Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

Drága a xperia(várható volt)

A Motorola nem tudom miért annyi,amennyi :U

A LG meg nincs is dominóban,amikor gyári függetlenül 39e

(#2) Drenadar


Drenadar
veterán

Megér ennyit az x1? A kijelzője szép. És? maradok az omniánál :)

(#3) Vtwo válasza mark75 (#1) üzenetére


Vtwo
senior tag

Sőt,több helyen 35e az LG...

(#4) Tom_01


Tom_01
csendes tag

Húúúú! Erre vártam, hogy bekerüljön az X1 szolgáltatóhoz :C Igaz még nagyon drága, de remélem hogy jövő nyárra esik az ára. Ha 80-90 körül elvihető lesz 2 éves hűségnyilatkozattal akkor már könyvelheti az SE a vételemet :DD Persze csak akkor ha a lassúságával tudnak kezdeni valamit. Bár ha olyan sebességre képes lesz mint a P990-em, akkor lehet hogy belevágok, mert nekem azzal sincs problémám. Ok hogy néha zavarható, de túlélhető, persze nem 130 ropiért. CSAK ESSEN AZ ÁRA. :F

(#5) joshua7 válasza Tom_01 (#4) üzenetére


joshua7
veterán

Jövő nyárom jobb és olcsóbb telók lesznek. Sőt, az Omnia már most is jobb...és olcsóbb. ;)

Semper Fi

(#6) AMD Power válasza Tom_01 (#4) üzenetére


AMD Power
titán

A lassúság szerintem javulni fog.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) fateless válasza joshua7 (#5) üzenetére


fateless
veterán

Sok készülék van, ami említhető olcsóbb vetélytársként, de az Omnia - a bill hiánya folytán - épp nem az. Sokkal inkább az i780.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) joshua7 válasza fateless (#7) üzenetére


joshua7
veterán

Akkor az. A lényeg ugyanaz. :)

Semper Fi

(#9) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

Ebben a gazdasagi helyzetben nem fog esni az SE x1 ara... Nagy kartyas a t-mobil. Orba szajba hirdetik a a Webshopjukat amin XXXXXHUF kezdo reszlettel elviheted a telefont 12 honapos kamatmentes hitelre plusz meg 24 honapos huseg nyilatkozattal! De erre rajon a NET80 12 honapra amit 1990HUF. Igy mar nem is olyan csabito az akcio Echo dijcsomag 1690HUF+net80.1990HUF+keszulek3300HUF /ho ha mondjuk egy Nokia 5800 rol beszelunk! Presze ket sorral lejebb ott van hogy net80 nelkul, akkor meg ez a helyzet echo1690HUF+telefon havi torlesztoje 5000HUF. Sehogy sem jarsz jol foleg nem a Webshopon!

Udv tacsk0

ui:net 80 nelkuli vasarlas eseten a kezdo reszlet is ugrik par ezerrel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.