Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

AC 2? Mondom valami új cucc az Arctic Cooling-tól csak topicot tévesztett. Van ez így ,mindenkinek más jut eszébe.

(#2) ksasa


ksasa
tag

Bár a helyszín más, a grafika és a játékmenet gyakorlatilag ua. mint az 1. Sajnos 1-2 új fegyver és öléskombináció nem fogja megváltani a világot. Az 1 is ígéretesen indult, aztán hála az ismétlődő akcióknak unalomba fulladt. De legalább ott több különböző városban bóklászhattunk. Nem tudom mi lesz ebből, kicsit félve várom.

(#3) killer1203


killer1203
senior tag

A grafika nem lenne rossz de én egy fél óra után meguntam az első részt, ezt hátha kicsit jobb lessz. :U

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#4) rudi válasza ksasa (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Mindenhol azt harsogták az első résszel kapcsolatban, hogy uncsiiii, és tényleg az is volt elég rövid idő után. Nyilván Ubisofték fülébe is eljutott ez, és most fokozottan ügyelnek a változatosságra. Minden bizonnyal itt az egyetlen város tartalmaz majd annyi mindenfélét mint az első részben a három együtt.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) keIdor


keIdor
titán

Tyű nem semmi, ez tele van újítással! :C
És persze végre tud úszni a főhős!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) phanzetomox


phanzetomox
őstag

hát nemtom.. az előző rész is annyi érdekességet kínált ,aztán , jó is volt, de valami mégis hiányzott belőle :)) talán majd ez :D

(#7) Prof01 válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Prof01
veterán

Nekem is ez jutott először az eszembe. :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) CptMisi


CptMisi
őstag

nem rossz :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#9) Kolondrum válasza Prof01 (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hallod egy világ omlott össze bennem h szgépes játék jött be full HD-be. :D

(#10) konas


konas
senior tag

Nem valtozott a grafika azt latni.Valtozatos legyen.

(#11) Voyage válasza rudi (#4) üzenetére


Voyage
aktív tag

Város? :DDD
Az első városig se jutottam el, olyan unalmas volt, és olyan szar volt az irányítás. :U

Megnéztem a videót HD-ban, hát a graf egy trágya.
Fizika 0, valóság 0, irányítás 0, minden elmosódva, a csávó keze kb olyan szinten van kidolgozva, mint a Doom 3-ban, szóval karaj...
Tuti nem veszem meg, letölteni se fogom, annyit se ér meg.

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#12) ChromeX válasza rudi (#4) üzenetére


ChromeX
addikt

de akkor megint pont ugyan ott vagyunk ahol egy résszel ezelőtt :) ezen a videon nem nagyon látom a különbséget, Altair akkor is jobban tetszett

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#13) EczkE


EczkE
addikt

nekem kell ez a game :D
csak se xbox se ps3 se elég erős gépem nincs hozzá :((( :O :(

Asszem mindenféleképpen!

(#14) xuldar válasza rudi (#4) üzenetére


xuldar
őstag

Az egyetlen város? Én úgy tudom, több lesz, kettő biztosan: Firenze és Velence.
A változatosságra biztosan rágyúrnak, elvileg rengeteg különálló teljesen más küldetést tolnak bele, amik akár egymásba is fonódnak. Kíváncsi vagyok, mi lesz a végeredmény, ez most tényleg ígéretesnek tűnik.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#15) xuldar válasza Voyage (#11) üzenetére


xuldar
őstag

Szar volt az irányítás? Nem akarlak lehúzni, de azzal semmi baj nem volt. Sőt, még túlságosan is könnyűre sikerült, túl sok automatizmus volt beépítve.
A grafikáról annyit, hogy nem 800x600-ban vagy 1024x768-ban kellett volna kipróbálni. Normális felbontásban még mai szinten is szép a grafikája, főleg, hogy messze nincs olyan gépigénye, mint a Crysisnak. De hát van, akinek a főhős kézfején lévő szőrszálak mennyisége számít és az, hogy hogyan borzolja őket a szél. Másnak meg a játékmenet és a történet. Nem baj, hogy nem vagyunk egyformák. Ha nem jön be egy játéktípus, még nem kell lehúzni, lehet maradni nyugodtan az FPS-eknél.
Mindemellett szerintem is repetitív volt a játékmenet, és sokaknak hiányzott a felirat, hogy értsék a sztorit is, de ettől függetlenül nem volt annyira rossz, mint amennyire szerették lehúzni egyesek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#16) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

cool! :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) fpeter07 válasza xuldar (#15) üzenetére


fpeter07
veterán

messze nagyobb gépigénye van mint a crysisnak, mert azokat az emberek meg kell jeleníteni és egy egymagos proci eléggé "elfárad" :P

szerk: Egyetlen negatívum a videókat nem lehetett átlépni, de ha egyszer vége lett jöhetett a parcour ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) Adams007


Adams007
tag

Hát nekem a videó alapján kifejezetten tetszett, várom már. :) Mondjuk az elő rész egy idő után nagyon monoton lett, remélem itt változatosabb lesz a játékmenet.

(#19) k.soma válasza ksasa (#2) üzenetére


k.soma
senior tag

De az első része rossz volt? Nem. Jobb lesz az újításokkal, kiegészítésekkel, bővítésekkel? Valószínűleg igen. :)

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#20) Depression válasza rudi (#4) üzenetére


Depression
veterán

Bízzunk benne.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#21) nrgia


nrgia
őstag

Nagyon pöpec... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#22) rudi válasza Voyage (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

Ja, hogy Te kb. nulla esélyt adtál a játéknak :)

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#23) tr00p3r


tr00p3r
őstag

én becsületből elég sokáig elvittem az elsőt, de egyszerűen nem tudtam túltenni magam, azon, hogy alapjában véve mindenhol ugyanaz történik.... és, hogy az átvezetőket miért nem lehet átugrani nem értem. :U azért ezt is megnézem, de sok reményt nem fűzök hozzá... talán a fiamnak jó lesz...

(#24) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Milyen szánalmas már, hogy a sok IQ szegény, aki letöltötte, itt siránkozik, hogy milyen unalmas volt az első rész, meg hogy nem lehet átugrani az átvezető videókat. Ha adtál volna ki érte akár egy fillért is avagy értenél angolul, érdekelne minden mozzanat. Igen, ez is egy olyan játék, amit bizonyos IQ szint alatt - és gamepad nélkül - tényleg nem érdemes elkezdeni.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#25) tr00p3r válasza Dark Archon (#24) üzenetére


tr00p3r
őstag

Hát ezt helyből visszautasítom! Nem a pénzeden múlik, hogy egy játéknak van-e hangulata. Az, hogy akik nem beszélnek angolul, nem értik a történet miértjeit illetve összefüggéseit, tény. Szerintem nem kéne általánosítanod. Ezzel csak a saját szűk/korlátozott gondolkodásmódodról adsz tanúbizonyságot. Én speciel anyanyelvi szinten beszélem az angolt és mégsem tudott megfogni a történet.... Ez teljesen szubjektív, tulajdonképpen ez ízlés kérdése. Nem is értem, hogy keverheted ide az intelligenciát?! :U

(#26) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát szerintem jó volt az egy, tényleg monoton volt de nem több órát kell vele játszani és akkor teljesen jó, + az összes fps mióta kijött az AC1 ugyanolyan monotonok, mostani Wolfenstein, Call of duty 4 stb, érdekes erre senki nem mondja hogy monoton miközbe ugyanazt kell végig csinálni csak más helyszínen más fegyverrel :U Irányítás nekem bonyolultabb volt xboxon, nem nem az analóggal irányítás, billentyűzeten semmi para nem volt, ilyen játékhoz se kell kontroller feltéve ha jól megcsinálják pc-re. Igaz inkább egy ilyen típusú játékot játszok boxon, mint fps-t.

[ Szerkesztve ]

(#27) uszkart


uszkart
tag

Hát remélem okultak az előző részből, mert az dögunalon volt! Bár szerintem ez sem végzi másképp!

(#28) ksasa válasza k.soma (#19) üzenetére


ksasa
tag

Dehogynem, nagyon is jó volt az 1., tényleg odaszegezett a képernyő elé, de egy idő után hála az ismétlődő feladatoknak eluntam. Egyébként lehet az én türelmetlenségem az oka az egésznek, de manapság már csak nagyon kevés játékot tudok végigjátszani, mert egész egyszerűen elunom őket. Kivételek persze akadnak (Fallout 3, Dead Space, Mass Effect).

(#29) Dark Archon válasza tr00p3r (#25) üzenetére


Dark Archon
addikt

Akinek nem inge... :R

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#30) killer1203 válasza Voyage (#11) üzenetére


killer1203
senior tag

Irányitással volt nekemis bajom már az első küldetést is alig tudtam megcsinálni :DDD

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#31) fpeter07 válasza killer1203 (#30) üzenetére


fpeter07
veterán

nagyon bonyolult volt ellopni a kulcsot? :D

(#32) killer1203 válasza fpeter07 (#31) üzenetére


killer1203
senior tag

Én nem arra gondolog hanem amikor átkelett menni a mozgó emmberek között, arra nehezen jöttem rá :DDD

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#33) sanyi0321


sanyi0321
tag

Minden videó után egyre jobban várom ezt a játékot.

Go home... you're drunk.

(#34) fpeter07 válasza killer1203 (#32) üzenetére


fpeter07
veterán

ja, igen, az se volt egy könnyű feladat ;]

(#35) aleister


aleister
veterán

Őszintén megvallva engem abszolút nem nyűgözött le. Több téren is híján van a realisztikusságnak, pedig pont az lenne szerintem a lényeg ebben a stílusban.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36) ChromeX válasza aleister (#35) üzenetére


ChromeX
addikt

És pontosan miben is? Miért PoP realisztikusabb? :U

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#37) killer1203 válasza fpeter07 (#34) üzenetére


killer1203
senior tag

igen, de megoldottam ;]

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#38) JanR


JanR
addikt

En varom. Az elso vontatott volt a kozepetol a vegeig, remelem ennek nem szurjak el a jatek menetet olyanokkal, hogy mindent csak ismetelhetnek!

(#39) Voyage válasza Dark Archon (#24) üzenetére


Voyage
aktív tag

Ha pénzt adtam volna érte, igazán szívesen földhöz is vágtam volna, olyan szar volt. :U

xuldar: 1920x1200 nem éppen 800x600, szépen futott, max grafon, de nem volt olyan hűde, elmosódott az egész, szét van HDR-ezve, meg motion blurban sincs hiány... Gagyi.
Irányítás szerintem gáz, hogy mindegy mit akarok csinálni, ugyanazt kell nyomni, inkább mászásra egyik gomb, ugrásra másik, gugolásra harmadik, stb... :K

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#40) xuldar válasza Voyage (#39) üzenetére


xuldar
őstag

A motion blurt és a HDR-t manapság egyre gyakrabban használják, akkor az összes ezt használó játék gagyi grafikájú? Mondj már 1-2 játékot, ami jól néz ki.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#41) aleister válasza ChromeX (#36) üzenetére


aleister
veterán

Hogy miben? Ugyebár amúgy kicsit Thief stílusban itt az lenne a lényeg, hogy egy szimpla TPS-en túl kicsit megmozgassa az ember szürkeállományát azáltal, hogy ne csak a gyilkolás legyen a középpontban. Ez végre szakítana a heroikus megyek oszt hentelek FPS/TPS szemlélettel, ami a reálisabb játékmenet felé mozdítja el a játékot. Igen ám, de ezzel szöges ellentétben áll a kilométer magas tetőkről való leugrálás például, vagy a nyílt utcán való gyilkolászás, vagy az olyan gyanús viselkedés, mint a fényes nappal tetőn mászkálás.
A Hitman szériában majdnem egy évtizeddel korábban meg tudták oldani, hogy ha előveszi a karakter a fegyverét, akkor sikoltva meneküljenek a civilek --> azonnali lebukás. Itt meg - már ha jól emlékszem a trailerre - simán repkednek a mérgezett pengék és társaik a járókelők előtt.
Nem játszottam az 1-gyel sem, így lehet, hogy tévesen ítélem meg, de ez nekem olyan nagyoskodni akaró arcade-nak tűnik.

ui: a PoP-ot nem említettem, de ha már szóba került, az pl nem akar többnek látszani, mint ami

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42) ChromeX válasza Voyage (#39) üzenetére


ChromeX
addikt

és akkor egy egész billentyűzetet kihasználunk a-z ig nincs pazarlás, jo ötlet. ha neked ez gagyi akkor valoszínüleg vagy csukott szemmel nyomtad vagy olyan elvárásaid vannak, hogy menj homokozz a crysisal :)

aleister: lehet hogy ezt most nagyon nyomják a marketingesek de valahogy el kell adni egy 2. részt ugyanabbol a játékbol. már a karakterből láthato hogy nem egy átlagos srác az assasin titleal meg kiemelték a tömegből és profi gyilkos lett belőle lehet egy kicsit heroicus nem? ez a lényege

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#43) xuldar válasza fpeter07 (#17) üzenetére


xuldar
őstag

Hm, valóban, a Crysysban semmi fizika nem volt, csak az akkori egyik legjobb, amit ugye a proci számol, és akkor még nem beszéltem arról a tényről, hogy a legerősebb VGA-kat is megfektette a megjelenésekor, amit szintén a proci etet. Nagyjából egyszerre jelentek meg PC-re, és míg az AC-hez elég volt egy felső-középkategóriás gép ahhoz, hogy maxon fusson, addig a Crysys a legerősebb gépeket is felzabálta. Leülhetsz, egyes :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#44) nemethati


nemethati
senior tag

Jó lesz nagyon, kíváncsi vagyok ezekre a secret "minigame" dologra, eddig elég meggyőzőek a videók :K

(#45) giigz


giigz
veterán

én is azt hittem hogy valami új arctic...

(#46) fpeter07 válasza Voyage (#39) üzenetére


fpeter07
veterán

Ha azt mondod hogy egy tornyon nem szép a kilátás akkor nemtudom mi az :)

(#47) fpeter07 válasza xuldar (#43) üzenetére


fpeter07
veterán

crysis lowon megse akadt, az ac ellentétben minden harcnál ;)

(#48) P00By


P00By
nagyúr

Imádom :B

(#49) Voyage válasza xuldar (#40) üzenetére


Voyage
aktív tag

Kb 2-3 éve ezért nem is veszek játékot, olyan az egész, mintha a szememen valamilyen fátyol lenne, mosott az egész, hogy ne lássa senki, milyen hanyagul csinálták meg a grafot.
Kb utolsó jól kinéző játék a TDU, HDR nélkül, előtte CoD2, GTA SA, Crysis HDR, meg blur elmosó szarságok nélkül.
Grafikáról beszélek, nem játékélményről.
Abban kb GTA4 ami jó, előtte meg jó sokáig semmi... :(
Azóta se, sajnos. :(

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#50) Voyage válasza fpeter07 (#46) üzenetére


Voyage
aktív tag

Szép a kilátás, csak nem itt, valóságban, ha kinézel, a házakon, meg úgy egyáltalán nincsen mindenen egy vékony pókháló réteg, amit a lemenő napfény erejével, narancssárgásan bevilágít.
Itt meg pont ez van, minden ugyanolyan. :(

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.