Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Így elsőre tetszik,de valóban gyengécske az aksi....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2) Rothmanakos válasza kbyte1024 (#1) üzenetére


Rothmanakos
tag

Szerintem Snapi 6xx-hezelég ez (persze lehetne nagyobb,akksiból nincs olyan, hogy túl sok :D) nagyjából elég kell, hogy legyen, szerintem 1 napra simán, kettőre majdnem. Optimalizáláson is múlik, majd kiderül.

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#3) kbyte1024 válasza Rothmanakos (#2) üzenetére


kbyte1024
addikt

persze mindig azzal jönnek,hogy ez a Soc takarékos meg hasonlók,de inkább nőnie kéne az aksinak nem kevesebbnek lenni :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) vacs


vacs
veterán

Várom nagyon a Mi A2-t, csak (mobilfizetés miatt) az nfc-t ki ne hagyják belőle ...

(^)(>.<)(^)

(#5) ttt1


ttt1
őstag

4100-3150-2910-? ?=2500. Lassan elérjük a Nokiás 6-800 mah aksikat , kijelző nő aksi csökken..Miért?

(#6) forgonati


forgonati
őstag

Ha tényleg ilyen akkuval jön, messzire elkerülöm. Redmi Note 4 meg Redmi 4X után szégyen az ilyen akku. Jövőre a következő remélem 6,4-es kijelzővel és 1500-as akkuval jön majd...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#7) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Jobb lenne 636.
Kissé csalódtam a Xiaomiban, jelentik be a modelljeiket, amikre utána hónapokig lehet várni - nagyon vártam a Redmi Note 5-öt, a tényleges modell rondább lett az előzetes renderképeknél, ezen még túltettem magam, de folyamatosan húzták a globális verzió piacra dobását (most néztem, hogy GB-nél rendelhető - miután már megrendeltem egy másikat), illetve, hogy a csúcsmodelljeikben se nagyon találni oledes kijelzőjűt.

(#8) fuze


fuze
őstag

Nem értem, hogy miért nincs belőle fehér szürke hátlappal :(

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#9) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Állat ebben a piros színben.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#10) bollokcs80 válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Főleg, hogy a Xiaomi a nagy akksikról híres....a franc essen ebbe a vékonyítás-mániába (meg a 18:9-be). :(((

B.Cs.

(#11) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez egy f@s kupac.
Nagy kijelző, gyenge akkuval.

[ Szerkesztve ]

(#12) Persie12


Persie12
aktív tag

A Mi 5x és az A1 között mi a különbség? Kicsit elvesztem már Xiaomi téren.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#13) GoldhandRent válasza vacs (#4) üzenetére


GoldhandRent
őstag

mi Note 3-ban van, bár én még nem használtam :(
Mondjuk nem egy árkategória a kettő (bár ki tudja ez hova esik majd) :U

-

(#14) GoldhandRent válasza Persie12 (#12) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Csak az OS, ha nem vagyok félretájékozódva, egyikre felmegy a másik ROM... és fordítva :K

[ Szerkesztve ]

-

(#15) Persie12 válasza GoldhandRent (#14) üzenetére


Persie12
aktív tag

Én nekem is valami olyasmi van meg hogy az A1en vegytiszta droid van és ez a különbség. De ha ez nem így van kérem cáfoljon meg valaki :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#16) RRamstein


RRamstein
tag

reméltem hogy legalább 630 lesz benne de így marad még a note 4 :)

(#17) Luck Dragon

A1 után ez visszalépést jelentene ha valóban így dobják a piacra.
Mondom ezt A1 tulajdonosként.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) exedoc


exedoc
senior tag

Most komoly? Full HD+ ekkora aksival? Igaz ez a proci nem olyan "éhes", de tegyük hozzá teljesítményben sem tündököl annyira. A múltkori cikk képeit is elnézve nekem ez inkább egy Redmi Note 5 Pro butítás, ahhoz több köze van mint egy Mi6-hoz, főleg a kijelző, és a hátlapi dupla kamerák alapján. Viszont a RN5P butítottja nekem inkább a Redmi 5 Plus, és a Redmi 5 lett volna, kicsit nagy a katyvasz. Ha maradnak ezek a paraméterek, nem tudom van-e létjogosultsága a termékpalettán. Talán a dupla kamera szólna egyedül mellette, kérdés hogy az milyen.

[ Szerkesztve ]

(#19) MrT válasza bollokcs80 (#10) üzenetére


MrT
csendes tag

ott van pl a Mi Max 2 : a FullHD-s 6,44" kijelzőhöz 5300 mAh-es (!) akksi van és 7,6mm vékony

(#20) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Vártam én is az A2 öt. De így csalódás lesz...
A lányomnak tavaly vettük meg az elődöt, mióta megvan nincs nyifogás elégedetten használja.

Most ismerős kért meg rá, nézzek körül "valami jót, nem túl drágán" Mondom -"olyan nincs" ...
de várjunk egy kicsit, hátha majd az A2es...
-18:9 es? már rosszul kezd.
-kisebb aksi? gyenge kezdés után...
Ez a hajó is elment? Lehet feladom... megmondom neki, rendelj a régi telódba egy új aksit, a piac elkezdett visszafelé lépdelni. Vagy nyúlj mélyen a zsebedbe, add el a vesédet is, ha kell, és irány az elit.

(#21) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez a 18:9 alias 2:1 kijelző a felülről lefelé olvasó kincsiknek jó elsősorban.
A kicsi akksi meg nem érdekli őket, ez olyan ejropai nyavalygás. Szerintük. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22) =Mentor= válasza GhanBuri Ghan (#7) üzenetére


=Mentor=
őstag

Reméljük hogy erősebb procit kap, mert a 626 már egy őskövület...

[ Szerkesztve ]

(#23) Matada2.3 válasza vacs (#4) üzenetére


Matada2.3
veterán

:K Akkor tényleg fullos csomag lenne.

Finn the human

(#24) Graphics válasza bollokcs80 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Redmi Note 5 :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) Graphics válasza GoldhandRent (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pont, hogy nem megy fel.

Az A1-re nem fog felmenni a Miui, mert más a particíó kiosztása

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) RRamstein válasza =Mentor= (#22) üzenetére


RRamstein
tag

Még mindig fényévekkel jobb mint a Huawei féle kirin 65x :) na az egy igazi régiség :D

(#27) Graphics válasza RRamstein (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És mégis erősebb a Snap 625/626-nál... :)) De mondjuk akkor ,hogy közel azonos.

"16 nanométere, FinFET+ node-on előállított HiSilicon Kirin 659" , ez neked régiség? Khm, és már a HiSilicon 650-es is 16nm-en készült.

Előbb olvasni, utána írni :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) RRamstein válasza Graphics (#27) üzenetére


RRamstein
tag

2 éve ugyan azt tolják csak akkor kirin 650 néven kezdte :) az hogy toldoznak foltoznak rajta nem menti meg a hulladék t830mp2őt :) volt jó pár ilyennel szerelt telefonom ..:) mate 10 lite volt a mélypont :)

[ Szerkesztve ]

(#29) RPka91


RPka91
tag

Én mindig is tudtam, hogy ezt a hónapot rólunk nevezték el.. ;] :DDD

(#30) Graphics válasza RRamstein (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért mert volt jó pár ilyen telefonod? Értem :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) szabi__memo válasza =Mentor= (#22) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kisebb akksi erősebb proci, szarabb lenne mint gyenge procival. Ilyen akksi mellett sehogy nem lenne igazán jó ez a teló

(#32) RRamstein válasza Graphics (#30) üzenetére


RRamstein
tag

kirin 65xről volt szó :) melyik része nem világos ?:D

(#33) enginev3.0


enginev3.0
félisten

De miért kell ilyen kis akksi?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#34) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Kár az akkuért.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#35) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hát ez gáz. Elég rondácska lett, főleg az a kamera sziget. Ehh...

Egyébként meg a gleccserkék mióta tavaszi szín? Egy gleccsernek mi köze van a tavaszhoz? :S

PS: Kár az akkumulátorért... Ha már mindenki emiatt sír. :D

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#36) janeszgol


janeszgol
félisten

"cseresznyevirág pink, lángvörös, homok arany, gleccserkék és fekete"

Csak simán fekete? Ilyen alap nevű színekkel ki se jöjjenek, nem menő. Légyfekete, ha már tavasz.

(#37) janes1976


janes1976
őstag

A1 tulajként mondom, ha ilyen lesz az A2, akkor az kurva nagy visszalépés lesz :(((

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#38) Graphics válasza janes1976 (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miben nyilvánul meg a kurva nagy visszalépés?

90mAh kisebb aksiban? Nem igazán látok más eltérést viszont.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) szabi__memo válasza Graphics (#38) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

90mAh akksi - 10%al gyorsabb proci -> 10%al gyorsabb merülés

(#40) lepes1991 válasza exedoc (#18) üzenetére


lepes1991
újonc

Mondjuk nem tudom honnan szedte a Mobilarena a 626-os procit. Én ahol eddig olvastam a telefonról mindenhol 660-at emlegetnek. Az meg azért jóval erősebb. Kb mint a Snap 821. Csak még spórolósabb. Kiváncsi leszek rá az biztos :D

(#41) Graphics válasza szabi__memo (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a nagy visszalépés... ?

Mondjuk nem tudom mióta aránylik a 10%-kal gyorsabb procihoz, hogy 10%-kal gyorsabban merül.

Deepsleep-ben többet fogyaszt pl? Nem.
Használat közben se biztos, hogy mindig fullon fog pörögni

Hozzáteszem, ez a Snap626 eddig mindenhol Snap 630-636-660 pletyka volt inkább.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) szabi__memo válasza Graphics (#41) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Aránylik. Ua a technológia csak a freki több
Ha jól sejtem ha nem 626 akkor nem 10% hanem 30% lesz és még rosszabb

[ Szerkesztve ]

(#43) Graphics válasza szabi__memo (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aránylik?

Ezt hol írták?

Felhasználó mondjuk ugyanolyan szokásokkal, kevés képernyőidővel, magas deep sleep mellett nem fog csökkenni az üzemideje, de biztosan nem 10%-kal.

Ha a felhasználó többet nyomkodja a telefonját, akkor igen, sőt még magasabb is lehet.

Ezért! Egyik sem jelenthető ki általánosan

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) szabi__memo válasza Graphics (#43) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igazad van. Rosszabb. Az órajel emelésével aránytalanul nő a fogyasztás. Csak az egyszerűség kedvéért jó 10-zel számolni.

Ha a nagyobb kijelzővel is számolsz...

[ Szerkesztve ]

(#45) janes1976 válasza Graphics (#43) üzenetére


janes1976
őstag

Mindenképp visszalépés. Csak nézd azt, hogy nem illik egy frissebb modellbe szarabb akksit rakni.

Meg ugye viszonyítás. Ugye, ha pl. A1-ed van mint nekem, akkor semmiképp se vonzó A2-re cserélni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#46) Alarikman válasza lepes1991 (#40) üzenetére


Alarikman
senior tag

Szerintem a Gizchina vagy valamelyik hasonló kínai site-ról érdemes az infókat szedni ha kínai telefonokról van szó. Ott is 626-ot nyomnak: [link]
Remélem nem igaz a proci pletyka. Annyival többet fogyasztana egy 636-os, hogy nem merik belerakni? Vagy spórolnak? A 626-os GPU-ja elég-e FullHD+ -ra vajon...
Azt is találgatják, hogy a jack-et is lehagyják a telefonról. Na az már kemény lenne. Akkor sajna passzolok részemről.

[ Szerkesztve ]

(#47) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Note 5 pro Android One rendszerrel. Ennyit kellett volna/kellene csinálni

[ Szerkesztve ]

(#48) Napfénysüti

Amennyiben Snapdragon 626 lesz benne úgy szól egyáltalán valami érv mellette a Note 5 (Pro) ellenében?
Mi4C-nek kéne utódot néznem és már végre megörültem hogy talán ez a Mi 6X jó lesz, erre amikor megnéztem specifikációkat akkor azért elbizonytalanodtam.

Més que un club!

(#49) tboy93


tboy93
nagyúr

Ha értékelhető kamerát kapna végre, amihez nem kell verőfényes napsütés, ami tudna mozgó témát elmosódás nélkül rögzíteni, aminek videózás alatt nem lenne földöntúli hangja, na akkor váltanám is le azonnal az A1-et :D

(#50) szabi__memo válasza tboy93 (#49) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Állítólag új 20M kamera lesz benne

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.