Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Nyilván sok múlik az írókon, de legalább annyi a színészeken/színésznőkön is. Hiába van egy story pöpecül megírva, ha a delikvens nem tudja átadni a színészi játékával. És vice versa, hiába alakít bitang jól valaki, ha a történet pocsék. Jelen esetben én inkább az előbbitől tartok kissé.
Aztán hátha kellemesen csalódunk mindahányan és összeáll egy szép kerek egésszé a dolog. :)

"Jar-Jar-Abrams" - ezen jót vigyorogtam. Szépen fejlődik a humorérzék-implant! :D
A túltengő lens-flare-t viszont én is rühellem.
A történetről meg jóformán semmit nem tudunk még, szóval szerintem kár előre temetni. Egyelőre inkább örüljünk, hogy jön és nem hagyják veszendőbe a Star Trek-et széria szinten.

Igazi klasszikus sci-fi-t, de akár fantasy-t úgyse kapunk már. Az a feeling úgyse fog átjönni, mint anno az első modern megfilmesítéseknél, pláne nem a könyvek olvasása közben. Ott mindenki magának alkotta meg a világot, a saját fantáziánkra volt bízva az elképzelt világ megteremtése.

Igazából nem kifejezetten nekünk készülnek már ezek a filmek, sorozatok. A készítők haladnak a korral - még ha sokak szerint rossz irányba is - de, a mai next generation-t ez ülteti le a képernyő, avagy a vászon elé. És mint olyan, ez hozza a bevételt és az a main target, az igényes, minőségi tartalom sajnos csak sokadik a sorban.

Benyalta a jónép a Twilight-ot és ~onnan megindult a lejtőn az ipar. Elég megnézni a most futó Flash-t, egy merő drámzás, picsogás az egész és nézettségben agyonveri a S.H.I.E.L.D.-et...
Legyen nyakon öntve cuki-sziruppal minden, durranjon nagyot, legyen tömve b*szós-kardozós jelenetekkel és lehetőség szerint szivárványos momentumokban is bővelkedjen.
Alig várom már a Disney következő húzását, a legújabb Star Wars részt, melyben feldolgozzák a meleg Wuki-párocska szerelmi civódását és heroikus küzdelmét a társadalom általi kirekesztettség ellen. :U

A logikai csúsztatásokat meg jóformán már mindennaposnak lehet tekinteni. Ha, nem kerek a cucc, elfogyasztottunk már 5 írót fél évad alatt és azt se tudjuk mit akart kihozni az egészből az előző kolléga, seráfütty', majd valami időcsavarral megoldják. Vagy a végén kiderül, hogy Puméla csak álmodta az egészet és Bobby még most is ott ázik a zuhany alatt.

Na, de nem olyan elkeserítő a helyzet, legalább van mit nézni, van min fanyalogni. :P

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.