Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

Szerintem édes mindegy, hogy templomos vagy Assassin a főszereplő, ezt a történet szálat már úgy is lesüllyesztették jóó mélyre. Úgy is az ugrabugra meg a játékmenet lesz a lényeg ahogyan utóbbi alkalmakkor is.
DE, azért ha végre újra erőt fektetnek a jelenkor (jövő) történetébe, akkor visszaszívom, de erre igen csekély az esély.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) gianni85 válasza wolfman (#1) üzenetére


gianni85
veterán

mivel kettészedik új és régi gépekre, ezért se itt, se a Unity-nél nem számítok jelentős előrelépésre a jelenkori sztorival kapcsolatban. Sajnos
Egyébként számomra Haytham volt a legszimpatikusabb karakter, hiába templomos :)

(#3) sutyesz96
PC-re jön a Unity... már annak is lehet örülni... én nem lepődtem volna meg, ha azt meg csak XO/PS4-re adják ki

[ Szerkesztve ]

(#3) sutyesz96


sutyesz96
őstag

PC-sek nem kapják meg? :Y

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#4) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ebből most szappanoperát csinálnak? :DDD
Nekem nem a műfajom, az elsőből bírtam talán pár órát, de úgy f*ssák a részeket, mintha kötelező lenne.

(#5) Jeanne d'Arc

Minden evben uj resz. Tul sok. Lehet ha hagynanak egy kis szunetet a megjelenesek kozott, erdekesebb lenne mindenkinek, es jobban varna az ember az uj reszeket. Meg ugye tobb ido jutna a munkara is. Nekem mar egy kicsit uncsi. Az utolso reszet nem is vittem vegig...

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) AS válasza Jeanne d'Arc (#5) üzenetére


AS
félisten

Ez több idő jut munkára nem helyes mert , vagy 5 csapat dolgozik csak az AC n... 3 év van mindegyikre.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) gianni85 válasza AS (#6) üzenetére


gianni85
veterán

jah, a fél Ubi AC-t csinál, biztos ezért csúszik a WatchDogs is :D

(#8) wolfman válasza AS (#6) üzenetére


wolfman
veterán

Ehhez meg hozzájön az a sablon duma, hogy "dehát ezt már az előző rész előtt elkezdték fejleszteni". Aha, persze, mert a motor már megvolt, karakteranimációk sem változnak, történettel eddig sem bajlódtak, hangok ugyan azok (max új elemek hoznak új effekteket), két részenként a poligonszámot feljebb tolják 3-5%-al, már csak a korszakok dizájnját kell ráhúzni meg persze némi újítás és kész is!
Ha egy játékot még a jelen rész megjelenése előtt elkezdenek fejleszteni, az azt jelenti, hogy nem érdekli őket, hogy milyen fogadtatása lesz az aktuálisnak, a negatívumokat feljavítják, de akkor is ki fogják adni az azutáni részt is, legyen akármennyire is elcsépelt vagy kelletlen.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Az Assasin sztori az AC3-al szerintem teljesen nevetségessé és érdektelenné vált, nagyon beleerőltetett volt az az assasin szál az amerikai polgárháborúba, Ezio-nál azért még volt hitele valamennyire.
Szóval innentől kezdve lehet akárki egy AC főszereplője.
Ettől még persze lehet jó története és maga a játék is lehet olyan bitang jó mint például a 4.-rész, kívánom is neki!

Szerintem egy idő után (sőt, talán már most) kb annyira fogja érdekelni az embereket egy AC története mint például egy Resident Evil-é, ami példaértékűen bemutatja mennyire tesz jót egy sorozatnak ha a végtelenségig van húzva, csűrve-csavarva az alaptörténete!
Kíváncsi vagyok van-e olyan gémer közöttünk aki el tudja mesélni kellő részletességgel, hogy mi volt az Operation Raccoon City története, persze kút fejből! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) mentoloshypo válasza wolfman (#8) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Jah, ezt a "ez a rész már évek óta készül a háttérben" marketing dumát én is csipázom kb minden résznél elmondják. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.