Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bacardi16


Bacardi16
tag

Na, végre valami újdonság a monoton játékmenethez, ez kell a népnek :DDD
Várjuk már nagyon :K

(#2) nrgia


nrgia
őstag

Szép meg minden, de a kriptában ahogy átszökelt a túloldalra azt egy gibbon is megirigyelné...mindenesetre tetszik...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) Markoka1993


Markoka1993
tag

Jajj de várom már :) Kell majd gépet újítani :K

live gt: Markoka1993

(#4) BalaNce87 válasza Markoka1993 (#3) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez matt ugyanaz mint az első rész, szóval nem kell gépet újítani, bár ahogy érzed...

(#5) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jó lesz, de jöhetett volna inkább augusztusban, de majd jó lesz karácsony előtti hetekre.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Ez egyre jobb lesz,már nagyon várom.

(#7) Markoka1993 válasza BalaNce87 (#4) üzenetére


Markoka1993
tag

Hát, azért nem ártana már kicsit újítanom :). Nem csak ez a játék miatt. MEg szeretném maximum részletésséggel futtatni, szóval kellenek az új cuccok.

live gt: Markoka1993

(#8) zsolt1129 válasza Markoka1993 (#7) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ha max részletesség,akkor bizony be kell keményítened :K :D .

(#9) ChromeX válasza Markoka1993 (#7) üzenetére


ChromeX
addikt

ha az első ment ez is menni fog a grafhoz nem nyultak,

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10) janos666 válasza Markoka1993 (#7) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én az első részt olyan VGA-val toltam, mint neked van.
1920x1200, 2x AA, 16x AF, és nem nagyon volt panaszom rá, bár 4870-el talán egy kicsit simábban futott (még fentvolt a gépemen, és DX 10.1 miatt belenéztem azzal is).
Szóval talán tényleg nem ártana egy G92-es GTS, mert valamivel azért csak több lesz a gépigénye, és itt még a DX 10.1 csodatételére sem lehet várni. Bár nem tudom milyen felbontásban tervezed.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11) Markoka1993 válasza janos666 (#10) üzenetére


Markoka1993
tag

Hát a jelenlegi monitorom 1440x900 -as felbontást tud, általában minden játékot eben a felbontásban játszom... Majd karácsonyra remélem kapok egy 24"-os monitort :D Szóval kelleni fognak az új cuccok

live gt: Markoka1993

(#12) janos666 válasza Markoka1993 (#11) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

1920-ban javaslom hogy 512Mb felett gondolkodj, és 4870 vagy GTX 260 felett, mert egy 512Mb-os 4870 is könnyen elfakul 1920-ban textúraintenzív játékok alatt. Akkortájt mondjuk jó vétel lehet majd egy 5870 1Gb.
Ja, és javaslom, legyen inkább csak 22", és nyúlj jobban a zsebedbe, de valami S-PVA, P-MVA, vagy S-ISP, netán E-ISP paneles jószág legyen, de ne TN-filmes, mert ekkora képátlónál már erősen torzulnak a kép sarkai a TN panelek kis betekintési szöge miatt. (úgy egyébként is szarok rajta a szinek szemből is, de itt komolyan durvák a sarkok).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#13) Markoka1993 válasza janos666 (#12) üzenetére


Markoka1993
tag

megvárom az új radeonokat :) De lehet hogy nv lesz a PhysX miatt. Mellesleg remélem lesz az új RV870-esből lesz 2GB-os változat. :))

live gt: Markoka1993

(#14) pete_21


pete_21
addikt

Egyre jobb lesz a játék! Az a pénzszórás is laza ötlet. :D
Egyébként kíváncsi vagyok, hogy az éjszakák/nappalok mennyire sűrűn váltjáj majd egymást... :U

(#15) nemethati


nemethati
senior tag

Persze mindenki háttal áll, így könnyű :DDD
Kicsit nehezíthetnének rajta! Am kíváncsi leszek miket pakolnak még bele -itemek- a reneszánsz és da Vinci szerencsés választás és majdnem tutisiker ilyen szempontból!
És amikor lerántja az őrt :C

[ Szerkesztve ]

(#16) D1Rect


D1Rect
félisten

Ebben a reszben mar vegre tud uszni a fohos.

(#17) mongoose123


mongoose123
aktív tag

na ez jó játék lessz :C :R

(#18) mongoose123


mongoose123
aktív tag

várom már nagyon :C

(#19) xuldar válasza D1Rect (#16) üzenetére


xuldar
őstag

Twollah vagy álnéven? :DDD

Hosszú még az a 2,5 hónap, de úgy néz ki, ezúttal tényleg megéri várni rá.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20) D1Rect válasza xuldar (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

Valaki vette a poént :DDD . :R
Hint:[link]

[ Szerkesztve ]

(#21) CptMisi


CptMisi
őstag

Grafikán nem javítottak, nem kell ehhez új gép, de ami számít, hogy végre változatosabb lehet... :C :R

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#22) aram01


aram01
nagyúr

Jót tett a "frissítés"

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#23) Gebriel


Gebriel
veterán

Katakomba rész erőteljesen hasonlít a Prince Of Persia-hoz :U

(#24) CptMisi válasza Gebriel (#23) üzenetére


CptMisi
őstag

legalább újít valamit :DDD minden mostani játékban van valami olyan, amit másból vett át :U szerintem

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#25) nemethati válasza CptMisi (#24) üzenetére


nemethati
senior tag

Ékes példa erre az új Wolfenstein :))

(#26) CptMisi válasza nemethati (#25) üzenetére


CptMisi
őstag

Nekem nagyon tetszik az új Wolfenstein. Ha valami jó dolgot átvesznek, akkor nem baj :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#27) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

a játék biztos jó lesz, de ezt a faszit lecsapnám. az az állandó marketing mosoly az arcán és a tágra nyitott szemek kicsit idegesítőek. vagy szed valamit :).

Aurea mediocritas

(#28) PH-User válasza AXisBOLD (#27) üzenetére


PH-User
addikt

Lehet, hogy be van lőve. :DDD Amúgy várom már én is. :C

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#29) twollah


twollah
nagyúr

Mar tud uszni a fohos!

(#30) CptMisi válasza twollah (#29) üzenetére


CptMisi
őstag

elég béna volt, hogy a falon egy mm-es résen fel tudott mászni, meg is tudott rajta állni, de úszni nem tudott :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#31) Ari18


Ari18
őstag

végre valami változatosságot látok a játékban. Úgy néz ki tanultak az első rész hibáiból...volt miből sajnos...

(#32) CptMisi válasza Ari18 (#31) üzenetére


CptMisi
őstag

nagyon unalmas volt, mindig minden ugyanúgy történt, ebben már talán van valami új ötlet :B

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#33) AXisBOLD válasza PH-User (#28) üzenetére


AXisBOLD
addikt

én is várom, meg jó hogy nem kell új gépet venni alá. az első rész grafikája is megállja a helyét a mai napig, jó hogy nem csináltak egy teljesen új motort.

Aurea mediocritas

(#34) CptMisi válasza AXisBOLD (#33) üzenetére


CptMisi
őstag

szerintem semmi sem változott grafikailag, legalábbis a videók nem mutatnak semmit....az első rsz grafikája is bőven megállja a helyét :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#35) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Komoly trükköket lehet csinálni benne, sokat fejlődött az elődhöz képest, a grafban viszont nem látok túl sok változást. :F

(#36) ChromeX válasza Jhonny06 (#35) üzenetére


ChromeX
addikt

és hova akarsz grafban fejlödni mi nem jo ebben? csunya? vagy nem elég részlet gazdag? :U

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#37) CptMisi válasza ChromeX (#36) üzenetére


CptMisi
őstag

nem csak azt szeretné, ha akadna :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38) ChromeX válasza CptMisi (#37) üzenetére


ChromeX
addikt

mondjuk megértem én is szeretek 10fpsel játszani :)) főleg ilyen pörgös tps-t nagy tömegekkel meg sok sok texturával

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#39) CptMisi válasza ChromeX (#38) üzenetére


CptMisi
őstag

az az igazi hardcore gamer, aki 10fps-el is tud játszani, nem csak 999el :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#40) Fortissimus


Fortissimus
őstag

remelem a mozikat is lehet majd skippelni, az elsobe kikeszitett, h nem lehetett

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#41) pete_21 válasza Fortissimus (#40) üzenetére


pete_21
addikt

Én annak is örülnék, ha lenne 5:4-es képarány. 17"-os monitoron a 16:9-es arány nem éppen a legjobb...

(#42) CptMisi válasza Fortissimus (#40) üzenetére


CptMisi
őstag

igen ezek az idióta fél órás beszédek, aminek a lényege 1tőmondat volt, végig kellett nézni :(( nem értem, mért nem volt skip :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#43) Fortissimus válasza CptMisi (#42) üzenetére


Fortissimus
őstag

en is csak emiatt nem kezdtem el ujra annak idejen :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#44) CptMisi válasza Fortissimus (#43) üzenetére


CptMisi
őstag

hát az egyik legidegesítőbb dolog, ha haladsz a történettel, az biztos :(((

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#45) Ari18 válasza CptMisi (#42) üzenetére


Ari18
őstag

nekem még a felírta is hiányzott. A grafikán nem kell változtatni jó volt az úgy is.

(#46) viszta99 válasza Ari18 (#45) üzenetére


viszta99
tag

Valóban,a felirat ... :U

(#47) CptMisi válasza viszta99 (#46) üzenetére


CptMisi
őstag

az akkor kellett volna nagyon, amikor elhalkult, vagy épp érthetetlenül beszélt :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#48) Ari18 válasza CptMisi (#47) üzenetére


Ari18
őstag

elég sokszor volt olyan sajnos. nem is értem, hogy hogyan merték kihagyni belőle a feliratot. :U

(#49) fpeter07 válasza CptMisi (#30) üzenetére


fpeter07
veterán

azt nem tanították az akadémián...
#41: akkor 4:3 is legyen :)

[ Szerkesztve ]

(#50) CptMisi válasza fpeter07 (#49) üzenetére


CptMisi
őstag

elég nagy hülyeség :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.