Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zandal


Zandal
tag

Nem is csoda, hisz Angliában több az eladott X360.

(#2) ferencka


ferencka
tag

azért is fogy jobban mert most aktiválták az ap25 védelmet a játékoknál így a torrentezők szívják a fogaikat mert nem tudnak játszani ezért marad az eredeti példány.

szerintem ez is hozzájárul a nagyszámú eladáshoz.na meg a játékn sem rossz,az eladási arányon így már meg sem lepődöm.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#3) james001


james001
veterán

jó az de gondolom a codex edition-t is veszik rendesen,most én is azt vadászom :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4) h-yle válasza ferencka (#2) üzenetére


h-yle
addikt

Az a plusz 1000 (és akkor sokat mondtam) példány amit az AP2.5 jelent az nem oszt nem szoroz.

UK jobban szereti a boxot, több MS konzol van mint Sony, és az AC mindig is jobban nézett ki/jobban futott boxon. Ha nem kell az exkluziv Kopernikusz DLC ami csak PS3-on van (feltéve, hogy mind2 konzol van a háztartásban) akkor jobban jár az ember a 360as verzióval.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) ferencka válasza h-yle (#4) üzenetére


ferencka
tag

csak így nem tudják letölteni warezról,vagyis letölteni letudják csak hiába van a legújabb flash a gépen nem indul el a játék.ezt megszívták.

amúgy szívemből beszélsz.nekem van mindkét konzolból (ps3,xbox360)és én is jobban szeretem a boxot mert valahogy teltebbek a színek.a ps3 csak az exkluziv játékoknak van tartogatva.jelenleg a gt5-öt várom nagyon mert szerintem ha kocsikázás akkor ez kötelező darab a stílus szerelmeseinek :K :K

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#6) Gabr válasza ferencka (#5) üzenetére


Gabr
tag

"ezt megszívták."

Még pár nap, és meg lesz oldva a dolog. Arról ne is beszéljünk, hogy bizonyos driveok (főleg a régiek) egyszerűen műszakilag nincsenek felkészítve a 2.5 védelemre, ezért simán túlmennek rajta.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#7) ferencka válasza Gabr (#6) üzenetére


ferencka
tag

ebben egyetértek.és abban is hogy mindenre lesz megoldás,erre is.aztán megint lesz új "védelem" aztán azt is feltörik 1 hónapon belül és így tovább........

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.