Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kilua


kilua
senior tag

Biztos mint tavaly: minden nagyobb bejelentést a directen akarnak elsütni.

Arra számítok, hogy idén már több kiadó fogja támogatni a switchet, ha már egymás után két évben is a switch lett a legeladottabb konzol.

[ Szerkesztve ]

(#2) janos68 válasza kilua (#1) üzenetére


janos68
aktív tag

De egy 7!!! éves játék átdolgozása, ami több platformra is megjelenik, miért számít nagyobb bejelentésnek?
Hiába adják el belőle a legtöbbet, ha a játékosok 90+ százaléka a Nintendo játékokért veszi a Switc-et, a multiplatformok meg alig fogynak rajta. Plusz a gyenge hardver, és a más hardver miatt nem lehet egyszerű a portolás sem, ami így már nem érné meg a kiadóknak.

(#3) shiftythefox válasza janos68 (#2) üzenetére


shiftythefox
csendes tag

A Starlink-ek 82%-a Switchre ment el.

--------------------------------------------------------- "One sword keeps another in the sheath."

(#4) kilua válasza janos68 (#2) üzenetére


kilua
senior tag

Arra emlékszem, hogy pl a skyrimből elég gyorsan elment egymillió darab switchen (oké az még mindig távol áll a 10 millió+ eladású exkluzívok eladásától) de bizonyította hogy van rá igény mivel kényelmes hogy egy rendes tv konzol aztán különben mindig kéznél van.

A warframe/dragon quest 11 meg azt bizonyította be, hogy komolyabb maibb címek is eldöcögnek ha jó a port.

Eddig 2017ben szinte abszolút nulla multiplatform cím jött switchre, tavaly év második felében már jobb volt a helyzet, idén szerintem már elég játék jön.

(#5) Ken Levine válasza janos68 (#2) üzenetére


Ken Levine
kezdő

"a multiplatformok meg alig fogynak rajta."

Multiplatformok alig vannak rajta, inkább így fogalmaznék. :) De legyünk őszinték nincs is nagy szüksége rá a Nintendo-nak amíg ilyen komoly exkluzívokkal támogatják a gépet.

(#6) kilua


kilua
senior tag

https://www.resetera.com/threads/how-did-la-noire-doom-and-skyrim-sell-on-switch.47216/

Itt inkább az látszik hogy a multiplatformok is fogynak, és ez még akkor volt amikor még csak kb 20 milliónál járt a switch, most 35nél jár.

Holnap Nintendo directen, kíváncsi vagyok mi jön, én bizakodó vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#7) Chapel


Chapel
addikt

Bezzeg ha egy Black Flag lenne...soha nem volt olyan hangulata egy résznek sem, ahogy az ember a naplementében hajózva hallgatja a matrózok dalát :(
Azt rakják át egy mostani látványra, víz fizikára.
Instant buy lenne.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.