Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

itt minden drágább :F lol :((

(#2) Viktor0610 válasza mark75 (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem is igaz, mert egy valami olcsób lett!!! :D ( :( )

Samsung Galaxy A54

(#3) AMD Power válasza mark75 (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Voda Vitamoxos áraihoz képest elég gyenge ez a Pannon. :U

(#4) nemma válasza AMD Power (#3) üzenetére


nemma
addikt

De még mindig nem matricázzák tele és lájvosítják szét a menüt ;]

(#5) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Ránéztem az árlistára, Moto V3 24,9e. forint praktikumban. Az Euronicsban ott rohad hetek óta, függetlenül 19.900ft-ért, azt sem nagyon kapkodják. Ez a Sagem LuluCastagnette, ez valami vicc? Be kéne inkább dobni jó áron a SE W350-est, vártam, hogy a legközelebbi módosításkor beleteszik a kínálatba.

(#6) Feketelyuk


Feketelyuk
tag

Hmm...Zoli bácsi! -én minek nevezzem magamat? :F

(#7) Zoli bácsi válasza Feketelyuk (#6) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Bocs, de ezt nem értem..., ezt mire írtad?

(#8) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne is mondd...

Visszatért a Motorola V3, nemrég bejött a fantasztikus képességekkel bíró DORO HandleEasy 326gsm, felváltva borzoljuk az idegeket a Sagem LuluCastagnette és az Alcatel Mandarina Duck készülékeivel... :U

Nem vagyok benne biztos, hogy a helyes úton jár a cég... Persze, minden út vezet valahová, csak kérdés, a Pannonnak arra kell-e mennie.. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9) Qko


Qko
csendes tag

Mi a különbség a livos menü és a pannonos kékség vagy a tés webenvalkos menü között hogy ennyire szidja mindenki?! :U Nekem semmi bajom nem volt eddig egyik telómmal sem ami liveos volt. :F

(#10) Zoli bácsi válasza Qko (#9) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Szerintem: A Pannon nem nagyon nyúl bele a gyári menübe, pluszba rátesz egy témát, csengőhangot, indítóképernyőt, képeket a telóra, de egyszerűen eltűntetheted ha nem tetszik. A T-mobile, ha jól tudom, néha az ikonokat is kicseréli, és amit én láttam, az egyik gyorsgombra fixen rátette a wapot. Ezenfelül a készülékházra is rászitázza a logóját. A Live-os menü szerintem a legnagyobb "belenyúlás", ez a voda saját szoftvere, igénytelen ikonokkal, túl sok Live-os hivatkozással. És nem tehető vissza a gyári menü, csak garanciavesztéssel. Régebben a Live-os telók csak a Vodától letölthető mp3 csengőhangokat fogadták el. Könnyű volt átverni, és azóta ezt nem is butítják, hála istennek.

(#11) wacska


wacska
csendes tag

Jó hír!
Új akció a pannonnál! 20 Ft-ért kapsz készüléket. Nem gagyit! :C
Aug.5-szept.14.-ig! Részemről nem hagyom ki! :DD
Több infó: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.