Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Markoka1993


Markoka1993
tag

Jajjj de várom már :D Miért nem nyáron adják ki az ilyen jó játékokat? Ilyenkor olyan ideges vagyok :W Úgy megjött a kedvem, mindjárt játszok az 1el :D

live gt: Markoka1993

(#2) JanR válasza Markoka1993 (#1) üzenetére


JanR
addikt

Nyaron strandolni kell meg haverolni, nehogy mar a gep elott tespedj delutan 15:23-kor mint janr :DDD (jolvan, csak dolgozok, na:D)

(#3) Markoka1993 válasza JanR (#2) üzenetére


Markoka1993
tag

Most elég volt egy darabig a strdanból :DD Úgy leégtem, hogy megutáltam egy darabig :D Haverokkal meg általában 7 után találkozom, mert ilyen melegbe mit tudunk csinálni? :))

live gt: Markoka1993

(#4) fpeter07


fpeter07
veterán

Pont most akartam vmi gameplayt keresni :) Van benne úgy 20mp de azért jó :D

(#5) Hebry


Hebry
senior tag

Kíváncsi vagyok mikor jön belőle a film? :DDD
Várom én is már.

(#6) HyP3b0y válasza fpeter07 (#4) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Ez egy régi gameplay feldolgozás, már volt kinn hírben.

Különben a húzott szeműt lelőhették volna vagy kivághatták volna...engem idegesít.
A másik, hogy mirté tapsol mindenki amikor lerántja az ember, meg kér embert nyakba szúr? Mint vmi kocka találkozó, wow aztaaaa...vagy ki volt táblázva, hogy mikor mit kell csinálnia a közönségnek?

Ezek csak az én személyes észrevételeim, ettől még jónak ígérkezik.:)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) Hebry válasza Markoka1993 (#3) üzenetére


Hebry
senior tag

De jó egyeseknek, hogy van idejük strandolni.
Én még idén odáig nem jutottam el. :O

(#8) fpeter07 válasza Markoka1993 (#3) üzenetére


fpeter07
veterán

én is most lábadozok égésből, nyáron eddig 2x voltam fürödni :( majd biciklizek, legalább kimozdulok 2 órára itthonról :)

(#9) nrgia


nrgia
őstag

Zsíírály... :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#10) Markoka1993 válasza Hebry (#7) üzenetére


Markoka1993
tag

én 10 napig csak pirúltam :( És a legrosszabb, hogy megmaradtak a foltok :O Most nem tudom mi lesz :( Kicsit halványodtak meg minden... de akkor is ottvna :D... Meg a másik baj, hogy beleléptem egy tengeri SÜNbe, és benne van még mindig egy két tüske a lábamba, de az istenért se tudom őket kiszedni :W

fpeter07: Én már csak este merek kimozdúlni :O :D

[ Szerkesztve ]

live gt: Markoka1993

(#11) Nunder


Nunder
őstag

Nem tudom, nekem valahogy még az első résznél is jobban tetszik, szinte minden szempontból. Pedig azt hittem azt mér nem igen lehet űberelni. Engem megvettek kilóra :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#12) JanR válasza Markoka1993 (#3) üzenetére


JanR
addikt

Azért van mit csinálni napközben a gépen kívül :D
Legalább is én gép nélkül nőttem fel és sosem unatkoztam, még ilyen melegben sem :D

(#13) Eugene Roe válasza JanR (#12) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Max ha nőkre gondolsz ;) akkor talán igazad van ;]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#14) Ari18


Ari18
őstag

Remélem ez nem lesz olyan unalmas, mint az első része.

Ilyen melegbe nem sok kedve van az embernek mászkálni.

(#15) Markoka1993 válasza Ari18 (#14) üzenetére


Markoka1993
tag

Unalmas az első rész :F Sztem nagyon jó lett :D Bár kicsit unalmasak a küldetések, de attól még ellehetett vele lenni :D

live gt: Markoka1993

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.