Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Ez is elfog mostmar terjedni, en nem bizok az ilyenben...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Belehúztak az NSA-nál.... :(

(#3) WinPho


WinPho
senior tag

Per szagot érzek! ;]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#4) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Na ez kb. a leghasznosabb felhasználási módja az ujjlenyomat-olvasónak, nem kell a felhasználónévvel meg a jelszóval szöszmötölni, minden családtag a saját fiókját látja, még véletlenül se másznak bele egymás cuccaiba.

Kíváncsi vagyok, a gyakorlatban hogy működik, mennyire lesz gyors és megbízható.

Nem a lényeg a fontos.

(#5) Ali G. válasza dreamdancer (#4) üzenetére


Ali G.
senior tag

kis piszkos vagy krémes kéz és úszott az egész terv :D

(#6) ricsi0307 válasza Bazsee71 (#2) üzenetére


ricsi0307
senior tag

+1 Ez hiányzik az Androidos gépekből a legkevésbé.Így is annyi infóhoz jutnak a kereséseidtől kezdve a tartozkodási helyedig és erre most még az újlenyomatomat is megkapják...Nagyon remélem, hogy nem fog elterjedni.

(#7) kakuk.tamas válasza ricsi0307 (#6) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem kötelező használni, ahogy az iPhone-nál sem az... Pont.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) Bazsee71 válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére


Bazsee71
őstag

De ott van...onnantól kezdve találd ki, hogy begyűjtik-e az ujjlenyomatodat, vagy sem. Komoly gondok lesznek még itt....

(#9) Dany007 válasza Bazsee71 (#8) üzenetére


Dany007
veterán

És ki nem fossa telibe hogy begyűjtik-e az ujjlenyomatodat vagy sem?

(#10) kakuk.tamas válasza Bazsee71 (#8) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha kikapcsolod, nem tárolod el benne (rajta) az ujjlenyomatodat, és nem fogdosod ott, akkor hogy nyúlják le?! A kijelzőn keresztül?!
Amúgy meg elég üldözési mániás a világ (a Snow ügy óta)... Mintha pont a Pista ujjlenyomata kelene az NSA-nak...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) NGA válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


NGA
addikt

"és nem fogdosod ott,"

Az iphone-nál a leolvasó kombinálva van a home gombbal. Igy a nem fogdosod ott nehezen kivitelezhető.

(#12) Peaceliker válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


Peaceliker
őstag

+1
Komolyan ki tudnak akasztani, amikor azzal jönnek, hogy ellopják az adataimat meg olvassák a mailjeimet meg tudják hol vagyok …hát egészségükre! Ha kell vkinek vmi kuponom vagy érdekli az fb profilom, akkor hajrá! Tudom, hogy utolsó senki vagyok, kutyát nem érdeklik az adataim …de ha annyira tudni kell nekik, hogy százas közben angry birds el játszom, akkor meg is érdemlik! ;]

"Oh my Goa'uld!"

(#13) stamas80


stamas80
tag

Mindenesetre a Cucc elég korrekt!

(#14) hemaka válasza Dany007 (#9) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem értem én sem, mindenki úgy félti a kis ujjlenyomatát, mintha valami nukleáris indítógombbért felelnének vele... :DDD

(#15) kakuk.tamas válasza NGA (#11) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Namondjuk ebbe nem is gondoltam bele... Habár, ha azt nézzük, hogy az iFanok a mániájukkal eladják magukat,... Akkor miről is beszélünk?!

-

(#14 ) hemaka : hidd el, ezt az ujjlenyomatos dolgot azért találták ki, hogy hátha Bin Laden fennakad a rostán... :D Eltudom képzelni, hogy az FBI-nál valaki ül non-stop egy monitor előtt, és várja, hogy mikor jelez a gép, hogy Bin Laden belépet a cukordrazséba, és épp az Air France oldalát böngészi.... :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#16) Bazsee71 válasza Dany007 (#9) üzenetére


Bazsee71
őstag

Attól, hogy Te felelőtlenül ezzel nem foglalkozol, nem jelenti azt, hogy másokat nem zavar, illetve nem jár komoly kockázattal.

Biztos vagyok benne, hogy meggyőzni nem foglak, így meg sem próbálom. De ne tessék csodálkozni, ha visszanyal a fagyi...

(#17) mondomén válasza Bazsee71 (#16) üzenetére


mondomén
őstag

Hogyan nyal vissza? Mit fognak csinálni az ujjlenyomatával?

(#18) ghost364 válasza WinPho (#3) üzenetére


ghost364
senior tag

+1

(#19) kakuk.tamas válasza ghost364 (#18) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Fujitsu hamarabb alkalmazott már ujjlenyomat olvasót a telefonjaiban, mint Epöl, szóval perelhetnek... Főleg most mehetnek, hogy leállt az USA... :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#20) #06658560 válasza Ali G. (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha piszkos a kéz, akkor az lehet anyu, vagy apu, a piszoktól függően, ha krémes, akkor a pattanásos Pistike lesz- esetleg a haverjai. Gyakorlatilag a kedvencek egyből belökhetők, gugli nélkül.

(#21) Dany007 válasza Bazsee71 (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Az a gond, hogy még senki nem mondott értelmes és érdemi és életszerű példát arra, hogy az a fagyi hogyan nyal vissza! Ez a probléma!
Mindenki olyan öntelt, hogy azt hiszi, hogy majd az NSA-nak pont a Mucsaröcsögei Kovács Pista ujjlenyomata meg személyes adatai fognak kelleni, nem?
Biztos arra kíváncsi az NSA és társai, hogy én hol járok / kikkel mit beszélek meg hasonlók...
Ennyire ne képzeljük már a magunk kis szánalmas életét fontosnak az ő számukra is. Pont lesz...ják. Többnyire kulcsszavakra keresnek rá, azokat rögzítik, azokat figyelik tartósabban stb...
Pont semmire nem mennek az én vásárlási / netezési szokásaimmal. Jön pár célzott reklám azt kész.
A e-mailjeimből se tudnak meg semmit amit bárki más ne tudhatna. Ahogy a telefonbeszélgetéseim kapcsán sem hinném hogy érdekli a gyerek szaros pelenkájáról folyó beszélgetésem az asszonnyal.

(#22) kakuk.tamas válasza Dany007 (#21) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az érdekli az NSA-t, hogy milyen színű lett a kaka a pelusba... :DD

Bocsánat mindenkitől, de tényleg vicc ez az egész lehallgatósdi mizéria...

És kezd már penészedni a sütemény, amit arra készítettem ki, ha jön az NSA vagy az FBI hozzám, megtudjam kínálni őket... :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#23) torril válasza kakuk.tamas (#19) üzenetére


torril
csendes tag

Ez egy 2003 júliusában megjelent HP Ipaq 5555

http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=27&c=hewlett-packard_ipaq_h5550__h5555

és az 5450-es is tudott ilyet

http://www.origo.hu/techbazis/mobil/20030729szuperbiztos.html?pIdx=1

(#24) kakuk.tamas válasza torril (#23) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem emlékeztem pontosan, hogy melyik gyártó is kezdte ezt annó, valamiért a Fujitsu ugrott be.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#27) loede válasza Dany007 (#21) üzenetére


loede
csendes tag

Teljesen mindegy hanyadik porszem, nulla, senki vagy... az identitás tolvajlás nagyon jövedelmező! Az egyik reggel arra ebredsz, hogy hitelt vettek fel a nevedre, az nem mosolygos. Vagy a fizud automatikusan tovabb utalodik, stb. Nem vagyok paranoid, de sajnos ezeknek van reális alapja.

Nem tetszik ahogy vezetek? Akkor tünj el a járdáról!!

(#29) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Elég erős lett

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) loede válasza newx (#28) üzenetére


loede
csendes tag

Pl. Angliaban ez a fajta "megelhetes" eléggé müködik. Igaz, csak félig elektronikus, félig a szemétbe kidobott személyes adatokból(számlakivonat).
Alapja van! De hát ha valakit nem izgat, akkor semmi baj, amig nem tapasztalja... és úgy legyen.

Nem tetszik ahogy vezetek? Akkor tünj el a járdáról!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.