Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whiz


whiz
aktív tag

Nos, remélem tűrhető lett elsőnek :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#2) Siera


Siera
senior tag

:O
én 1ébkélnt is elég nyílt vagyok,de sajna a többi igaz rám :S

[ Szerkesztve ]

(#3) Gave


Gave
addikt

Jolett az iras , ugy atjottek a dolgok .Egyszer , kb 2 eve enis majdnem irtam egy 90%-ban ilyet ,de aztan meggondoltam magam. Nekem nagy "orlodest" jelentett volna meg le is irni az elkeseredettsegemet.

ekezetnek az o hianyaert bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#4) Vakegérke válasza whiz (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nemhogy tűrhető, határozottan jó. :)

"Magányosan, árnyék nélkül."
Tökéletes befejezés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Egorov


Egorov
aktív tag

Hali!

Gratulálok, nagyon tetszett! :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6) HavocS


HavocS
senior tag

Nagyon sokan leírták már ugyanezt, nagyon sokféleképpen... ez valahogy mégis feltétel nélkül magával ragadott...

(#7) LJ.


LJ.
tag

Hmmm...
Nagyon jó írás! És ez aztán hogy elsőre, vagy nemelsőre szerintem ám nagyon mindegy :K :)
Amúgy lehet hogy csak én vagyok gyopár, sőt, de megkérdezem hogy jól értelmeztem-e a történet végét. Szóval a halál válaszott el benneteket valamilyen betegség miatt, azért nem akart otthagyni Angyal, és a betegsége miatt lezdett abbamardni a tündöklése?
Ha félreértettem a dolgokat akkor bocsi, ne kövezzetek meg. :B

(#8) whiz válasza LJ. (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

Nem, halálhoz szerencsére semmi köze a dolognak. Bár nem árulok el többet, legyen egy picikét titokzatos a történet. Nem leszel megkövezve. :)

Mindenkinek: örülök, ha tetszett!

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#9) strife


strife
tag

Nagyon jó. sőt kiváló írás!

Volt már pár hasonló témájú, amit olvastam, de ez nagyon jól megfogalmazza a lényeget. Rengeteg dolog jutott erről eszembe csak azt most nem tudom leírni szóval... Csak gratulálni tudok hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#10) gPoint


gPoint
tag

nagyon tetszett, szép írás!
én is sötétben bolyongok magányosan, árnyék nélkül :(

(#11) elmoraan (r) válasza gPoint (#10) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ne törődje vele, compadre, a sötétség feltétlenül szükséges, hogy benne a csillagok ragyoghassanak. ;) :K

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12) RECSKA válasza elmoraan (r) (#11) üzenetére


RECSKA
veterán

Most estem én is ezen túl, sajna... 3.5 év után, minden előjel nélkül...

Nem adok semmilyen tanácsot... Én Szívem is elvitte, de nem is bánom!!! Soxor az ilyen dolgokból tanul az ember!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13) yash


yash
senior tag

Szemét vagy :( Ajánlom, hogy a következő részben visszajöjjön az Angyala, vagy szétcsapok közted! :((( És ez ntem tréfa!!! Happy end-et!!!! :((

(#14) whiz válasza yash (#13) üzenetére


whiz
aktív tag

Hülye volt az első hsz-em, elismerem. Az alapján olyan, mintha kitalált történet lenne. Bár nem az, de azért igyekeztem, hogy ne egy tizenkettő egy tucat típusú nyafogós írás legyen (és ezzel nem megbántani akartam másokat). Elhiheted, hogy én is szeretnék (szerettem volna) hepiendet :)
mod.: helyesírás, elírások

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#15) terkaz


terkaz
csendes tag

Saját tapasztalataim alapján, lehetséges, hogy Lélek jobban járt volna ha nem találkozik Angyallal. Ez a történet sose végződhet happy-enddel, és ezt Lélek előző élete és belső tulajdonságainak ismeretében szűrtem le.
Bárcsak ne lenne igazam. :((( :(

(#16) whiz válasza terkaz (#15) üzenetére


whiz
aktív tag

"Ez a történet sose végződhet happy-enddel, és ezt Lélek előző élete és belső tulajdonságainak ismeretében szűrtem le"

Na én most eltévedtem az értelmezésben... :B :B

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#17) #91574272


#91574272
törölt tag

Ez nagyon megfogó volt, teljesen átéreztem a helyzetet, s nekem is eszembe jutott egy ehhez hasonló eset.

(#18) terkaz válasza whiz (#16) üzenetére


terkaz
csendes tag

Ok, megmagyarázni tényleg elfelejtettem. :U

" ...egyedül volt mindig. Egyedül volt az első lépéseknél, egyedül volt kamaszkorában, egyedül volt most is – immár felnőttként. "
" ...mindig minden ugyanolyan volt. Egyhangú, de megszokott, egyfajta biztonságérzetet adó monotonitás. "

Ezekből az idézetekből nekem úgy tűnik, hogy Lélek egy zárkózott egyéniség és egyáltalán nem nagyravágyó/törtető a szó jobbik értelmében. Egy napon belebotlott Angyal, akit egy rövid időre elkábított a Lélek életét körülölelő nyugalom meg esetleg Lélek se lehetett egy "ronda" személy külsőleg.

"Voltak, akik nem akarták, hogy boldog legyen. És ők megtettek mindent azért, hogy elszakítsák őt a fény szülöttjétől. Lélek nem vette észre, de Angyal egyre halványabban tündökölt. ..... végül már nem bírta tovább ....."

Amíg lélek nem találkozott Angyallal, addig senkinek sem "volt" az útjában, senki nem lehetett rá irigy, mert nem volt miért. Már pedig a való világban ez egy igen gyakori jelenség. Léleknek át kellett volna ugrania azokon az akadályokon amiket rosszakarói elé és Angyal elé gördítettek, de ő erre nem volt képes, mert kamaszkorában nem tanulta meg hogyan kell, vagy csak egyszerűen hiányzott a génjeiből(belső tulajdonságaiból) ez a képesség.
Az angyalok viszont szeretnek tündökölni és ha ezt Lélek mellett nem tehetik meg akkor előbb utóbb odébb szállnak.
Azonban ha Lélek sohasem találkozik Angyallal, akkor sohasem érhette volna olyan hatalmas veszteség és nem vágyódott/vágyódna ilyen erősen Angyal után, miután az elhagyta őt.

Remélem érthető amit írtam, ha nem akkor szívesen kifejtem még részletesebben és bocsi amiért ilyen materialistán értelmeztem a szöveget. :U Ha még nem tettem meg az előző kommentben, akkor most gratulálok az íráshoz, személyes logout TOP3-ban simán benne van. :R

(#19) xmaas


xmaas
őstag

nagyon tetszett az irasod :DD

(#20) whiz válasza terkaz (#18) üzenetére


whiz
aktív tag

Így már értem. Igen, lényegében teljesen jól értelmezed a történetet. :)

Lélek egyébként képes lett volna bármire, mert alapvetően sosem ismert lehetetlent. Csak sajnos ez nem rajta múlott, olyasmiről van szó, ami a hatáskörén kívül esik - ehhez viszont egész konkrétan ismerni kéne a történetet, de mivel az igencsak hosszú, így ettől itt eltekintenék.
Sajnos ez kihatással volt Angyalra is, és bár csak idő (de az sok) kérdése lett volna, de ő nem bírta olyan jól a kiképzést...

"Azonban ha Lélek sohasem találkozik Angyallal, akkor sohasem érhette volna olyan hatalmas veszteség és nem vágyódott/vágyódna ilyen erősen Angyal után, miután az elhagyta őt."

Bizony, ez így van...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#21) 2boyAndOr válasza HavocS (#6) üzenetére


2boyAndOr
csendes tag

Ez igazán velős!
Nagyon jó az írásod! Mélyre ható!
Sajnos nekem is átjött... :(((

(#22) I_Am


I_Am
veterán

Le a kalappal. :R

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#23) Picco


Picco
addikt

:R - ennyi

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.