Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Armahun


Armahun
addikt

Vótmá?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2) Neil Watts válasza Armahun (#1) üzenetére


Neil Watts
veterán

A teleportáció / telekinézis / egyéb hihetetlennek tűnő dolgok valóságosak is lehetnek, sőt (itt most nem az EZO.TV-sekre gondolok)! Annyi hihetetlen és a tudomány által megmagyarázhatatlan dolgot láttam már eddigi életemben, hogy nem igazán csodálkoznék ha a videó valós lenne.

U.i.: Ja, és semmilyen tudatmódosító szert nem szedek. :)

Üdv. core2

(#3) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Időbélyegek utólag rátéve + fasza videoszerkesztés. Kíváncsi lennék pl. a biciklis mit tudna mondani ... egyszer csak tekertem, aztán hopp elkerültem máshová és még csak nem is ittam meg szívtam.

(#4) Armahun


Armahun
addikt

Igen, amióta láttam a moziban dinoszauruszokat szaladgálni, nem nagyon hiszek a szememnek sem.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) Neil Watts válasza aero. (#3) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ilyen faszán képtelenség videót szerkeszteni. :D Itt valami más dolog történt (nem állítom, hogy teleportáció)

Üdv. core2

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez akkora fake, hogy sikít.

(#7) Armahun


Armahun
addikt

A zene mi alatta?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#8) Raucher válasza aero. (#3) üzenetére


Raucher
tag

Kamunak tűnik.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#9) Neil Watts válasza D1Rect (#6) üzenetére


Neil Watts
veterán

Nem flamelni szeretnék, csak egy példa:

Ha most visszamennénk az Ókori Görögországba, s előállnánk a transzcendens számok elméletével vagy Einstein relativitáselméletével vagy akár csak azzal, hogy létezik mikrovilág akkor nyilván kiröhögnének, s gyorsan a poliszokon kívül, kiűzetve találnánk magunkat.

Majd ha bebizonyítja a tudomány, hogy mindez nem igaz, fizikai képtelenség (ami megint csak nem igaz, mert a Kvantummechanika megismerésével lassan rájön az ember, hogy nem minden úgy helyes az Univerzumban jelenleg ahogy azt eleink leírták) akkor majd azt fogom mondani, hogy na ez igen, egy mítosz megint megbukott.

Amíg ez nem történik meg addig keresem a tudományos magyarázatát, hisz sokáig a Földről is úgy vélekedtek, hogy lapos, s a szélére elérkezve le lehet esni róla. Aztán mit tesz a tudomány, és az emberek felvilágosodása: Mégsem így lett.

Szóval amíg nem cáfolják meg, addig minden lehetséges. (lehetséges != úgy is van) :)

Üdv. core2

(#10) Eastman válasza Neil Watts (#2) üzenetére


Eastman
őstag

Annyi hihetetlen és a tudomány által megmagyarázhatatlan dolgot láttam már eddigi életemben...

Mesélj!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) D1Rect válasza Neil Watts (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Én csak annyit mondtam, hogy ez a videó hamisítvány.

(#12) Phvhun válasza Neil Watts (#5) üzenetére


Phvhun
őstag

Sajnos épp ez a gond, hogy igen, lehet így videót szerkeszteni.
Éppen ezért nem lehet manapság megmondani valamiről hogy igazi avgy nem.
Viszont ez azért problémás, mert ha valaki tényleg lát valami ilyet, és lefilmezi, akkor máris kezdődik a fake/nemfake flame háború. Ha meg készítenek valakivel egy interjút, akkor teljesen mindegy, mennyire hihetőnek tűnik ha mondja, hogy huu ott volt egy ufó, ugyanúgy nem lehet teljes biztonsággal elhinni.

Tehát én még mindig várom azt a pillanatot, amikor saját szemmel ilyesmit láthatok. (:

(#13) D1Rect válasza Phvhun (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Bele is van rejtve a fékdetektor. ;)
33333333333333......

(#14) Phvhun válasza D1Rect (#13) üzenetére


Phvhun
őstag

I dont get it... miazasokhármas

(#15) Neil Watts válasza Eastman (#10) üzenetére


Neil Watts
veterán

Maradjunk annyiban, hogy volt egy pár ciki helyzet az életemben már. Többek közt olyanok is, amiknél ha nem lett volna valami felsőbb erő (Hiába gondolkozom szinte mindig racionálisan, ezeket a jelenségeket nem tudom magyarázni semmivel.) akkor most nem írogatnék itt neked s senkinek sem.

Sőt, ha elmesélném azt, hogy volt rá példa, hogy az említett dolognak fizikai kivetülését is érzékeltem, meg hogy néha eléggé durván belelátok a jövőmbe, akkor teljesen elmebetegnek hinnél. Pedig orvosi vizsgálatok támasztják alá, hogy nem szenvedek pszichózisban.

Köszöntem a figyelmet!

Üdv. core2

(#16) D1Rect válasza Phvhun (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

(#17) nincsisbéla válasza Raucher (#8) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Annak, de elég komolyan meg van csinálva! :K

Mentalita'

(#18) Raucher válasza nincsisbéla (#17) üzenetére


Raucher
tag

Elemezzük egy keveset a látottakat.

Az egyszerűség kedvéért tegyük fel, hogy létezik teleport, és azt egy ember birtokolhatja.
Az még elmegy, ha a megmentő gyorsan haladó fényködként érkezik a helyszínre.

A nagy kérdés, az hogy veszítheti el a mozgási energiáját, teleportálás közben a riksa (vagy mi). A teleportálás után sebesség csökkenés nélkül kellene továbbhaladnia. A filmen viszont úgy áll meg a szerkezet, mintha betonfal fogta volna meg.

[ Szerkesztve ]

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#19) danih


danih
addikt

Az árnyékokra elfelejtett gondolni a videó szerkesztője... sokan ezek buknak meg, nem könnyű dolog :)

(#20) D1Rect válasza Raucher (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Mindezt 00:03:33:33-nál. :)

(#21) Armahun


Armahun
addikt

pedig szerkeszteni akartam

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#22) Armahun


Armahun
addikt

Amikor kirántja az autó elől akkor a bicaj előtt van vagy egy méterrel,
mikor megjelennek a másik oldalon az oldalánál áll belekapaszkodva.

D1Rect:Persze, ha a zenében pont akkorra jött ki az ütem.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#23) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Basszus a bringámra de jól jönne egy ekkora fék!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#24) Jim-Y


Jim-Y
veterán

egyébként.. a mozgó riksát szemből "kapja" el, majd megjelenés után mellette áll, érdekes, de ez is olyan dolog, hogy honnan tudjuk, feltételezve, ha valós, hogy mit csinált abban az időben amikor nem voltak "jelen"? Simán belefér, hogy ez mondjuk nem is teleportáció, hanem mondjuk megállítja az időt, vagy megállítja az időt meg teleportáció keveréke stb.. sok minden természetfeletti dologgal meg lehetne magyarázni, hogy miért pont úgy jelenik meg stb.. Az ilyen videók semmire sem jók, mert alapból szkeptikusok vagyunk, nagyon helyesen :)

(#25) beefjeez


beefjeez
senior tag

Időben is van egy kis ugrálás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.