Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A H2R talán a Kawasaki kis pöcsköszörűére utal. 3x annyi mint amire gondoltam árban.

(#2) marositech


marositech
senior tag

Hát az eleje rohadt nagy, a zene meg a macska. :) :C

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#3) FID válasza Kolondrum (#1) üzenetére


FID
őstag

Megkérik az árát rendesen. Veletechen végig nálam volt a gépek között. Megért volna egy videót mikor megmondtam mennyi :DDD

Ha szükségem lenne egy ilyen komoly és nagy tudású routerre, én nem sajnálnám rá a pénzt. A mostani is megvan öt éve. És gondolom még az újdonság felára is benne van.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#4) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Jujdejó már géming router is van. Mikor jön hozzá a géming utp kábel?

(#5) total90


total90
veterán

190 es 279 € kozott talaltam a neten most hirtelen. G10-en belul van valami extra kulonbseg modellek kozott, mert nem tudok mast elkepzelni, hogy ekkor az arkulonbseg.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

Én pl nem venném meg, jóval kevesebből összedobnék egy kis fogyasztású pc-t 2 gigabit porttal arra pedig valami linux alpú router klienset. Úgy szabok meg mindent amit csak akarok. Ráadásként még esetleg kaphatna nas funkciót is.

(#7) total90 válasza kmisi99 (#6) üzenetére


total90
veterán

De, akkor ha atjonnek a gamer haverok, akkor nincs mivel villantani ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) kmisi99 válasza total90 (#7) üzenetére


kmisi99
addikt

Én ha drágább is saját routert csinálnék szerintem aki ért hozzá az tudja, hogy az menőbb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Na végre macska :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10) h.kalman


h.kalman
csendes tag

és ez mondjuk ennyi pénzért mi az amit tud és mondjuk egy BPIR1 olcsobban nem?... igazából csodák nincsenek.... a gaming dolog mostanában nagyon nagy sláger jövőre már lehet lesz GAMING vagy GAMMMMMMMMER téligumi is ....

(#11) FID válasza bitpork (#9) üzenetére


FID
őstag

Neee :DDD

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#12) egykettő válasza kmisi99 (#6) üzenetére


egykettő
aktív tag

Egy kis fogyasztású pc is elég sokat eszik, szembe egy jó kis routerrel. *-wrt-vel a linux élmény is megvan(meg a nas is,). Ez a gémer cucc meg nem ér ennyit, ennyi pénzért már kurvajó rouert árulnak, a hálózati eszközök között elismert márkanévvel.

(#13) kmisi99 válasza egykettő (#12) üzenetére


kmisi99
addikt

Lassan már odáig fejlődik a technológia. Szerintem egy cherry trail kb régi core 2 dou cpu szintjén van és 2w ot eszik maga az SOC. Nem hiszem, hogy a komplett pc 10-15w nál többet enne, míg egy átlag SoHo router is kb 10w ot eszik. Szóval szerintem nem annyira nagy hátrány, meg nekem ennyit megér, hogy én csináljam. Addig is tanulom a dolgokat. :C

(#14) egykettő válasza kmisi99 (#13) üzenetére


egykettő
aktív tag

Az intel ezen platformjára nem is gondoltam, ez papíron tényleg nem rossz.
itt van egy teszt a régebbi bail try-ről, egy 3,5" winyóval max 25W idle 20W, not bad.
Nálam most van egy TL-1043NDv2 openwrtvel +3,5" külső HDD, router,nas,torrentserver szerepkörben, nem egy erőmű, de szépen teszi a dolgát, kicsit utána keresgélve a HDD-vel ez is 20W körül eszik, és sebbességbe már össze se lehet hasonlítani egy bailtrail vagy cherrytrail-vel.
Konklúzió ha végre gyorsabb netem lesz és felesleges pénzem beruházok egy ilyen intel minipc-re.

(#15) Dhampir


Dhampir
félisten

Büdös macska mindig belerondított a felvételbe. Na de itt a router a lényeg. :DD

Engem csak a macska érdekelt. :DDD

(#16) bitpork válasza Dhampir (#15) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Végre még egy őszinte ember :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#17) FID


FID
őstag

Most komolyan! Ezentúl lehúzzátok a videót, ha nincs macska? :DDD

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#18) bitpork válasza FID (#17) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Bazz itt mindenki kocka, egy mobo vagy vga , esetleg egy házmod nem éri el a szintet! Macskája, ráadásul több is, viszont nem van mindenkinek ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#19) FID válasza bitpork (#18) üzenetére


FID
őstag

Hát most jön párdarab amibe nem lesz :D

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.