Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juiced


juiced
csendes tag

Remek munkahelye van ennek az Andrej Carikovszkijnak :D :C

(#2) Hunmugli válasza juiced (#1) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Én is addig olvastam, hogy "a FASZ államtitkári rangú vezetője" :D

Most mondanám, hogy az ügyvédeikkel úgyis megússzák, de az flame-keltés lenne, és a többi gyártó is ugyanezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3) persil


persil
nagyúr

"A hatóság szerint amennyiben egy kiskereskedő nem alkalmazkodott az Apple elvárásaihoz, akkor azt kockáztatta, hogy felbontják vele a szerződést, ennek egy pontja ugyanis kimondja, hogy az Apple indoklás nélkül megteheti ezt."

Na varjunk mar. Ott volt a szerzodesben... Ezek meg alairtak. Most meg megy a rinyalas? Furi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4) Tikakukac válasza persil (#3) üzenetére


Tikakukac
titán

Jogfin nem vagyok, főleg nem orosz, de elképzelhető, hogy maga a szerződés ezen része ment szembe valamivel. Most nincs kedvem kiképezni magam, de erre tippelek. Úgy pedig jogos. Mint a magán ÁFSZ-ek amiket néhány weboldal csinál.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

"Jelenleg folyik még egy másik nagy versenyfelügyeleti vizsgálat is Oroszországban, melyet a Kaspersky kezdeményezett a Microsoft ellen: azzal vádolják őket, hogy erőfölényükkel visszaélve hátrányos helyzetbe hozzák az antivírus szoftvereket kínáló versenytársakat."

Ez az érdekesebb hír. Biztos vagyok benne, hogy a Kaspersky-nek igaza van, ugyanakkor bármennyire nem szeretem az M$-t, a Defender már valóban használható szintre jutott, és így valóban nem kell már ugrálni alternatívákért. Ez joggal fájhat a konkurenciának, de a felhasználóknak kényelmes. Én is Defendert használok Win10-en, pedig sokáig kénytelen voltam keresgélni az alternatívákat pl. a Kaspersky-nél is. Sokáig a Defender nem fogott meg szinte semmit, de mára felnőttek szerintem. :K

(#6) PistiSan


PistiSan
addikt

Túlságosan olcsón, vagy drágán adták? Számomra ez nem derült ki, csak hogy nem megfelelő áron.

(#7) tomazin válasza persil (#3) üzenetére


tomazin
veterán

Na varjunk mar. Ott volt a szerzodesben... Ezek meg alairtak. Most meg megy a rinyalas? Furi.

az van a szerződésben, hogy bármikor felmondhatják indoklás nélkül. nem az, hogy annyiért kell adni amennyiért megmondják. teccikérteni?

(#8) -Skylake- válasza persil (#3) üzenetére


-Skylake-
addikt

Pontosan ugyan ezt gondolom. Ha alairta, hogy ez lesz, akkor vagy ezt csinalja vagy otthagyja az alma aztan viszlat. Mi ebben a problema ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#9) -Skylake- válasza tomazin (#7) üzenetére


-Skylake-
addikt

"az van a szerződésben, hogy bármikor felmondhatják indoklás nélkül. nem az, hogy annyiért kell adni amennyiért megmondják. teccikérteni?"

A ketto miert nem ugyan az ? Ha nem adod annyiert amennyiert en akarom, indoklas nelkul felmondom. Pont. Teccikerteni ? Ezt a viszonteladok irtak ala, akkor megis mivan? Onszantukbol vallaltak...

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#10) t72killer válasza Hunmugli (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az oroszoknál nem így működik. Ha valami nem tetszik a cárnak, akkor lehet bármit zsonglőrködni az ügyvédekkel, max mégjobban magukra vonják a figyelmet és az épp előkeríthető alma-képviselők ismerkedhetnek szibéria természeti szépségeivel (ami tényleg csodálatos:R).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) r4z válasza -Skylake- (#9) üzenetére


r4z
nagyúr

Az nem volt a szerzodes resze, hogy az Apple megszabja a kiskereskedo arait. Amihez egyebkent nincs is joga, es valoban piszkos huzas a szabad verseny ellen.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#12) kretenallat válasza -Skylake- (#9) üzenetére


kretenallat
senior tag

Az illegális, hogy megszabják az árakat, ezért aztán a szerződésbe sem lehet beleírni. A szerződésbe ezért az került, hogy bármikor felbonthatják a szerződést indoklás nélkül, ezzel pedig nyomást gyakoroltak az értékesítőre, hogy olyan dolgot kényszerítsenek ki, ami illegális. Nem kéne mindenen átsiklani azzal, hogy "aláírta, nem?". Inkább gondold át, nem bonyolult helyzet.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#13) -Skylake- válasza r4z (#11) üzenetére


-Skylake-
addikt

-

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#14) Depression válasza -Skylake- (#9) üzenetére


Depression
veterán

Szerintem akkor nem ugyanazt a cikket olvastuk. Mert az, amit én olvastam az úgy kezdődik, hogy "Az orosz szövetségi versenyügyi hatóság...", és semmilyen viszonteladó nem ugrált.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#15) joey04 válasza persil (#3) üzenetére


joey04
titán

Nem az árral kapcsolatos dolog volt a szerződésben ez az egyik, a másik, ha benne lett volna sem érne semmit, olyan dolgot nem lehet beleírni, ami törvénysértő, mert az semmis.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Crafter32


Crafter32
őstag

Legalább sz oroszok kiállnak magukért. Tudod nem vagyunk egy szintén velük, de Magyarországon sosem lesz ilyen.

(#17) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

aki almát akar venni az almát fog venni. semmi mást.
tehát az almának annyit kell tennie, hogy beint az oroszoknak, és ezentúl nem szállít.

majd kiderül, ki az erősebb.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#18) t72killer válasza bambano (#17) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A helyi vezetés sztem le nem sz@rja azt az 1-2millió apple-fant, ha az érdekeikről van szó. Ha meg vki almás táblákkal áll neki a Kreml előtt tüntetni az hamar szibériában találhatka magát - esetleg történik vele egy kisebb baleset.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#19) big-J válasza bambano (#17) üzenetére


big-J
őstag

Nyilvan nem fog osszeomlani semmilyen orszag, ha egy bizonyos fajta tularazott felbuta telefon tipust nem lehet masnaptol kapni.

(#20) hemaka


hemaka
nagyúr

Nálunk a szolgáltatók alapból ezt csinálják, csak büntetlenül. :D

(#21) cog777 válasza Crafter32 (#16) üzenetére


cog777
senior tag

Marmint a politikai vezetes, akit a car iranyit? Mert a por nep biztos hogy semennyire sem erdekli az oligarchiakat. Inkabb gondolom viszont szivtasnak USA fele. Mondjuk a ket elfogott kem birosag ele allitasaert.

SZVSZ M.o-n elobb a belugyeket kell rendbetenni, utana tudnanak egysegesen es erosen fellepni kifele.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#22) t72killer válasza big-J (#19) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az almafanokkal telített Ausztráliában mondjuk el tudnám képzelni, hogy kitörne a forradalom, ha nem kapnák meg a kedveskéjüket...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#23) persil válasza tomazin (#7) üzenetére


persil
nagyúr

Indoklas nelkul barmikor felmondhatjak, pontosan ugyan az a ketto. Valami nem tetszik es felmondjak a szerzodest, meg sem kell indokolni. Most, hogy epp a kiskeres zold mackoalsoja nem tetszik, vagy az arazas, az mar mindegy.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Gratula, ha még mindig vannak olyanok, hogy eplöt akarnak. Régóta nem "menő"

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#25) Hunmugli válasza t72killer (#10) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Oroszországban nem a cár uralkodik. Oo. ma már köztársaság ;)

;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#26) t72killer válasza Hunmugli (#25) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tiszta sor, cári köztársaság:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#27) MaCS_70 válasza Crafter32 (#16) üzenetére


MaCS_70
félisten

Volt ilyen, bár nem tudom, hogy milyen szinten dőlt el. A Garmint vették elő a szabott kiskereskedelmi árai miatt.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.