Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcarc


marcarc
senior tag

Ezentúl az évenkénti megjelenéshez, beékelnek egy évi remasterdet? Én személyszerint abba hagytam a támogatásukat ebben a címben :D

(#2) Busterftw válasza marcarc (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Egy Black Flag remasterednek jobban orultem volna. Mai napig kedvencem a szeriabol.

(#3) laceszgamer válasza marcarc (#1) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez sima extra pénz nekik minimális ráfordított energiával... Másrészt valszeg például a 2-nek sokkal többen örültek volna, csak azzal több lett volna a munka.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Majd lesz még több.

(#5) Norb79


Norb79
őstag

Mi az, hogy switchre tegnap megjelent? Digitálisan az eshopban? (Tegnap nem kapcsolatam be a switchem) Mert boltban fizikait még mindig májusra mondja mindenki mindenhol.

/szerk: Nem tud róla a nintendo se.
/Szerk2: Lehet, hogy a 05.21-et 03.21-nek szeretted volna látni? :)

[ Szerkesztve ]

(#6) oriic válasza Norb79 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. :W Brutálisan benéztem, amikor hajnalban a hírt írtam, elnézést ha valakit ezzel félrevezettem. :(

Live-Die-Respawn

(#7) Norb79 válasza oriic (#6) üzenetére


Norb79
őstag

Két ütemet kihagyott a szívem, mikor megláttam. :D

(#8) Maxxy10


Maxxy10
addikt

one x-en is lesz 60 FPS vagy csak 30?

(#9) pandras83


pandras83
senior tag

korábban a GTX 660-hoz osztogatták nem? azon se futott normálisan, ha jól emlékszem

Cyberfuck Patchrunner

(#10) GuineaPigMan válasza laceszgamer (#3) üzenetére


GuineaPigMan
tag

A második résznek már volt felújított kiadás az Ezio Collection-ben, nem?

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#11) laceszgamer válasza GuineaPigMan (#10) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ja igaz, csak most lesem PCre nem volt, akkor azért nem tudtam róla. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Évek után (a 4. óta) az első AC amit szerintem megveszek. 360-on toltam anno ki anno de szerettem talán a legszerethetőbb rész számomra. A Freedom edition szobra még mindig a HiFin ücsörög az acél lemezdobozzal együtt. :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Imádtam ezt a részt, pedig akkor fel volt adva a lecke az Ezio részek után.

2012 volt akkor, és azóta nincs érdemi jelen szál, pedig amiatt vártam elsősorban nagyon a black flaget, hogy ugyan mi történik a katartikus jelenetsorok után a harmadik rész végén, de erre azóta is várunk. Sőt már sikerült teljesen kiherélni nem csak a jelen szálat, hanem a múltat is, meg a történelmi hiteltelensséggel együtt a teljes játékmódot, a freeruningot, meg úgy ahogy van az egész AC identitást :(
Jár a keksz!

[ Szerkesztve ]

(#14) Darth_Revan válasza DeathAdder (#13) üzenetére


Darth_Revan
veterán

AC3 után meghalt az Assassins Creed. Talán a Black Flag még jó kis extrának de a többi már csak pénz lehuzas és az AC név mrglovaglasa.

(#15) laceszgamer válasza Darth_Revan (#14) üzenetére


laceszgamer
addikt

Szerintem azért kicsit erős így, főleg, hogy az AC-nak a hangulata az erőssége, nekem például a Syndicate a kedvencem és mögötte a második a Black Flag, szimplán mert ezeknek áll legközelebb hozzám a hangulata.

A játékmenet lényegében részről részre azonos, csak mindig bővült kicsit, illetve a harcrendszer változott.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kell, de 13ért... Hát nem tudom. 8ért már instant get lenne nálam.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17) DeathAdder válasza laceszgamer (#15) üzenetére


DeathAdder
veterán

Syndicate (én is szerettem) volt az utolsó klasszikus értelemben vett AC, a jelen kor viszont már a Black Flag óta félre van söpörve.

(#18) K0vasz válasza pandras83 (#9) üzenetére


K0vasz
aktív tag

az eredeti AC3 elég procilimites volt, 1 db erős szál kellett neki, hogy normálisan menjen. anno én is belefutottam, hogy pont akkoriban cseréltem videokártyát, és minden játék sokkal jobban futott, kivéve az AC3-at :D

(#19) laceszgamer válasza K0vasz (#18) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mára meg az NV kártyákat nem szereti, vagy legalábbis mikor utoljára próbáltam diavetítés lett a vége... Aztán kicsit utánajártam valamit a driverben szúrtak el kegyetlen, elvileg van rá megoldás is, de annyira nem akartam vele szórakozni. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.