Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Assassin is a bitch... már a mostani 'mericás körítést sem vette be a gyomrom, de ha most végigmegyünk az összes nagyobb piacon és a sztoriból örömlányt csinálunk csak azért, hogy a rend minden országot meglátogasson, ahol sok vásárló lakik, akkor én most szólok, hogy a Revelationsnál kiszálltam.

Mi lesz a következő? Assassin's Creed - Merry Christmas Special Allstars Edition (with Kinect), ahol a hidden blade-el vágjuk fel a karácsonyi sültet és Desmond beöltözik Mikulásnak?

(#2) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

úgy érzem a 3-nál én is ki fogok szállni. innentől már félek nem a story fogja vinni előre hanem a pénz.

ja és ne adj nekik ötletet. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) MortalVenoM válasza DeFranco (#1) üzenetére


MortalVenoM
tag

Assassin's Creed - Merry Christmas Special Allstars Edition :C

(#4) DeFranco válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mosmé'? Lehet a brazil epizódhoz lesz külön Hidden Zumba Challenge DLC :D

(#5) Chapel


Chapel
addikt

Egy pletyka szerint még lesz vagy 15 része, a világ minden pontján... ;]

Amit én várok, az az majd amikor Egyiptomi környezetbe viszik a témát, egy igazán szép és hangulatos rész lehetne, reménykedek.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

De jó lenne néhány ókori rész is.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) wolfman válasza Chapel (#5) üzenetére


wolfman
veterán

Amikor ilyet hallok, mindig elszomorodom, mert érezni lehet a pletykákból, hogy kib@szottúl nem tudják a fejlesztők sem, hogy mi legyen a játék vége, majd a játék bevételei megmondják legyen-e még folytatás vag hagyják abba. Ez viszont azt jelenti, ahogy DeFranco is mondta, elkurvul a sorozat.

Meglátásom szerint játékot úgy kéne készíteni, hogy leül egy igen eszes brigád, pár élénk fantáziájú történetíróval, kitalálnak egy szép, kerek történetet végkifejlettel, tudják mi lesz a vége a sztorinak. Na ezek után megálmodják hány rész fog épülni a történetre, melyik rész mit mesél el, mit részletez, majd utána kigondolják a lehetőségeket, megalkotják és úgy készülnek hogy már tudják mi lesz a következő lépés. Ez hivatott megelőzni azt, hogy a játék fantáziátlan legyen, unalmas és ne csak a bevételek diktáljanak és igen is, ha vége van a történetnek akkor VÉGE VAN!
Nézzétek meg a Max Payne trilógiát! Tipikusan egy részes történet!!! Nekem már a második rész is hihetetlen volt, hogy az öntörvényű, törvényen kívüli, mészáros rendőrtisztet visszahelyezik a kötelékbe! Na persze! De az ötös lottó esélyesebb! A harmadik részt meg hagyjuk is.

Most ha az AC-et csak azért folytatják, mert jó pénz van benne, akkor bizony már most mondom, hogy egy idő után meg fog kopni a fénye, mert ötletük nem lesz csak a rókabőrből készült futószalag fog dolgozni. Az lesz majd minden résznél, hogy kijátsszák az emberek, de Desmond története sosem fog véget érni, mert ha lezárják akkor oda az aranytojást tojó tyúk. minden rész vége lógni fog a levegőben és ez már most elkezdődött. Szomorú, de igaz!

Amúgy Brazíliába milyen események voltak, hogy oda is átfolyhat a történet? Majd ott nem álarcos bálon kell Assassinkodni, hanem a karneválon a seggriszáló csajok közt és az egyik mellék küldetésben óvszert kell osztogatni II. Péter felkérésére! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) Kvelstadt válasza DeFranco (#4) üzenetére


Kvelstadt
veterán

micsoda ötleteid vannak! szerintem a végén a stáblistán ott lesz a nicked :D

(#7) wolfman:
"Amúgy Brazíliába milyen események voltak, hogy oda is átfolyhat a történet?"

hát mi? kinőtt a dzsungel meg őslakosok bandáztak jobbra balra. szóval vagy obszidián fegyvered lesz vagy te szórod el a magokat amiből a dzsungel lesz :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) DeFranco válasza Kvelstadt (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#10) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Assassin's Creed IV: Trouble in the Jungle
Főszerepben: Desmond, Alejandro Fernando de Ferrara Carlos Rodriguez
Történet: Juanita és Esmeralda ősellenségek, minket akarnak, de beállnak a Templomosokhoz, mikor összeverekedtünk Antonioval és Miguellel, mert megdugtuk Sabrina-t.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) Chapel válasza wolfman (#7) üzenetére


Chapel
addikt

Egy dologban nem értek egyet, szerintem MP3 pont hogy jó lett, igen-igen ritka az ilyen erős hangulatú játék szerintem és az alkoholista/gyógyszerfüggő zsarunak pont jól állt, ez a lepattant meló. Olyan Man in Fire filing volt, ami nekem nagyon tetszett, de ezen tuti nem veszünk össze, ízlések és pofonok. ;)

Egyébiránt, tökéletesen egyetértek, hát igen így kéne. Talán erre való példának a Harry Potterek jó példa(persze a könyvek!), ott már az elején megalkotta a 7 rész gerincét így szépen össze állhatott a sztori.
(azt, hogy kinek tetszett vagy nem, hagyjuk.) Most ezt vehetnénk marketing dumának is de aki olvasta a könyveket az tudja hogy jóval komplexebb a sztori mint a filmben, én elhiszem hogy megalkotta előre.

AC 1-el toltam, meguntam. 2. részt megvettem és nem tudtam működésre bírni, fogja a port 2k-ért :U
3-at meg sem néztem, gondolván nem fogom vágni 1-2 hiányában, meg hallom hogy vannak gondok teljesítmény téren is...

(#9) DeFranco: Jézusom...az egy dolog hogy undorító módon a 10000. bőrt is lehúzzák a SW világról, de látom mindig van lejjebb...siralmas

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12) GALARDO


GALARDO
addikt

Nagyon jó lenne! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#13) wolfman válasza Chapel (#11) üzenetére


wolfman
veterán

POP szakmában, hogyne lenne lejjebb!? :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) aizen92 válasza DeFranco (#4) üzenetére


aizen92
addikt

ezen besírtam! :D nagyon jóóóó

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#15) Lenry


Lenry
félisten

nem költözik ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) GALARDO


GALARDO
addikt

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#17) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Igenis lehetne jó részeket csinálni, a lista akkora lehet mint a emberi történelem. Lehet ez akár a sumérok ideje, az ókori görögország, a viktoriánus anglia, a feudális Japán, az első VH, az orosz birodalom stb... szinte bármi :K

Persze ennek akkor maradna meg a varázsa ha minél régebbi történelemből merülne a sztori.
A túlságosan távoli múltról viszont, kevés a történelmi feljegyzés és megvalósítani se lehetne, ha a készítők tovább szeretnék vinni az AC sajátosságait.

[ Szerkesztve ]

(#18) szilchi


szilchi
őstag

Megöljük Leoncio-t és kiszabadítjuk Isaurat!! :)

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#19) Phvhun válasza DeathAdder (#17) üzenetére


Phvhun
őstag

Jó csak az első és második részben kb rázott a hideg amikor egyszerü kaszabolásba belevitték az ősi technológiát és misztikát, plusz az egész olyan feelinges és új volt. Mostani rész meg az előző meg már csak.. Meh...

(#20) wolfman válasza DeathAdder (#17) üzenetére


wolfman
veterán

Szerintem akkor is a történet legyen kerek és jó, minthogy a tartalom sok.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.