Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolás


Zolás
addikt

Hát ez a zene meg a környezet nagyon ütös igy együtt. Nekem valamiért nem jött be az első rész de lehet a második lesz az igazi :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3) Markoka1993


Markoka1993
tag

Na ez benzin volt a tűzre :Y

live gt: Markoka1993

(#4) fpeter07


fpeter07
veterán

Jó ez legalább 2x olyan jó lesz mint az első rész :'')

(#5) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ez jobb lesz, mint az első rész... legalábbis remélem.

Sic Parvis Magna

(#6) CptMisi


CptMisi
őstag

sokkal jobbnak tűnik, mint az 1 :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7) - = Zk = - válasza ,,no name" (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

asszem az Undercoverben volt ez a zene...ehez hasonló zene...ink igy mondanám!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) HyP3b0y válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Benne volt bizony

Justice - Genesis :)

Tőlük még hasonló a Phantom II. szeressük :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#9) lovag05


lovag05
aktív tag

Reménykedem benne, hogy nem lesz monoton, a többi, meg maradjon a megszokott minőség, és minden rendben lesz.

So many demons, so little time...

(#10) - = Zk = - válasza HyP3b0y (#8) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor jól emlékeztem:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) Antibazsi válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

nem hasonló,pontosan ez a zene van abban is...pont ezért nekem nagyon furi e videó alatt mert már csak az autós száguldással tudom összekapcsolni. :)

Üdv, Balázs

(#12) q2w3 válasza HyP3b0y (#8) üzenetére


q2w3
senior tag

Phantom pt 1 is jó meg a DANCE. :))

A videó ütős lett, csak a zene miatt 2szer kellett megnéznem mert először azt hallgattam :D

[ Szerkesztve ]

(#13) NINCS!!! válasza lovag05 (#9) üzenetére


NINCS!!!
csendes tag

Egyetértek :K Jó volt az első része is, különösen a harc megoldása tetszett. Csakhogy ettől még tényleg egyhangú maradt a játék

Nagyon várom a 2-t :C

__________Powered by Rántotthús__________ nameg HONDA POWER !..!

(#14) - = Zk = - válasza Antibazsi (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak jól emlékeztem én :C:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) Adams007


Adams007
tag

Én is várom már a kettőt, ez a videó tényleg nagyon jó lett. Csak ne legyen olyan monoton, mint az első, mert egy idő után meguntam. (Amikor már a negyvenedik toronyba másztam fel :D )

(#16) HyP3b0y válasza q2w3 (#12) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Úhh a DANCE-t milyen rég hallgattam:D

Tegnap én is kb. a GTA buzi tony-s vidinél:DDD

Hozzám igazodik a trailerek zenei stílusa? ;] Mondjuk én mindent meghallgatok amiben úgy érzek vmit :B

Szerk: a Waters of Nazareth se rossz, csak az kezd unalmas lenni a végére:D

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#17) pete_21


pete_21
addikt

Tényleg nagyon jó videó lett. Ha itt nem követik el azt a hibát, hogy egy kis idő után unalmas a játékmenet (márpedig az előzetes infok, videok alapján nem fogják), akkor nagyon jó kis játékot kapunk. Csak messze van még az a november 17. :U

(#18) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Sokkal jobban tűnik, mint az 1:) Csak így is legyen :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#19) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Nagyon szép! :C
Ebben nem fogunk csalódni!

(#20) xuldar


xuldar
őstag

Kegyetlen, ahogy 1:10 és 1:15 között a zenére koreografálták a videót a megfelelő lassításokkal és gyorsításokkal :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

mi a zene címe?

GTA V : Pacikuki007

(#22) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Talán végre összeérett ez is, mint a "rohadt gyümölcs" a pálinkának... :B

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#23) #10949376


#10949376
törölt tag

nagyon várom már ,de az a köpeny nagyon idegesítő ott a vállán.

(#24) Ari18


Ari18
őstag

baromi jó lett a videó. remélem a játék is legalább így sikerül. :C

(#25) fricz19


fricz19
őstag

nagyon jó kis video
ha bár a játék menete biztos nem lesz ilyen pörgős :)
az első nekem tetszett(igaz néhol kicsit unalmas de még élvezhető)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#26) Ursache


Ursache
senior tag

szeretettel várjuk ;]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#27) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Ez a zene kellett ide!
Valahol a videó utolsó negyedénél volt egy átlendülős rész egy lógó virág segítségével...remek!
Már csak igen sokat kell aludni...

(#28) nrgia


nrgia
őstag

Fúú de állat...jó zene jó snittek...fasza lett.

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#29) haky


haky
senior tag

Pont egy hete voltam Velencében és hát mit mondjak. Nagyon komolyan ki van dolgozva a helyszín.. :R

Aki másnak retyvetyutyu...

(#30) xuldar válasza haky (#29) üzenetére


xuldar
őstag

Kár hogy a jelenetek fele nem is Velencében játszódik, mivel a környéken nincsenek hegyek, de még dombok sem :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#31) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Első rész sokkolóan hangulatos volt, egészen addig amíg az ember nem ébredt rá,h amit átélt az első órában, az kell ismételgetnie - rohadt unalmas volt, sohasem vittem végig, szépen elpunnyadt, míg néhány hét feledés után az uninstall nevű vírus el is vitte.
Másik nagy hiba a feliratok hiánya volt, nekem kimondottan zavaró,ha nem lehet használni és csak hallomás után kell bohóckodni. Szintén szomorú volt,h gyak lényegtelen is volt,h mit mondanak (lehet,h ezért nem vették a fáradságot a subtitleshez) mert (ld fentebb) ua azt kellet mindig véghezvinni.

A videó ígéretes, hangulatos, meglássuk... ^^

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#32) P00By


P00By
nagyúr

Ütős kombó(vidi+zene)!

(#33) nemethati


nemethati
senior tag

Lábain miért nincs hidden dagger? :DDD

(#34) haky válasza xuldar (#30) üzenetére


haky
senior tag

Ez így van. De az épuletek rendben vannak:)

Aki másnak retyvetyutyu...

(#35) MrAndree


MrAndree
csendes tag

Jónak tűnik, ha kicsit változatosabbra sikerül mint az első rész akkor komoly játék lesz ez.

Why so serious?

(#36) Fortissimus


Fortissimus
őstag

jo kis novemberunk lesz :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#37) fpeter07


fpeter07
veterán

Zene télleg zsír, jól passzol a moviehoz, de egy magába nem hallgatnám semmi pénzért :)

(#38) CptMisi válasza fpeter07 (#37) üzenetére


CptMisi
őstag

ezzel én is így vagyok :DDD de tényleg jól megy a vidihez :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Hogy lehet ezt a hangulatot még fokozni??:D Majdbeszarok :DDD

(#40) Fortissimus válasza Black Dragon (#39) üzenetére


Fortissimus
őstag

ne tedd :N

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#41) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

jó látni hogy sok extra dolog lesz az elődhöz képest, de úgyis minden egy gomb lenyomással
fog működni... :U

(túl pozitív itt mindenki :D )

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#42) Lenry


Lenry
félisten

ott vagyunk már? ott vagyunk már? ott vagyunk már? ott vagyunk már?

odabasz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.