Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] ArmA 2 videók

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Az a vadászrepülős lezughanós téma nagyon kemény volt :Y

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Bakker! :Y Ezek után nem is csodálkozom annyira a horribilis gépigényén! :B

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Randall1017


Randall1017
tag

:Y

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#4) volvoguy


volvoguy
addikt

de ugye ez nem oylan lesz mint a Battlefield sorozat? mármint hogy van a térképen jótucat katona, és akkor lesz teljesítve a küdletés, ha legyőzük mindenkit...remélem nem...remélem lesznek kontkrét feladatok....

amúgy nagyon nem jó, hogy úgy lehet beállítani, hogy mennyi AI legyen a pályán...márpedig azért nem, emrt akinek gyenge gépe van, az keveset állít be, üresek leszek a mapok...persze elfiut a gépen, de így az ember nem lesz rákényszerítve arra ,hogy erősítsen hardver fronton, és kiélvezze maximálisan a látványt

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5) attiLANte


attiLANte
tag

Hehe. Nem csak a forward+fire+reload kombót végtelen ciklusban alkalmazó hentelőművészek fognak vért izzadni, hanem a masinájuk is : )
Remélem azért jól skálázható lesz, és lebutítva egy átlagos gépen is menni fog...

suti_88: az elődökből (Operation Flashpoint, ARMA) kiindulva sokrétű feladatok lesznek, és nagyon remélem, hogy sokszor kell majd lopakodni/gondolkodni/taktikázni a siker érdekében. És jó lenne egy használható pályaszerkesztő is, amivel rengeteg új, egyéni küldetést lehetne "gyártani" és megosztani.
A kopterek (illetve a többi jármű) irányítására vagyok kíváncsi, mert az ARMA-ban elég szörnyű volt - remélem csiszoltak ezen is valamennyit...

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

ejha... hullottak a vadászgépek, mint a legyek :C ez komoly... tetszik... egy próbát megkap szerintem tőlem is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Enton válasza bacsis (#1) üzenetére


Enton
addikt

A legjobb mikor még pattogott egyet a kifutópályán. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8) Enton válasza bacsis (#1) üzenetére


Enton
addikt

A legjobb mikor még pattogott egyet a kifutópályán. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9) twollah


twollah
nagyúr

Izgalmas jateknek igerkezik.

(#10) puttputt


puttputt
őstag

Én megkaptam, próbára, egy ismerőstől... tényleg ász a játék! :K
Persze, akad (ld. Adatlap) :DDD kicsit, de elviselhető...
A gond, hogy se trainer, se cheat, se végigjátszás, szal. elakadtam, várom a "felmentő-sereget"... :)) (Most meg kéne keresni valami ruszki fejest, de semmi támpont...)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11) puttputt válasza puttputt (#10) üzenetére


puttputt
őstag

"Néhány" kép, csomagban, akit érdekel, letöltheti (saját gyártmány, de mivel Fraps készítmények, így nagyméretűek lettek a képek... mással nem engedte kihozni őket a progiból...):
[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Ezek a videok gyönyörűek. Csak az a gáz hogy senkinél sem fog így kinézni. Esetleg diavatítéssel. És attol tartok nem ez lesz a legnagyobb gond a játékkal hanem a rengeteg bug. Ha az előző részből indulok ki. 1.5ös patchel is eszméletlen bugos a campaign. Pl egy konvojt kéne megsemmisíteni (aláaknázni az utat, megölni a tulélőket) csak a konvoj épp nem akar megérkezni mert megállnak 30km-re arébb ismeretlen okbol. Nem, nem én rontottam el vmit.
Ha ilyen lesz a 2is akkor kár fájdítani a szivem ilyen videokkal. :( Az 1-et kezdem megunni a sok bug meg AI miatt. Pedig nagyon tetszett volna.

[ Szerkesztve ]

(#13) Tomate


Tomate
veterán

Egy X3-assal és egy 4770-essel, maxon röccenés nélkül tolható 1680x1050ben.

[ Szerkesztve ]

(#14) puttputt válasza ez_meg_emaz (#12) üzenetére


puttputt
őstag

Egyébként, én is kezdek gyanakodni, hogy "nem az én hibámból állunk a semmi közepén", tök tanácstalanul. Fix, hogy "mission bug"... :(

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15) Navaze


Navaze
tag

Hát ez mindenképp, játszódási és, fejlesztési célokból, haladéktalanul, az én általam ritkán használt Fast buy system ( 1. Oda telek. hogy legyen az asztalon mire oda érek 2. Jobb kezembe a pénz átadásával szinkronban a ball már érinti a dobozt 3. A „Hééé.. a blokkot ne hagyd itt” –re futás közben, szolid kapd**-vel felelek) rendszerrel, légvonalat meg szégyenítő logisztikai tervet igénybe véve, landol a gépemen. :)

(............(o)...............(o)..............)

(#16) ez_meg_emaz válasza Navaze (#15) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Eszembe sincs hogy lebeszéljelek. Csak ne bánd meg. Én a bugok miatt nem veszem meg. Az előzőben is volt 1-2 nagyon idegesítő bug, meg ahogy olvasom puttputt is talált már 1et.
Persze multi nem tudom mennyire bugos, de egy amugy bugmentes game multija se szokott soha patch nélkül tökéletes lenni, hát akkor még ennek.

Tomate: Hát majd kipróbálom, kiváncsi vagyok. 2-t még nem próbáltam, de még az 1 se megy maxon 1680ban (4870, 2gb, e6320). :U

puttputt: Még patchből se jött egy ép verzió, csak 1 béta. Reménykedjünk hogy megoldják. Mert nagyon idegesítő állandóan azon agyalni hogyan tudjuk megkerülni a bugokat. Az 1ben legalábbis ez ment.

(#17) Navaze válasza ez_meg_emaz (#16) üzenetére


Navaze
tag

Mondasz valamit, lehet érdemes előtte közvéleményt kutatni. Engem annyira nem zavarnak a (mentést és végig játszást nem befolyásoló) bugok. Bug király Gothic3-at is majdnem végig vittem pedig 10 mentésből 6x elszált. Itt viszont vonz a gépígény. :DDD

(............(o)...............(o)..............)

(#18) puttputt válasza Navaze (#17) üzenetére


puttputt
őstag

Az tetszik benne, hogy bárhol lehet menteni... - persze, ehhez vissza kell venni az "erősségből", de a legutóbbi pár misszió óta nem igazán találkoztam ellenséggel, csak saját támaszpontokról küldtek ide-oda... :U
A legjobb: Beültettem a helibe a csapatot,majd beszálltam, kiadtam az utasítást, hogy irány egy bizonyos pont. Heli felszállt, szépen el is ment odáig, de nem szállt le, hanem visszarepült a kiindulási pontra...pff... :DDD
(Amúgy, olvastam, a patchelés csak CD-Key birtokában lehetséges...)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19) ez_meg_emaz válasza Navaze (#17) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hát előző részben pont azzal kapcsolatosak. De végülis az 1ben is meg tudtam oldani a dolgokat ha nagyon akartam csak már annyira idegesítő volt hogy inkább hagytam a fenébe. Amikor 1-2 orát azért szüttyögök el egy 20 perces küldin mert bugos akkor már idegesítő. Meg hogy csak automentés meg 1 mentés lehet egy misson-nél. :(((

Leszeded netről aztán kipróbálod majd eldöntöd kell-e. 8k nem sok érte, ha tényleg annyi lesz. Én is agyalok most rajta hogy lehet megveszem, de egyrészt tartok a gépigénytől, másrészt meg a bugoktol.
Kár hogy multit nem lehet sehogy kipróbálni mielőtt az ember megvenné. Bár eladni is el lehet ha nem tetszik és max 1-2k-t bukik az ember.

puttputt:(Amúgy, olvastam, a patchelés csak CD-Key birtokában lehetséges...)
Hát az meg aztán nagyon király. :((( Örülök neki hogy megoldották a védelmet ilyen szempontbol. Tehát akit jobban érdekel valszeg inkább megveszi. Csak aztán amikor a 15. patch után is bugos a game akkor jön rá az ember hogy ezért fizettem bmeg!? Persze patch nélkül ingyen meg még bugosabb. Szal lehet választani. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) puttputt válasza ez_meg_emaz (#19) üzenetére


puttputt
őstag

A "valós" gépigény tűrhető (persze, ha nem 1600-on, hanem 1024 is elég...), de nem is csúf annyira (nézd meg a képcsomagom+Adatlap)...
Igen, a patch-dolog hasonló, mint GTA-nál. Akinek nem eredeti, folyton szív-ott a patcheléssel, meg várnia kellett, amíg kiagyalták a userek az "ellenszereket"... itt ez nem hiszem, hogy működni fog... ugyanis még se trainer, se walkthrough, se semmi. Nincs akkora érdeklődés, nemigen álltak neki, úgy tűnik.
Az átvezető videókat mellesleg csak úgy lehet "elkattintani", ha beleírsz a progiba... (van hozzá leírás, hogy milyen "kapcsolókat" használj az *.exe-hez, ilyesmi...) marha jó :(((

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#21) ez_meg_emaz válasza puttputt (#20) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Persze 22-es tft-n 1024. Szépen is nézne ki. :D

Hát bakker egy olyan gépbe mint a tied bűn 4650et tenni. :Y Biztos nem az a szűk keresztmetszet. :U :D Nekem meg pont az a bajom a vidkarimhoz képest nincs vmi jo vasam. De megfogadtam hogy már nem fejlesztem mert csak leköt a gép. Heavy raint majd még kitolom aztán annyi.

(#22) Navaze válasza ez_meg_emaz (#19) üzenetére


Navaze
tag

Hmm… akkor tényleg „meg kéne győződni valahogy a dolgokról”, sajnos nem játszottam az elsővel de azért a 2 órás bug végett történő tökölés, nálam is bőven az elviselhetetlen kategóriába tartozik. :(

puttputt: Az a helikopteres téma ott van. :DDD

(............(o)...............(o)..............)

(#23) puttputt válasza ez_meg_emaz (#21) üzenetére


puttputt
őstag

Jó komment :) Amúgy, a 4650 érdekes sztori... itt vettem 17k-ért kb. fél éve. Egyrészt, az ára miatt, másrészt, mert marhára nem értettem a vid.kártyákhoz (azt hittem, az 1Gb az MINDENnel felér :DDD ). Kb. ezért került bele. A többi "vas" meg ugyanígy innen, "cserebere fogadom", meg pár jóakaratú, segítőkész user segítségével, ráfizetés; ez meg az, szintén kis pénzért. Nem a keresztmetszet szűkös, hanem a pénztárca :)) Amúgy, már kinéztem a következő "delikvenst"... 4830 v. valami hasonló... kicsit érettebben hozzáállva, 512Mb-os is jó lesz :D (ti. minek is jobb 1024-hez??? Nekem annyi elég, 1280 fölé meg nem is tudnék menni a mostani monitorral.)

Navaze: Ja, a katonaság már csak túrautakat meg sétarepülést rendez :C

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#24) ez_meg_emaz válasza puttputt (#23) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hát már pár éve megvan ez a tft ezért nem tudom hogy melyik vga ami egy ilyen gamet kihajt 1024ben. Én mondjuk egy 4770 v. 4850ben gondolkodnék, de mondom lehet 1024hez tényleg fölös lenne. Nem olyan drága már az sem. Sőt most ment le vagy most fog lemenni az ára. Volt is róla hír. Amugy nagyon franko géped van.

Navaze:A 2 órás szarakodást ugy értettem hogy 1x megcsináltam rájöttem hogy itt egy bug. Akkor ujrakezdtem mentettem vhol az elején aztán próbáltam hogy lehetne megoldani a feladatokat a bug ellenére. Ha meghaltam akkor ujra a mentéstől ami nem mindig volt közel.

(#25) puttputt válasza ez_meg_emaz (#24) üzenetére


puttputt
őstag

1024-hez ez éppen elegendő (néha kicsit keveselli...), de nem rossz vele semmi. (Ezt azért is mondom, hátha segítség valakinek...) Meglepődtem, hogy egész jól vitte ezt a játékot. Tényleg nem rossz a gépösszeállításom, de lenne még mit csiszolni - ld. vinyó néha furcsán viselkedik, ilyesmi... A tied sem gyenge, pláne a VGA. Szerintem 4830/50 lesz az...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#26) Navaze válasza ez_meg_emaz (#24) üzenetére


Navaze
tag

Hát remélem össze rakják a normálisan. Ez jó játéknak tűnik és hosszúnak, el lehetne vele lenni szerintem. :)

(............(o)...............(o)..............)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] ArmA 2 videók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.