza myckie2 (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jóban-rosszban (tehát szarabb ;])

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) sad_Vamp válasza Mister_X (#6) üzenetére


sad_Vamp
őstag

ott a pont! :)) :DD :C

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#8) alevan


alevan
őstag

Ebben csak én nem láttam semmi HD-t?

És mellesleg akármit mondjatok, nekem a CoD története a Black Ops és Black Ops 2-ben nagyon tetszett. És a multi is olyan CS feelinget ad.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#9) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

A megmaradó minőség mellett, jöhet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.