Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

Ez a kicsi árcsökkentés nem igazán ösztökéli a vásárlókat egy karácsonyi bevásárlásra. :N

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) Csapoati válasza Kékes525 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az 5S azért lényegesen olcsóbb lett, meg karácsonyra kb úgyis mindent elvisznek. A hedonizmus világnapja lett ez az ünnep. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) hagymas7up


hagymas7up
tag

Azért kicsit vicces az S5 ára. Az S6 "csak" 17ezer forinttal drágább és szerintem az van normálisan belőve, az S5 durván túl van árazva.

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#4) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A Lenovo Vibe P1m eddig a látókörömön kívül esett, pedig nem tűnik rossz cuccnak a 4000 mAh-s akkuval.

<< Heimdal >>

(#5) Lord Sidious válasza Csapoati (#2) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

azért annak az 5S-nem az árának már legalább 7-8 hónapja lejjebb kellett volna mennie. Drágább volt kártyásan, mint függetlenül... sőt 3XS, 2XS, XS, S 2 éves előfizúval is drágább volt. De az M-es csomaggal is majdnem annyiba került, mint a hivatalos Online Store-ba a független verzió... :D érdekes árképzés volt az biztos.

(#6) icp1970


icp1970
senior tag

Jó lenne ha még egy kicsit még lejebb menne karácsony előtt az ár.

(#7) vimes


vimes
senior tag

Azért azt Lenovo A2010-et azért leakciózták annyira, hogy pörögjön szépen... azt viszont sose értettem, hogy miért jó az nekik, hogy egy 240k-s telefont leakcióznak 2 ezer Ft-tal. Ember nincs, aki csak ezért veszi meg :D

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#8) Wesder válasza Retekegér (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Laza 8-10 SoT :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Fejvadi válasza hagymas7up (#3) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

+1

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Nagyon off, de kapható a Lumia 550.

[ Szerkesztve ]

(#11) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

LG G4 + Watch Urbane összeállítást nem találom a Telenor oldalán. Érdekelne

(#12) Annonymvs


Annonymvs
csendes tag

Vártam én is.hogy a Z3-nak lemegy az ára.pláne hogy bejött a Z5.Itt nem lesz fekete péntek ?
De legalább már jó a lefedettségük. :C

Nem foglalkozom gondolatolvasással, fárasztó.

(#13) janos1988


janos1988
addikt

De me' árulják ennyire drágán a kártyás függő mobilokat :F

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#14) vzsryl válasza Retekegér (#4) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem könnyű lemeríteni, pedig erősen próbálkozok.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#15) Retekegér válasza vzsryl (#14) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Valami logout tesztet összedobhatnál. :))

<< Heimdal >>

(#16) vzsryl válasza Retekegér (#15) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha lenne rá időm, megpróbálnám, de sajnos nincs. Kérdezzük meg a szerkesztőséget, hogy náluk tervben van-e a tesztelés. :)
Ha türelmetlen vagy, akkor PM-ben írhatok néhány dolgot róla. Egyébként van már "topikja".

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#17) Retekegér válasza vzsryl (#16) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Azért annyira nem sürgős. :)
Utána már megtaláltam én is a topikot, majd átfutom.

<< Heimdal >>

(#18) Binczet válasza vimes (#7) üzenetére


Binczet
aktív tag

Lenovo A2010 ugyanannyi két éves (igaz, a legolcsóbb) előfizetéssel, mint kártyásan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.