Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nunder


Nunder
őstag

Szívesen kipróbálnám én is, de a konfigom erre már régen nem alkalmas. Kíváncsi vagyok a repülős részeket hogy oldották meg irányításilag. Kicsit ilyen felturbózott Battlefield érzése van és nagyon tetszetős.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2) ferencka


ferencka
tag

nem tudja esetleg valaki hogy ez a game xbox360-ra kijön e és ha igen akkor mikor?Köszönöm.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#3) Nunder válasza ferencka (#2) üzenetére


Nunder
őstag

Ax Xbox360 honlapjára támaszkodva azt lehet mondani, hogy igen, ki fog jönni box-ra is: Q3 2009, tehát 2009 3. negyedévében, tehát rövidesen. Ha esetleg valaki tudna pontosabb dátumot az kérem közölje.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) ferencka válasza Nunder (#3) üzenetére


ferencka
tag

köszönöm a válaszod.már várom mert biztos jó kis játék lesz.fps-ben nem lesz hiány az éven. :C

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#5) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Valaki aki megvette a magyar verziót, írhatna tapasztalatokat...

(#6) Nunder válasza bishoplogan (#5) üzenetére


Nunder
őstag

Máris van magyar? Nem aprózzák el a srácok.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) L.


L.
tag

A magyar itt ott borzasztó.
Pl mesterlövészpuska mission le kell lőni és begyűjteni állatokat
oldalt felirat: begyűjtött játékok [akárhány darab]
oké hogy angolul ugyanaz a vad: game
valószínű szegények csak a szöveget kapták meg aztán a vadállatból játék lett :W
egyszer már észrevettem elgépelést, de már nem emlékszem mi volt
nameg az angol OFP után szokatlan :DD
amúgy állat, nade elfogult vagyok :DD

(#8) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Én is agyalok hogy megveszem. Még átszámolom mit kell vennem és ha marad akkor lehet holnap beugrok 576-ba érte. Persze ha már van nekik. Oldalon még nem láttam.
Egyrészt az ára nagyon jó másrészt jól tartja az árát. Az előző rész is 6k és eredeti nélkül meg nincs multi szal ha már nem kéne biztos lenne vki aki megveszi.
Viszont még ki se probáltam a gépemen a tört Arma-t. Bár a gépigény miatt fölös lenne mert ahogy hallom a fade miatt a tört szarabbul fut mint az eredeti. Nem tudom mennyire igaz.

[ Szerkesztve ]

(#9) puttputt válasza Nunder (#6) üzenetére


puttputt
őstag

Létezik hozzá magyar patch, azt használom. Inkább röhejesnek nevezném, mint borzasztónak :D Totál magyartalan és sok benne a hiba, de azért el lehet rajta szórakozni - néhol meg segítség is...; bár az angol (felirat) hiteles, ez tény.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10) twollah


twollah
nagyúr

Mi az a taktikai FPS?

(#11) hommeros válasza twollah (#10) üzenetére


hommeros
őstag

Szerintem a COD ellentéte. Talán az, amikor csapatban minden lépés előre megtervezve, haladtok előre, és hajtjátok végre a műveleteket. Mivel nagy a map, így az egyszemélyes hentnek értelme nincs, és kb egy 4-8 fős csapattal találnád magad szemben egyedül.

Na, én ilyesmire gondolok :D Amúgy én még 576 kínálatába nem látom ezt a játékot a weboldalukon.

Amúgy, ilyen kaliberű taktikai FPS mostanában jön ki más is nem?

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12) Nunder válasza puttputt (#9) üzenetére


Nunder
őstag

Éppen ezért nem teszek én fel soha magyarítást. Egyszer próbáltam ki a Diablo 2 alá feltenni, na hát játszani nem bírtam, úgy megkavartak a nevek. Kacifántosabbnál kacifántosabb elnevezések születtek, némelyik alig fért ki a képernyőre.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#13) hommeros


hommeros
őstag

576 azt mondja, még nem is jött meg az országba a játék. Steamen: Available: 30 June 2009

Szóval úgy érdekelne, egyáltalán hol lehet ezt megvenni :D

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14) L. válasza hommeros (#13) üzenetére


L.
tag

Cdgalaxis

(#15) hommeros válasza L. (#14) üzenetére


hommeros
őstag

Én drag on drop vásárlásra gondoltam, nem megrendelgetős, majd egyszer csak leszállítósra.
Amúgy demo sincs ebből, biztos nem veszem meg amíg ki nem próbáltam, úgyhogy elébb felhajtom valami torrenten.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#16) dabadab válasza hommeros (#11) üzenetére


dabadab
titán

"Amúgy, ilyen kaliberű taktikai FPS mostanában jön ki más is nem?"

Igen, az Operation Flashpoint 2. Rokon jatek, mert az elso OFP-t a Bohemia csinalta, es a Codemasters volt a kiado - aztan szetvaltak az utjaik, a Bohemianal maradt az engine meg a fejlesztok, ok csinaljak az ArmA-t, a Codemastersnel meg a nev, ok meg az OFP2-t.

DRM is theft

(#17) he7edik.


he7edik.
addikt

Iszonyat király gamma. Valóban egy 256MB-os 8800GT-vel már látványosan a textúra pop-upolása, pedig a grafika minőségre a CoD4 alacsony beállítások melletti szintjét hozza.

Égő szöveg a flém vázon

(#18) he7edik.


he7edik.
addikt

Ja és csak Pc-re jön az OFP jön konzolokra is.

Égő szöveg a flém vázon

(#19) ez_meg_emaz válasza he7edik. (#18) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nem tudom nekem OFP nem jött be a videok alapján. Vhogy nagyon másnak tünt mint az Arma 2. Kicsit talán árkádosabbnak, irányítás(parancsok kiosztása) ha jól láttam hajazott BF:BC-re. Bár a videokat is fél szemmel a néztem a BC-t is csak futolag probáltam.

[ Szerkesztve ]

(#20) hommeros válasza ez_meg_emaz (#19) üzenetére


hommeros
őstag

Irányítás ARMA 2 alatt valami iszonyatosan rossz. Borzalom.A hangulata nekem tetszett.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#21) L. válasza hommeros (#20) üzenetére


L.
tag

Az emberek, normál járművek irányítása ugyanaz mint eddig (OFP, ARMA). Helikopter nekem egérrel jobban sikerült. VTOL-hez joystick szerintem kell, vagy legalábbis nem árt, egérrel csak kalimpáltam összevissza, joy-al egész normálisan ment.
Normál repülőgépet még nem próbáltam. De most melóhegyek vannak a fejemen így csak lightosan érek rá :O :O :O

(#22) ez_meg_emaz válasza hommeros (#20) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Közben kirpobáltam a törtet. A trainingeket végigcsináltam kivétel a VTOL. Az vmi iszonyat egérrel.
Amugy én is azt mondom hogy irányításra teljesen olyan mint az elözö rész. Ha az sem tetszett akkor nem értem mit vártál arma2-től. :F
Nekem egyelőre nagyon tetszik. Van benne egy kis RTS is. Ha jól tudom építkezés, térképes irányítás se volt arma1-ben. Ha tévednék vki ugy is kijavít. :D

(#23) puttputt válasza ez_meg_emaz (#22) üzenetére


puttputt
őstag

Az 1-et nem ismerem, de itt is meg lehett szokni a space-space-egér-görgetés-egér-kurzorok-space irányítást :DDD
Ha talál valaki walkthrought, trainert, cheatet, írhat! :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#24) macy válasza puttputt (#23) üzenetére


macy
addikt

Minek kellenek azok a csúnya dolgok? :DDD

Haverral nyomjuk a kampányt, nagyon begyere. Asszem meg is vesszük mindketten. Végre már egy nem esztelenül megyek kinyírok mindenkit játék.

[ Szerkesztve ]

(#25) puttputt válasza macy (#24) üzenetére


puttputt
őstag

Tényleg nagyon ott van, nem vitás... DE! Elakadtam a tábornál, onnan se kép se hang... nincs infó, hogy merre keressem az "orosz szakadárokat". Hívtam egy helit, nem lett jobb...
A heli általában csak "túrarepüléseket" tart - mint már írtam korábban - nálam, elviszi a kijelölt pontra a társaságot, majd nem teszi le őket, hanem vissza a kiindulópontra... :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#26) ez_meg_emaz válasza puttputt (#25) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nem lehet hogy a fade miatt? Lehet eredetivel neked se lenne gond. Eddig én is a törtet probáltam csak de nagyon ottvan. Vannak hiábi de ugy összességében igen tetszik. Rikta jó game. A graf még így normál-high.on is tetszik.
Még vmi puttputt: Ez nem végigjátszás de nemrég találtam, lehet jól jön majd. Hasznos kis leírásnak tünik.

Ha esetleg megveszem akkor majd meg kéne dumálni egy kis multimókát azokkal akik megvették. ;)

Apropo a nehézségi szint mit takar? Ha feljebb állítom mit változtat? Csak annyi hogy pontosabban lö az ellen vagy esetleg hamarabb észre is vesz, nem mindig rohan el a fenébe stb.
Igaz még csak az első bevetésem volt meg a champaignben.

[ Szerkesztve ]

(#27) L.


L.
tag

Anyám....:

"Coops kapd fel a dezintegrátort." :Y :Y :Y :Y
előtte volt: lézer célmegjelölő (laser designator)
na ezt sikerült két mondattal később dezintegrátorrá lefordítani...... :O :O :O

(#28) macy válasza puttputt (#25) üzenetére


macy
addikt

Ugorjatok ki ejtőernyővel :DDD Mi most a manhattan pályán szopókázunk. Valahol mindig kinyírnak minket, mert ugye elég ha 1 embert megfingatnak, vége a küldinek.

(#29) puttputt válasza ez_meg_emaz (#26) üzenetére


puttputt
őstag

Elvileg nem tört, mert külföldről kaptam meg..., bár ki tudja :U
Szerintem, csak én bénázom kicsit...
Köszi, majd megnézem az oldalt! :K
A nehézséget elég részletesen lehet állítani, sok segítséget variálni, sebezhetőség, ilyesmi... kb. ugyanazt minden szintnél, te döntöd el, tehát lehet egy 4. "custom" nehézségi-szint is éppenséggel...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#30) ez_meg_emaz válasza puttputt (#29) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Én nem vettem észre variálási lehetőséget, de lehet azért mert nem is nagyon kerestem. Csak annyit láttam hogy lehet választani 3-4 közül. De hogy állítani.... :F
Mind1, megrendeltem mert köv honapban már az áfa miatt 5%-al drágább lenne ;] Azaz 400ft-al. :DDD

Akinek megvan eredetibe és szeretne multizni neadjisten már multizott is és tudja mit, hogyan, merre az írjon egy privit. Szeretnék majd multizni mert még arma-val soha nem próbáltam. Meg ha már megvettem akkor ki kell próbálnom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.