Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Atlantis


Atlantis
veterán

Ezek a változások már hétfőtől érvényesek. Ma péntek van... :F

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2) wolruf


wolruf
őstag

tehát még mindig nincs egy igazán értelmes ajűnlat sem :S

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) nemma


nemma
addikt

Srácok, lehetne, hogy nem ilyen baromi halványzöld színnel legyen kiemelve, hogy mennyivel csökkent az egyes készülékek ára? Bárhogy nézem, nem látom, csak a szemem folyik ki.
Thx :)

(#4) sanzi89


sanzi89
addikt

Eléggé lecsökkent a választék. Nem viszi a nép az új telókat? Vagy lesznek helyettük újak?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#5) Bundás66


Bundás66
csendes tag

Remélem, hogy lemennek az árak a következő akciónál.:)))))))

(#6) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Pár hete nyílott nálunk (Kapuvár) egy Pannon bolt. Délelőtt arra jártam, tele volt, délután is tele volt a bolt, két eladó alig bírta. Míg nézelődtem, többen a 2680-ast kérdezték van-e. Úgy látszik ez most a sláger. Én elvből többet nem veszek nyitogatós, tologatós, és joy-os telót, nagy a meghibásodási lehetőség. Dehát ez a divat.... Azért vártam, hogy lesz idén is ilyen beszámításos akció, de nem lett. 10e. forintért már kacérkodom a gondolattal, hogy magamévá teszek egy M110-es strapafont, csak nem tetszik a menü, és a Samsung hülyeségek.

(#7) Viktor0610 válasza sanzi89 (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lecsökkent a választék? :U
Egy oldalon, apró betűtípussal alig fér ki ez a "lecsökkent" választék. ;)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.